Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaproszenie do dyskusji

1356

Komentarz

  • [cite] Bogna:[/cite]PS dlaczego dzieci 9 miesięczne tak uwielbiają wyrywac mamie włosy? Szlag mnie trafia.:dc:
    spokojnie Bogna to sie dopiero zaczyna,moja prawie roczna dziecinka niedługo wyrwie mi wszystkie włosy.
  • A tak na temat to zjadłabym coś? Czy o tej porze wypada coś zjeść!?
  • [cite] Arletta:[/cite]A tak na temat to zjadłabym coś? Czy o tej porze wypada coś zjeść!?

    nie wypada..zdecydowanie lepiej smakuje po 23.00
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Zaoszczędzisz trochę czasu na czesaniu i kasy na fryzjera.
    Wolę żeby mi siwe włosy wyrywała, resztę niech mi dziecinka zostawi dla innych pociech:wink:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Paróweczkę z MOM?

    T:bigsmile:

    Co to jest MOM?
  • Inny zestaw poproszę, oby szybko,bo mi się odechce jeść!:surprised:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Rafał, wysłałem ci wiadomość.

    T:bigsmile:

    poszło i w Twoją stronę
  • A w ogóle, to uważajcie na wesołych, niemieckich lekarzy.

    http://img9.imageshack.us/img9/3280/photo1a6dc0f0b94061654e.jpg
  • Chciałbym zauważyć, że zacni forumowicze znacznie odeszli od tematu.:bigsmile:
    P.
  • A Grażynki nadal nie ma...
  • Ja się nie zgadzam!
  • cares możesz doprecyzować?
  • Aha, zapomniałam, pożegnałam się.
    no... to... witam.... i pozdrawiam...
  • Tam spacji brakło po drugim "?". Bez spacji jest bez sensu.
  • cares zapomniała : ???:shocked:
  • Bo to miedzy wierszami trzeba czytać...:fingersear::cl:
  • Grażynka jest jak statek widmo
    Grażynka!!!! gdzie jesteś??:hv:
  • Znów brak spacji przed przedostatnim "?"... Brednie wypisujesz...
  • Dzis dla odmiany bliźnięta zamiast spać chodzą po mnie mówiąc "da, da" oraz prychając, polują na myszkę od komputera i zjadają kable.
    :cy:
  • [cite] Bogna:[/cite]Dzis dla odmiany bliźnięta zamiast spać chodzą po mnie mówiąc "da, da" oraz prychając, polują na myszkę od komputera i zjadają kable.
    :cy:

    wniosek - nie możesz mieć psa bo jak podrosną to go upolują i nie wiadomo co zrobią
  • Jaka konretna dyskusja, nie to wodolejstwo, co na innych wątkach.
  • Zapomniałam wcześniej podziękowac za zaproszenie do dyskusji.:shamed:
  • Ja bardzo przepraszam, że nie na temat, ale wiele poprzedzających wpisów jest niezgodnych z tematem. Dlatego proszę żeby tego zaprzestać bo wywołany bałagan utrudnia rzeczowe ustosunkowanie się do podnoszonych zarzutów.
  • Rzeczą ludzką jest zboczyć ale niestety ton i natarczywość niektórych zachowań może sugerować celowe działanie ! Więc się pytam, komu zależy żeby rozbić i zamieść pod dywan ?
  • Ja tu czytam o jakichś bierzmowanych i o karze śmierci a tu widzę ciekawy watek mnie omija.

    Chciałbym wyrazić swój sprzeciw wobec tych co są za.

    I pytam przy okazji dlaczego 8 miesięczne dzieci lubią wyrywać brodę ojcu?
  • Ale chrzanicie. To nie tak...
  • 8 MIESIĘCZNE DZIECI LUBIĄ WYRYWAĆ WŁOSY MATCE, przepraszam za duże litery, ale się zdenerwowałam, bo całkiem nie macie racji.
  • nie i nie, 8-mies. dzieci lubią wyrywać "ciciki" z koca i zjadać włosy z dywanu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.