Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

14041434546100

Komentarz

  • dzięki Hipolit!!!!! 
    świetny pomysł :)
  • też będę robić, 
    widziałam gdzieś - nie wiem jak się to nazywa- takie płótno naciągnięte na ramę, oczywiście sklepu nie pamiętam, ale coś mi świta, że w jakimś "tanim" być może w sklepach typu "wszystko za 2,99 czy też 5,00" musze podpytać siostrę
  • "blejtram" się to nazywa

  • @hipolit - no po prostu świetne! Kupię dzis dziecku kartony papieru pakowego, a w sobotę się twórczo wyżyjemy.
  • edytowano czerwca 2012
    Zrobiłam pierwszy raz w życiu biżuterię, ale to proste i przyjemne, tylko dużo cierpliwości trzeba. Dzięki pustynny wietrze za wskazówki na privie.

    image
  • I kiedyś pisałam o pacynkach, wszystkie poza sową były zrobione około pół roku temu, natomiast sowa jest "nówką" wczoraj poczyniłam. image
  • Monia - super! :)
  • Biały królik jest taaki słooodki
    :)
  • Biały królik jest taaki słooodki
    :)


    ----------------

    Ulubieniec Janka, ale wyparła go wczoraj sowa ;).

  • dziewczyny,pomocy,czy dobrze pamiętam, że któraś z Was tu umieszczała zdjęcie i chyba tutorial do takiej zawieszki nad łóżeczko dla dziecka?to chyba były ptaszki,ale nie jestem pewna?
  • W kwestii ptaszków z Anny - przejrzałam, wykrój jeden i niewiele mówi, takstu za to sporo, w weekend albo po opracuję polską wersję.

    @Maciejka
    czy masz namiary na jakieś sprawdzone sklepy plastyczne, "do bastlowania" netowe? Poszłam po materiały do decoupage, było potwornie drogo i obsługa mega niekompetentna, muszę poszukać czegoś w necie.
  • jak zwykle polecam buttinette: dobre ceny, wybor ok. Ja tam zawsze materialy i inne pierdolki do szycia kupuje.
  • na przedstawienie do szkoły kwiatowe przebranie musiało powstać, szczerze mówiąc kwiaty z bibuły robiłam ostatnio chyba jak sama byłam dzieckiem 
    ale od czego są zaprzyjaźnione blogi, dziękuję zwłaszcza Sylwii za inspirację :)
    image
    image
  • Tablica+sznurki+klamerki 
    fajne miejsce na zdjecia/prace dzieci

    Pociąg ze skrzynek ( chyba )
    image
  • edytowano czerwca 2012
    Stare ramki ( zrobione na nowo ;) ) + ptaszki, które ktoś tu na forum już szył - Maciejka?
    więc wzór można by "zapożyczyć "
    image
  • Nowe życie starej łubianki 
    image
  • Oklejone?
  • edytowano czerwca 2012
    Stronka z wzorami do wydruku na np. zazdrostki, ściereczki itp


    lub poduchy :
    image
    ogólnie dużo fajnych rzeczy

    image
  • edytowano czerwca 2012
    tez dość ciekawe 


    Kiedyś na targu zakupiłam jeden słoik słusznych rozmiarów. Od razu zaświtała mi myśl, ze trzeba go jakoś fajnie ozdobić. Wytrawianie  czy piaskowanie szkła n ie wchodziło w rachubę-bo sie na tym nie znam. Za to folia mroźna daje bardzo podobny efekt. Wiadomo, ze to nie jest trwała dekoracja bo folia ma swój określony żywot.
    Wycięłam szablon z folii mroźnej 




    image

  • edytowano czerwca 2012
    Ciekawy pomysł na prezent dla nowonarodzonego maluszka 

    image image
  • edytowano czerwca 2012
    świecznik ogrodowy 
    image

    morskie klimaty
    image
  • Hipolit ja też dziękuję za wyszukanie fajnych inspiracji :)

    a z mojej twórczości
    image image
  • edytowano czerwca 2012
    image

    image
  • edytowano czerwca 2012
    image

    image

    image

    image
  • edytowano czerwca 2012
    image

    image
  • hipolit - jak zawsze super !

    a macie pomysł jak ozdobić tkaninę dziecięcymi stópkami?

    chciałabym na materiałe mieć odbite stopy dziecka i nie mam -pomysłu jak to zrobić.
    Musi to być farba do tkanin a taką małej stóp nie wysmaruję, farba do twarzy z tkaniny zejdzie, pieczątki nie bardzo da się zrobić więc jak??

    może założyć na stopę cienki woreczek foliowy i na to farbę i odbijać? troche się boję że jednak farba dostanie się do stóp :?

    chyba żeby sokiem z buraka a potem ręcznie poprawić - ale to już nie to samo
  • za kafeterią:
    wyczytalam sposob i zrobiłąm tak

    miałam pomadke do ust gdzie nie trafiłam z kolorem rozmazałam ja obficie po kartce papieru- obok miałam przygotowana czystą- przyłożyłam stópke dziecka do pomazanej kartki potem na czysta i juz było odbiet- aby to utrwalis spryskuje sie lakierem do włosow - wyciełam na wielkosc ramki/antyramy - włozyłam i finito - to samo zrobiłam z rączką - stoi juz 5 lat 


    gazeta.pl
    ja moim maluchom odbijałam rączki i stópki (do albumu) w kakale, rozrabiałam 
    trochę kakao z odrobiną wody, tak żeby miało konsystencję gęstej farby. Spróbuj 
    tak, chyba że dziewczyny mają inny pomysł 
    pozdrawiam 
    Ewa 


    ja bym chyba użyła farbek do twarzy 
    sklepy pewno już przeceniają artykuły "dla kibica" ;) po przegranej , więc zawsze grosz na lody zostanie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.