Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaproszenie do dyskusji

12346»

Komentarz

  • SaraTeresa ,zapytaj Bogny, ona zmieniła .
  • Wejdź na swój profil (u góry), potem w informacje osobiste po prawej i zmieniaj do woli, tylko powiedz nam jak się teraz będziesz nazywać :wink:
  • Dobra to idę działać:wink:
  • udało się:cheer::cheer::cheer:
  • Tylko teraz bez sensu wszystkie odpowiedzi do ciebie są zatytułowane do starego nicka a w dyskusjach nick jest nowy no i nie wiadomo do kogo te odpowiedzi. :confused: Ale imię masz jedno z najładniejszych na świecie :bigsmile:
  • Ha, też bym się mogła nazywać Agnieszka82 :bigsmile:
  • A więc witaj Agnieszko 82, obie Agnieszki 82:iw:
  • [cite] macierzanka:[/cite]Ha, też bym się mogła nazywać Agnieszka82 :bigsmile:
    no to też masz imię jedno z najładniejszych :bigsmile:
  • [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] macierzanka:[/cite]Ha, też bym się mogła nazywać Agnieszka82 :bigsmile:
    no to też masz imię jedno z najładniejszych :bigsmile:

    Agnieszka to ulubione imię mojego męża. Nawet się zastanawiałam czy gdybym się inaczej nazywała to by się ze mną ożenił :cool:
  • [cite] Barbara:[/cite]Tylko teraz bez sensu wszystkie odpowiedzi do ciebie są zatytułowane do starego nicka a w dyskusjach nick jest nowy no i nie wiadomo do kogo te odpowiedzi. :confused: Ale imię masz jedno z najładniejszych na świecie :bigsmile:

    głupio, no nie?
    fakt, imię mię się ładne trafiło:bigsmile:

    a mi się właśnie Barbara podoba, nawet córce chciałabym dać na imię Barbara ale mąż niechce o tym słyszeć:confused:
  • Agnieszka to mije imię z bierzmowania. Bardzo mi się podoba. Chociaż do mojego charakteru chyba nie bardzo pasuje...

    Wtedy 95% dziewczyn wyb ierało imię Magdalana. Ja chciałam mieć "oryginalne" imię- inne niż wszyscy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.