Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ubrania

edytowano wrzesień 2010 w Ogólna
Kochani, poszukuje ubranek na Chrzest - dla glownego goscia :wink: oraz dla rodzenstwa.
Czy znacie jakies adresy w necie z ubrankami, ktore mozna kupic?
«13456

Komentarz

  • ja kupiłam u tego sprzedawcy kpl. biały ażurek, bardzo ładny i cieplutki, bo chrzest był w listopadzie, do tego biały becik, też na all, ale teraz go nie widzę
  • Wanda ogromnie dziekuje!!! Postanowilam kupic nowe, bo zawsze dzieci maja uzywane, a skladalam pieniadze cala ciaze na ubranko. Na allegro nic mi sie nie podoba... :/
    Najstarszy ma wlasnie koszule :bigsmile: i buty. Juz znalazlam mu wdzianko, gorsza sprawa z sukienka wizytowa i ciepla - caly dzien w domu hadlowym nic nie dal... wszystko oddzielnie sprzedawane i malo wizytowe...
  • Joasiu jak tez azurek sie prezentuje, bo wlasnie nad nim mysle...
  • Promamo, napisałam Ci maila, odpisz, to prześlę Ci zdjęcia.
    Jak dla mnie prezentował się super, mojej mamie też się podobał.
  • dla kogo potrzebujesz tę sukienkę?
  • i ile ma najstarszy? mój syn ma zestaw spodni i kamizelek w każdym chyba rozmiarze :)
  • sukienka dla 2 latki, dla syna mam juz - znalazlam
  • rozmiar, kolor? jaki chcesz. mam dwie córki i górę sukienek :D
  • możesz na priva
  • :bigsmile: rozmiar 86 kolor: bialy, czarny, czerwony, granatowy
    Lub spodnica granatowa lub czarna [bluzeczke biala mam]
  • jutro poszukam, i pośle ci zdjecia to sobie wybierzesz. bo teraz śpią w tym pokoju :d
  • Ogromne dzieki!!!
  • Cos z mailem nie tak, wyslalam do Ciebie ale przyszla wiadomosc ze nie dostalas...
  • ProMamo, wysłałam fotki :wink:
  • to napisz jeszcze raz na ten adres ,z którego dostałas zwrot :D
  • A ja zaobserwowałam, że w UK ubiera się dzieci w takie 'suknie' (nawet chłopców). Są one bardzo drogie, często zrobione z drogicj materiałów, a jak znalazłam takie coś na ebayu:
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110585361275&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1074

    I właściwie takie 'unisex' ubranko mi się podoba, bo nie znam płci, a po porodzie zaraz zamierzamy chrzcić.
  • Moje chłopaki mają takie właśnie szaty do chrztu. Javi miał jeszcze ładniejszą, taką, w której mój teść był chrzczony, ale na zdjęciach urody tego cudeńka kompletnie nie widać...
    Tu zdjęcie Jurka w jego ubranku:
    9ea7af55f5f88849med.jpg
  • A propos, fotelik, w którym siedzi Jurek, dalej jest do oddania. Może ktoś się chętny znajdzie?:wink:
  • Cart&Pud
    A czemu chłopcy nie są w niebieskim?
    I gdzie jest do cholery czerwona wstążka?
  • Ad 1. Ksiądz powiedział "nałóżcie teraz białą szatę". A ja posłuszna Kościołowi jestem.

    Ad2. Poplułam na nią i przez lewe ramię podałam córce koleżanki, która wybierała się na maturę. Ale ciiii... żeby nie zapeszyć.
  • A fotelik kcesz?:cool:
  • Ja? Fiat.
    No... nie zmarnuje się zwłaszcza, że jedna siostra ma termin na grudzień, Taw'owa na marzec, a druga siostra na Kwiecień.
  • No to Wam obrodziło.:bigsmile:

    Daj mi adres na priva,to Ci go jakoś wyślę. Albo przyjedźcie.:cool:
  • A czy ma ktos fotelik z tej listy ???:

    â??BritaxÂ? Chaperone
    â??ChiccoÂ? KeyFit
    â??ChiccoÂ? KeyFit 30
    â??CombiÂ? Shuttle 33
    â??CoscoÂ? First Ride DX
    â??CoscoÂ? Starter
    â??EvenfloÂ? Discoveryâ??
    â??EvenfloÂ? Discovery 5â??
    â??EvenfloÂ? Embraceâ??
    â??EvenfloÂ? Embraceâ?? 5
    â??EvenfloÂ? Embraceâ?? 5 LX
    â??EvenfloÂ? Serenadeâ??
    â??GracoÂ? Safe Seat
    â??GracoÂ? SnugRideÂ? Infant
    â??GracoÂ? SnugRideÂ? 32
    â??GracoÂ? SnugRideÂ? 35
    â??Maxi-CosiÂ? Micoâ??
    â??Peg PeregoÂ? Primo Viaggio
    â??Peg PeregoÂ? Primo Viaggio SIP
    â??Safety 1stÂ? Designer 22

    bardzo poszukuje
  • Sluchajcie a co zrobic z ubraniami [duzo,mega duzo] ktore wstyd komus oddac ???
  • A dlaczego wstyd...? Zniszczone, czy co...?
    Bo jeśli zdatne do użytku, to można do kontenera caritasowskiego wrzucić, albo do przykościelnego Caritasu oddać. My tak robimy z ubraniami, które się jeszcze do czegokolwiek nadają. Inne, cóż... Nie powinno tak być, ale idą w komin...
  • Nie mam komina wlasnie.
    Glupia bylam ze rok temu sprzedalam za grosze cala pake z 300 ubran + 30 butow na allegro. Chcialam oddac, nie mialam komu.
    Teraz pewnie by na forum sie rozeszlo, bo to same ciuchy zagramaniczne...

    to z tym kontenerem dobry pomysl, ale Olesiu u mnie tylko ten kontener ... hmm no ten nie caritasu
  • ProMamo butik likwidowałaś ?:shocked:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.