Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaproszenie do dyskusji

2456

Komentarz

  • Za dwa lata, bo wcześniej nie mam czasu.
  • O, jaka ciekawa dyskusja!:bigsmile:
  • W każdej dyskusji jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy. Więc zaczynam... I co? Zgadzacie się?
  • A wracając do tematu dyskusji - właśnie rozwiesiłam wszystkie kołdry i poduszki na balkonie.:bigsmile: - czego i Wam wszystkim życzę.:bigsmile:

    Gińcie roztocza.:ie:

    Teraz już sama nie wiem, czy moja dygresja nie powinna się raczej znaleźć w dyskusji o karze śmierci.:gh:
  • Mona - z Tobą się akurat w tym aspekcie zgadzam.
  • O, przepraszam, wpływ mrozu na płodność to był bokotemat.
    Co do tematu głównego, to w dalszym ciągu się nie zgadzam.
  • No i Tadeusz chciał o pogodzie, a Wy jak zwykle Armagedon!
  • No i właśnie o tym dyskutujemy.
    Mam nadzieję, że przyjdzie wieczorem i wniesie do dyskusji nowy powiew.:bigsmile:
  • pogubiłam się...:confused:
  • To najciekawsza dyskusja na forum. Reszta jest na niskim poziomie.
  • Ale niskim w sensie na dół, czy na dół i na skos, bo to różnica.
  • a kto to ta Grażynka?
  • Heca heca koło pieca ciele mnie pobodło
    Matula mnie smarowali ale nie pomogło.
    Jakem służył u kowola uczyłem się dymać
    Kowol wyłóż na kowolkę a jo musioł trzymać.

    Hej!
  • ~ZytaN

    Skład parówki: emulsja 70-80% tj. skóry drobiowe i wieprzowe resztki białkowe nieprzydatne do produkcji i handlowo, tłuszcz, czasami również MOM -mięso oddzielone mechanicznie. Mięsa drobiowego lub wieprzowego klasyII jest ok 20-30%, przyprawy (niżej przykład). Produkt homogenny, wysokowydajny. Duże znaczenie ma też cena. W tych najtańszych udział % emulsji jest jeszcze większy. Nie polecam kupowania parówek- nawet cielęcych.

    A niżej receptura parówki luksusowej:
    Np. Sokołów - Trochę najtańszego mięsa + utrwalacze + polepszacze + "stabilizatory smaku" - słowem substytut chemiczny.
    Producent: Culineo - Sokołów Opis: Kiełbasa homogenizowana, wędzona, parzona. Skład: mięso wieprzowe 47%, woda, tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, mięso oddzielone mechanicznie wieprzowe, błonnik spożywczy z bambusa, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy, stabilizatory: E450 iii v, E451 i ii, E331, białko sojowe, wzmacniacz smaku E621, cukry, syrop skrobiowy, przeciwutleniacze: E316, E325, substancja konserwująca E250.
    Z parówką z czasów komuny to poza nazwą nie ma nic wspólnego.
    Jest to produkt niezdrowy niebezpieczny w żywieniu, zwłaszcza małych dzieci...
  • żynka z nami gra
  • Właśnie jadłam parówkę. Pocieszam się, że z eko sklepu.
  • Babcia ma kałamarz, dziadek wieczne pióro.
    Poszli za stodołę, łotworzyli biuro, hej!

    Tyle powiem ;)
  • Tomasz w jakiś cudowny sposób skontaktujmy się prywatnie
  • Możliwe że będę w okolicy
  • podam maila w profilu
  • chciałam się włączyć do tej dyskusji, ale niestgety nie mam własnego zdania.
  • PS dlaczego dzieci 9 miesięczne tak uwielbiają wyrywac mamie włosy? Szlag mnie trafia.:dc:
  • Mnie też.:bigsmile:
  • Pewnie z tego samego powodu, dla którego 7-miesięczne uwielbiają wkładać mamie paluszki do oka.
  • Jakie dzieci? Myślałem, że to jest forum bezdzietnych z wyboru.

    To ja przepraszam. :shamed:
  • Maciek, przestań trollować!
  • Mieszkam w mieście niedaleko Otwocka. Piję piwo Zlaty Bażant. Nie wiem, co więcej napisać.
  • A Ty jesteś tym przystojnym lekarzem z oddziału ostrych biegunek?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.