Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

178101213111

Komentarz

  • No, ja mam ważną intencję, więc na pewno zacznę. No i obiecałam sobie, ze nie włączę komputera przed nowenną. A że jestem uzależniona od forum, wiec moze byc krucho ze spaniem:cool:

    edit: mam ważną intencję, a nie ważna intencja
  • No to kto chętny???
  • W męskiej obstawie bezpieczniej...
  • to znaczy ja się chciałam wypisać.. Nie skonsultowałam podjęcia nowenny z kierownikiem, a znając siebie, wiem, że tego typu zobowiązanie jednak tego wymaga. Ale będę wspierać Was i Wasze intencje modlitwą różańcową! :D
  • @Kresowianka - nie daj się!!!
    Przyłącz się :smile: join in!
  • Kresowianka... będziesz żałować jak się na pociąg nie załąpiesz :wink:
  • Kresowianka no nie rob scen:wink:
  • i dać jeszcze płatne ogłoszenie w GW;)
  • Kresowianka - bo wystąpię do Admina o przydzielenie Ci fioletowej wstążki na czas trwania nowenny :ag:

    (żartuję, żartuję)
  • ja bardzo bardzo chętnie:) jednak myślę, że tym razem lepsze owoce będą z posłuszeństwa :) a swoją drogą rozważam wstąpienie do bractwa różańcowego, więc będę obok ;)
  • [cite] Haku:[/cite]Kresowianka - bo wystąpię do Admina o przydzielenie Ci fioletowej wstążki na czas trwania nowenny :ag:

    (żartuję, żartuję)

    lubię fiolet ;)
  • Ja tam nie jestem przewodnikiem duchowym, ale nie rozumiem dlaczego miałby cię od nowenny odstawić, to już chyba lepiej od forum.... Chociaż błogosławiona Matka Teresa też wiele lat czekała na zgodę.... żeby założyc własne zgromadzenie
  • Kresowianko, to dopytaj i moze akurat sie uda?
  • zawsze można do RM zadzwonić.... frekwencja murowana...
  • Hura!!!
    Mój mąż (Mariusz) zaczyna z nami. Możecie go oficjalnie dopisać :bigsmile:
  • Dopisany :bigsmile:
  • Mój mąż rozważa...:wink:
  • Haku: to mu powiedz, że rozważania na 54 dni gwarantowane ;)
  • jeszcze tylko 28,5 osoby...:wink:
  • na razie daje rade, 1 i 1/3 dnia za mna :wink:

    nie jest zle - to pisze na zachete dla watpiacych...

    chyba pierwszy raz w zyciu odmawiam rozaniec tak jak nalezy to robic, medytujac.

    dopisywac sie, dopisywac, ale juz :bigsmile:
  • Pustynny,super, dużo wytrwałości życzę!!!
  • Z tego co wiem Agaska sie dopisze również,jesli sie dokopie do wątku:bigsmile:
  • Potwierdzam udział!
  • ale superaśnie, razem na pewno będzie łatwiej. Im bliżej ten dzień tym więcej myśli "a poooo co mi to?"
    a kyż!:ek:
  • He, he, he...
    Jeszcze jednej dobrze nie zaczęłam, a już myślę nad intencja do następnej...:wink:

    Dzisiaj dwie trzecie za mną.:cool:
  • Znalazlam nasza znajoma - wiec prosze do listy dopisac Helenke!
  • [cite] ProMama:[/cite]Znalazlam nasza znajoma - wiec prosze do listy dopisac Helenke!


    ja tylko niesmiało przypomnę, że Moderatorką i zapisywaczką jesteś Ty :cool:
  • [cite] Sylwunia:[/cite]
    [cite] ProMama:[/cite]Znalazlam nasza znajoma - wiec prosze do listy dopisac Helenke!


    ja tylko niesmiało przypomnę, że Moderatorką i zapisywaczką jesteś Ty :cool:
    :thumbup:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.