Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaproszenie do dyskusji

1235

Komentarz

  • Namor ! Szukaj dalej, warto poświęcić chwilę dla wieczności :af:
  • Hm... wysokie czoło, myślałby kto myśliciel, a tu tylko pzygotowanie do ataku kosmitów
  • Jak facet łysieje od czoła - za dużo myśli.
    Jak facet łysieje od czubka głowy - za dużo seksu.
    Jak facet łysieje od czoła i od czubka głowy - za dużo myśli o seksie.
  • :clap::clap::clap:
  • :cry: w mojej rodzinie po mieczu prawie się nie łysieje do 70tki :cry:

    Nie dość że powściągliwy w łóżku to jeszcze nierozgarnięty :ak:
  • Cart
    za mną latają bułeczki drożdżowe z czekoladą i rodzynkami, nutella i ciasto drożdżowe:bigsmile:
    ale pączki jak najbardziej pochłonę i to w każdy dzień tygodnia:crazy:
  • co za offtopy!!!!!

    I kulturalniej k...wa bo nas znów Michalski zacytuje.
  • czy ktos zna Germanska Nowa Medycyne?
  • Nie znam, ale na jej stronie internetowej jest napisane, że HIV to tak naprawdę uczulenie na brud niedomytych narządów płciowych męskich.
  • Moha. To jest właśnie cała korzyść bycia facetem żeby się nie depilować. A poza tym, depilować włosy na klacie. AAAAŁŁŁAAA :cry:

    Mona. Demotywator z iskającymi się posłami super.
    Ja wiedziałem że oni coś konstruktywnego muszą tam jednak robić...:de:
  • no to zapytam facetów

    czy wam przeszkadza widoczne owłosienie u pań, np.pod pachami?

    bo mi nie
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Jeśli włosy wystają rękawami to tak.
    Długimi czy krótkimi?
    Rękawami, oczywiście.:wink:
  • Tomasz... O nogawki nawet nie pytam...

    :cool:
  • A ja zabrałem się w sobotę za wyczystkę komina no i miałem i mam w domu Armagedon.
    Jaki ja głupi jestem.:dc:
    %202007_06_14_IMG_2398.jpg
    Ten gość na zdjęciu wygląda lepiej niż ja po wysypaniu się sadzy z komina u mnie w piwnicy.
    P.
  • Swoją drogą, czy to nie było genialne, aby wmówić kobietom, że muszą się golić? To jak wykreowanie mody na kurtki puchowe wśród murzynów.
  • Swoją drogą, czy to nie było genialne, aby wmówić ludziom, że muszą się myć?
  • Pawle, czy wydepilowałeś się pod pachami?
  • Naprawdę chcesz znać odpowiedź? :wink:
  • [cite] Pioszo54:[/cite]no to zapytam facetów

    czy wam przeszkadza widoczne owłosienie u pań, np.pod pachami?

    bo mi nie

    Mojemu Myszy - nie.
    Klarcia ma komfort - nie musi się depilować.:bigsmile:
  • [cite] Maciek:[/cite]Swoją drogą, czy to nie było genialne, aby wmówić kobietom, że muszą się golić? To jak wykreowanie mody na kurtki puchowe wśród murzynów.

    Wcale nie jestem pewien, czy to mężczyźni im wmówili. Stawiałbym raczej na kobiecą pogoń za ideałem. Facetom się spodobało - i tak zostało.
  • Ja myślę, że producenci żyletek nakręcili biznes z goleniem kobiet w latach 70tych, kiedy faceci modnie zapuszczali włosy i brody.

    Ale to znowu jest OT.

    W temacie wciąż jestem przeciw.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]babeczki, kobietki, i myszy
    Truciznę czas wysypać w piwnicy
  • :jumping::rolling::swingin:
  • [cite] moha:[/cite](...) ale co zrobić jak półroczne bobo pluje marchewką przy jedzeniu? przecież mu nie zatkam buzi, a jeszcze jak w międzyczasie kicha to już mnie szlag trafia - jutro nie dam małemu obiadu! basta!!!

    Można zaczekać z obiadkami. Moja Hanka też zupełnie nie chciała jeść zupek, przestawiła się chyba jak miała 8 miesięcy.
    Ale ja tu wyskakuję jak Filip z konopi zamiast się wypowiedzieć w głównym temacie... :shamed:
  • [cite] macierzanka:[/cite]
    [cite] moha:[/cite](...) ale co zrobić jak półroczne bobo pluje marchewką przy jedzeniu? przecież mu nie zatkam buzi, a jeszcze jak w międzyczasie kicha to już mnie szlag trafia - jutro nie dam małemu obiadu! basta!!!

    Można zaczekać z obiadkami. Moja Hanka też zupełnie nie chciała jeść zupek, przestawiła się chyba jak miała 8 miesięcy.
    Ale ja tu wyskakuję jak Filip z konopi zamiast się wypowiedzieć w głównym temacie... :shamed:




    e tam od razu jak Filip z konopi:bigsmile:
    mój dzieć też niechce jeść obiadków i ma już 8 mc:confused:
    tylko cycuś i cycuś.
  • @Sarateresa
    No to widzę, że intensywnie karmisz dwójkę, jedno z cycusia, drugie w brzuszku :)
    I jeszcze pewnie jeść nie możesz przez mdłości... :grouphug:
  • @SaraTeresa
    To za kilka miesięcy będziesz musiała zmienić nicka :bigsmile:
  • @macierzanka

    tak, tereska to miłośniczka cycusia a drugi maluszek również intensywnie domaga się jedzenia - teraz korniszonki są na topie:bigsmile:
    na szczęście mdłości te większe mi odpuściły, czasem do mnie powracają jak jestem bardzo głodna, szczęśliwie drugi trymestr się zaczął i mam nadzieję, że się będę dobrze czuła bo chciałabym na dwór z dziewczynami wychodzić a tak siedzimy w domciu bo kiespkie samopoczucie.

    no i właśnie, zmieniłabym już nicka swojego ale niewiem jak:shamed:
    na moje imię albo cuś
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.