Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

1910121415111

Komentarz

  • Hmm - proszę jeszcze o nie dopisywanie, bowiem dziś mamy zrobić próbę, ale mój mąż jest już PRAWIE przekonany (jak możecie to pomódlcie się za Karola, aby się zdecydował)
  • Gregorius - przyznam, ze po cichu liczyłam na twój udział...

    *************

    ja też.
  • Lila, w tym problem, że ja chyba nie umiem się tak dobrze pilnować, że tylko na chwilę i już. Ze słodyczami, to było tak, że przestałam jeść dopiero jak mąż pod klucz je wziął :shamed:
  • [cite] DOEtata:[/cite]Gregorius - przyznam, ze po cichu liczyłam na twój udział...

    *************

    ja też.
    I ja:wink:
  • Aśka: jak będziesz miała problem z NP to powiedz, żeby mąż zamknął Cię w małej celi/piwniczce ;)
  • Założymy jakiś osobny wątek wspierający dla odmawiających Nowennę?
    Już mi ciężko - po tym jak zmówiłam całą, miałam jedną nieudaną próbę :confused:
  • Kochani jak ktos danego dnia nie da rady, niech da znak sygnal - to moze ktos inny da rade odmowic czesc za niego. Serio.
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Apropos intencji, ja też się waham między dwoma głównymi...- jak wy rozeznajecie, którą wybrać?

    Wg wieku tego, kogo bedę omadlać:wink:

    Gorzej, że intencje się mnożą i mam już plany tak gdzieś do Popielca...:confused:
  • @Lila, DOEtata, Aśka: decyzja jeszcze nie zapadła.
  • Od razu zaznaczam, że jeśli się przyłącze to bez misteria luminosa.
  • Przecież wystarczą trzy części
  • Dobra nie chce mi się czytać 13 stron atka. Moze ktoś streścić:
    Co? gdzie jak? kiedy. intencje?
  • [cite] Katia:[/cite]
    [cite] agnieszkamamaani:[/cite]Apropos intencji, ja też się waham między dwoma głównymi...- jak wy rozeznajecie, którą wybrać?

    Wg wieku tego, kogo bedę omadlać:wink:

    Gorzej, że intencje się mnożą i mam już plany tak gdzieś do Popielca...:confused:

    No, ja myślę, że jak skońcvzymy jedną nowennę, zaczniemy nastepną.:wink:
  • napisałam Ci w wątku dla Panów
    edit: do Gregoriusa
  • Asiu Agaska tez raczej dołączy:wink:może k.mnie w nawias ja wez?i jak potwierdzi to odrazu dan znać.
  • No, ja myślę, że jak skońcvzymy jedną nowennę, zaczniemy nastepną.

    licze na to :wink:

    bo ja z tych, co udaja, ze nie czytaja
    za tydzien na trzytygodniowe wakacje lece, wiem, ze ciezko by mi bylo, wiec na razie odpuszczam. Ale zapisuje sie na nastepny raz :bigsmile:
  • @Aśka: dzięki. widziałem.
  • Wiem, ze jak sie raz odmowi i czlowiek zobaczy, ze to realne - to wraca. Naprawde mozna pokochac rozaniec! Ta Nowenna to dowod na to
  • Kurtka wodna, tylko czy ja zdążę podczas przejazdu tramwajem do roboty? Bo inaczej raczej nie dam rady.
  • Małgorzato32, odezwij się :wink:
    Ja coraz bardziej przychylam się do Twojego pomysłu
  • zmien prace :wink:
  • Zdążysz napewno.Ja będe pamiętać w modlitwie aby tramwaj sie ślimaczył gdyby było potrzeba:wink:
  • [cite] Maciejka:[/cite]zmien prace :wink:

    Chętnie, dawaj
  • [cite] Gregorius:[/cite]Kurtka wodna, tylko czy ja zdążę podczas przejazdu tramwajem do roboty? Bo inaczej raczej nie dam rady.

    Zobaczysz, jakie będą po drodze korki, remonty torów, zwężenia... Żebyś tylko zdążył, to pół Poznania stanie:wink: Można po kawałki, przecież z pracy też wracasz, nie? Nie trzeba jednym ciągiem całości.
  • No to dawaj. Od jutra powiadacie?
  • Pisałam razem z Bridget:cool:
  • Od jutra! :iw:
  • A ile jedziesz tym tramwajem? Bo ja odmawiam część w 15 min.
  • jakieś 35 minut.
    Dobra. jeszcze jedno pytanie: skoro mamy wszystkie 3czesci różańca, to dziennie mogę poświecić modlitwę 3 intencjom?
  • Nie,jedna tylko może być:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.