Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

1387388389390392

Komentarz

  • O światło Ducha Świętego
  • Jutro o 10 mam biopsję,proszę o modlitwę.Dziękuję.
  • O modlitwę za moją Ciocię, walczy w szpitalu z sepsą
  • @Katarzyna Dwa lata temu (niecałe) pisałem o tym, że się udało (ten wątek strona poprzednia - 425).
    No więc udało się po raz drugi i to jak...
    70cm chłopak o wadze 4,6kg przyszedł wczoraj rano na świat na polnej :)
    Sądzę, że gdyby to przewidzieli w badaniu na przyjęciu, to by w życiu nie dopuścili do naturalnego.

    Tak czy inaczej, jeszcze raz muszę ci podziękować za kontakt do połoznej.
    W sumie nie dlatego, że "ta" położna jest "fajna" tylko dlatego, że bez niej nie byłoby generalnie nawet mowy o tym sukcesie.
    Przeprowadziła własnoręcznie wszystko, od rozpoczęcia po zakończenie.

    Głównym bohaterem jest oczywiście dzielna MAMA, drugim maluch ale szarą eminencją położna :)
  • @gnome - gratulacje serdeczne dla całej Waszej rodziny! 4600 nie brzmi jakoś porażająco, ale 70 cm??? Czy to aby nie pomyłka? Taki długi człowiek?
  • @Katarzyna, ja nawet nie widziałem, że to jest fizycznie możliwe!
    W szpitalu tak pomierzyli - ale nie wiem na ile są precyzyjni a na ile "umowni". 
    Ja się upewniałem i wychodzi mi 68cm ale to też nie jakoś ekstremalnie dokładnie.

    Dwukrotnie z tego powodu badano żonę pod kątek cukrzycy.
    Małemu w tym samym celu robiono trzy testy i wszystkie wyszły negatywne.
    Na wyjściu zalecono żonie odczekać kilka dni i zrobić jeszcze raz test bo się jednak nie mogą nadziwić.

    Niby dziw ale w końcu żeby unieść Zerwikaptura i ściąć jednym ciosem trzy głowy tatarskie to trzeba mieć warunki ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • P.S. 4600 nie brzmi porażająco? Trzeba było zobaczyć miny tych lekarzy jak się urodził. Studentów sprowadzali na salę i straszyli: "z tego właśnie powodu nie pozwalamy rodzić naturalnie po 2 cesarkach, bo dziecko może być wielkie i pęknąć może macica!".
    Poważne i straszne były to słowa i odbijały się echem w głowie przerażonych studentów.
    Donośność chwili popsuła moja kochana żona, mówiąc coś w stylu ~ale przecież jestem dowodem, że to nie prawda :)

    Tylko nasza położna była zupełnie spokojna i ze spokojem oświadczyła, że współpraca byłą dobra a organizm reagował odpowiednio więc musiało się udać :)

  • To samo pomyślałam, co powiedziała Twoja żona. Jak z nią rozmawiałam po porodzie to ogólnie brzmiała jakby w ogóle nie rodziła.
    Podziękowali 1Katanna
  • Gratulacje!
  • Gratulacje!
  • @gnome - chłopaki @annabe też pocięciowi i podobnej masy. Tylko chyba nie tacy dłudzy. To nawet gorzej, bo grubsi. I też jej nic nie pękło ;)
    Podziękowali 1annabe
  • Tak jest. Moj czwarty syn tez mial 4,600, wzrost standardowy. A tak lekko się go rodziło! :)
  • Mój syn przy urodzeniu miał 55 cm, teraz ma 194.
  • Dzięki, dzięki.
    Widać, to wcale nic niezwykłego rodzić takie olbrzymy po cesarkach ;)
  • Ej to ja chyba mogę spokojnie próbować vba2c bo moje dzieci to miały 49 i 50 cm :) pomimo cukrzycy ciążowej takie malutkie.  
  • Próbuj, tylko weź dobrą położną
  • O zdrowie dla Anety, matki trojga dzieci.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Wątek prawie rok nie był potrzebny...
    A ja proszę kto może o modlitwę za maleńkiego Olusia co w 25 tygodniu.sie urodził.
    Ma kilka dni.
    500Gramm.
    Jest pierwszym dzieckiem Ewy 44.L.
    Mama jest po przeszczepie nerki.
    I realizowana i znów czeka ja przeszczep.
    Olus to wujek naszego wnuka.
    Proszę was...
  • Oluś u Pana.
    Podziękowali 1aqq
  • Z Ewa bardzo ciężko.
    Podziękowali 3aqq Gosia5 agnodike5
  • Straszny wypadek pod Szczecinem 6 ludzi zginęło  :'(
    Podziękowali 1mamababcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.