Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

depresja

edytowano sierpień 2010 w Ogólna
Bardzo mi zle.Coraz gorzej z depresją.Błagam o modlitwę,bo głupoty mi przychodzą do głowy.
«13456

Komentarz

  • +
    Podziękowali 1saga
  • +

    jak mnie dopada proszę o pomoc św Ritę w nowennie
  • Mikuś, chopie! Jak zdróweczko?
  • Mikuś, myślałaś o dobrym egzorcyście moze?

    Depresja depresja, ale diabeł to pogłębia każdą słabość, zwłaszcza depresję.
    Ja wzięłam u egzorcysty Sakrament Chorych też (taaak, to słynne "Ostatnie Namaszczenie"), ogólnie po tych wizytach i radach tego ksiedza polepszyło nam sie...
    Moja znajoma też jeździła i bardzo wiele sie zmieniło u nich w rodzinie po tych wizytach...
  • [cite] DamianGS:[/cite]Mikuś, chopie! Jak zdróweczko?
    Uwielbiam,jak sie do mnie mówi chopie!!!!!!!!!!
    Ciężko. Nie czuje lewej reki.Co jakis czas tak mam.Musze isć znowu do neurologa i na tomografie.:confused:
  • Monia,bylam raz.Wtedy bylo lepiej. Nie mam siły iść teraz.W ogóle na nic nie mam siły.Musze brac leki,czekam na przesyłkę od Klarci.
  • Wiedziałem, ze się ucieszysz!
    A serio to dalej w Twojej intencji ++ dzis wieczorem
    I przesyłam sporo uśmiechu!
    Trzymaj się!!!
  • A wogóle moze ktoś chce Depakine Chrono 300 w tabl, mam 5 paczek świeżych a dziecko mi wyzdrowiało....
  • [cite] Mikuś:[/cite]Monia,bylam raz.Wtedy bylo lepiej. Nie mam siły iść teraz.W ogóle na nic nie mam siły.Musze brac leki,czekam na przesyłkę od Klarci.

    A widzisz..... To wracaj....
    Na ważne rzeczy oszczędzaj siły.... Jeździj, nie poddawaj sie
  • [cite] Monia6:[/cite]
    [cite] Mikuś:[/cite]Monia,bylam raz.Wtedy bylo lepiej. Nie mam siły iść teraz.W ogóle na nic nie mam siły.Musze brac leki,czekam na przesyłkę od Klarci.

    A widzisz..... To wracaj....
    Na ważne rzeczy oszczędzaj siły.... Jeździj, nie poddawaj sie
    Nie musze jezdzić...mam po drugiej stronie ulicy...
  • Mikuś, dziś szczególnie będę modlić się za Ciebie, chyba domyślam się jak jest Ci ciężko...
    Nie poddawaj się...
  • albo zwróć sie do maryji albo Michała archanioła
    aj sie modle cały różaniec odmawiam tz jedna tajemnica rano w południe i wieczorem i inne modlitwy odmawiam koronkę
    teraz bylem w licheniu to kupiłem sobie magnificat maryjny
    http://www.meritohurt.pl/pr/279,116,rozaniec-koronka-niewolnictwa-maryjnego
  • Mikus codzienna Eucharystia - do skutku!

    Kazda walke ofiaruj w intencji Dusz w czysccu...
  • Mikus. Z serca przytulam. Swoje dolegliwości ciazowe ofiarowuje w Twojej intencji+++
  • +++ Pamiętaj, Mikuś, że Twoje imię oznacza "Należąca do Pana". Nic Ci nie grozi. :ir:
  • Dzieki wam nie jestem samao.Dziekuje za to. W domu muszę udawać a nie wychodzi mi to wcale.Jutro ide do szpitala.Bedę miala tomografie,co by zobaczyć,czy guzy nie podrosły.Wychodzą teraz na głowie. Wyglada,jakbym miała rogi...A moze zamieniam sie w diablice??
    Nadal proszę o modlitwę.
  • przywożą ofiarę z wypadku nieprzytomna podchodzi do niej lekarz patrzy i odchodzi
    a siostra do niego trzeba jemu pomóc a lekarz podchodzi jeszcze raz i pokazuje siostrze szkaplerz ,jemu nie trzeba pomocy ma szkaplerz kto ma szkaplerz to nim matka Boża się opiekuje
    a tak wczoraj sie zgadaliśmy (byłem wczoraj w Licheniu) i opowiadaliśmy sobie o cudach jak nam pomogła i jedynie to zapamiętałem w całości
  • [cite] krzysztof12:[/cite]przywożą ofiarę z wypadku nieprzytomna podchodzi do niej lekarz patrzy i odchodzi
    a siostra do niego trzeba jemu pomóc a lekarz podchodzi jeszcze raz i pokazuje siostrze szkaplerz ,jemu nie trzeba pomocy ma szkaplerz kto ma szkaplerz to nim matka Boża się opiekuje
    a tak wczoraj sie zgadaliśmy (byłem wczoraj w Licheniu) i opowiadaliśmy sobie o cudach jak nam pomogła i jedynie to zapamiętałem w całości

    :confused::shocked:
    a102.gif
  • zapomniałem dopisać ze po chwili oprzytomniał
  • [cite] krzysztof12:[/cite]zapomniałem dopisać ze po chwili oprzytomniał

    Sorry, ale ja dziękuję za takiego lekarza. Ma szkaplerz czy nie, wierzący czy nie, ale lekarz ma obowiązek leczyć. A nie liczyć wyłącznie na cud.
  • on nie liczył on wiedział
  • [cite] juka:[/cite]Mikuś:
    a. nie bierz leków bez recepty, p-depr jest od groma i trochę, jak się źle wceluje, można sobie zaszkodzić
    b. w związku z a. idź do psychiatry, to ci dobierze właściwe leczenie
    c. modlitwa o zdrowie zawsze pomaga, ale niektóre stany wymagają interwencji medycznej, lekarza też stworzył Bóg, żeby się wszystkim własnoręcznie nie zajmować :wink:
    Juka tylko czy chodzenie do psychiatry nie zaszkodzi jej reputacji jako matki ?
  • [cite] Mikuś:[/cite]Dzieki wam nie jestem samao.Dziekuje za to. W domu muszę udawać a nie wychodzi mi to wcale.Jutro ide do szpitala.Bedę miala tomografie,co by zobaczyć,czy guzy nie podrosły.Wychodzą teraz na głowie. Wyglada,jakbym miała rogi...A moze zamieniam sie w diablice??
    Nadal proszę o modlitwę.
    Człowiek nie może się zmieniać w diabła. Mikuś - jesteś chora i powinnaś się leczyć neurologicznie
    , guz to przypadłość wielu ludzi często bardzo dobrych i wierzących ale to się daje zoperować. Diabeł owszem chce żebyś zwątpiła w Boże Miłosierdzie więc nie daj się!A w szpitalu poprosić kapelana o namaszczenie chorych nie zaszkodzi. Bedę pamiętać o Tobie i Twojej rodzinie w modlitwie.
  • Megi - Dlaczego leczenie psychitryczne ma zaszkodzić reputacji rodzica? Czy może nie zrozumiałam Cię do końca?
  • Chodziło mi o to czy korzystanie z pomocy poradni psychiatrycznej nie powoduje skutków prawnych w sprawowaniu opieki nad własnymi dziećmi. Jednym zdaniem- czy nie będzie miała napaskudzone w papierach ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.