Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pieluchy wielorazowe

13940414244

Komentarz

  • manna dziękuję! w razie czego się chętnie odezwę, AB nas mocno poratowała, więc się zastanawiam czy ewentualnie jeszcze czegoś do dokupić.
    A noworodkom zakładałaś wełniane otulacze?
  • Po lanolinę do apteki najlepiej wysłać młodego przystojnego mężczyznę. Ja używam szwagra ;-) Ostatnim razem kupił mi w cenie bardzo atrakcyjnej pół kilo. Pani z apteki specjalnie dla niego sprowadziła.
  • @mamaa jak moje majowe do tego czasu już wyrośnie, to ja Ci będę mogła podesłać, pytanie czy wyrośnie :-?
  • No to w takim razie masz załatwione :) chyba jak te otulacze OS się zmnijeszy do najmniejszego rozmiaru, to dla trzymiesięcznego dziecka powinny być ok ... :D
  • rozmiarówka noworodkowa starcza mniej więcej do 6-7 kg (w zależności od tego czy dziecię dłuższe i szczuplejsze, czy krótsze i szczupłe mniej)

    otulacze/pieluchy one size pasują od 4,5-5,5 kg

    najważniejsza kwestia to dopasowanie otulacza przy nóżkach - jeśli mamy szczuplaka, to będziemy czekać dłużej (6-7 kg), właściciel pulchnych udek będzie się cieszył one size'em wcześniej
  • @manna 2 otulacze noworodkowe + to co mamy zupełnie zaspokoiłyby myślę potrzeby naszego majowego noworodka, więc jeśli można to poproszę :)
    Myślisz, że ta klamerka Sappi do tetry nie będzie uwierać małego noworodka?

    @AN_3 a podziękowania należą się @AB , od niej jest towar w obiegu ;)

    @Marsjanka rzeczywiście jak przyjrzałam się naszemu wełniakowi OS to w najmniejszej opcji jest tylko trochę większy od otulaczy noworodkowych, więc będziemy mogli się w miarę szybko przerzucić :) a swoją drogą zdaje się, że za pośrednictwem wielorazowo, zawitały u nas pod choiką cudne fromowaki, dziękować! zakochałam się :D
  • @Hope
    a zaraz pojawią się u nas nowe formowanki - i to polskie - z froty bambusowej, z polaru konopnego i welurku bambusowego - i to wszystko one size - jak sie ogarnę, to od jutra można je będzie oglądać na stronie
  • cóż za pokusa :D na pewno zajrzę ;)
  • edytowano styczeń 2016
    No. Dotarłam do swojego komputera. Dziękuję za ustawienie mnie w kolejce oczekujących na zestaw noworodkowy! @Hope - thx!!! Jednocześnie chciałabym poszukać jakiejś kolejki na te nieco większe. Obawiam się, że mój noworodek może wykazywać tendencje do rośnięcia i w okolicach października będziemy potrzebowali czegoś bardziej pokaźnego :)
  • @Marsjanka a mozesz podac strone? Bo ja nie znam.
  • A dziekuje. To znam tylko nie wiedzilam ze to Marsjanki/:)
  • potrzebuje rady -
    używam tetry składanej na sposób @Katarzyna od tygodnia. Józek ma dwa tygodnie i w zasadzie tetre przesikuje :)
    co dodatkowo używać?
  • Można dać wkład w środek.
    Ale zaczęłabym od otulacza, bo tetra powinna wytrzymać sok takiego malucha. Chyba, że marna tetra.
  • czasem przeciekalo przez otulacz, od wczoraj zmieniłam na większy i chyba to rozwiązało problem.

    pisząc o przesikiwaniu miałam bardziej na myśli, że pielucha jest cala mokra i przez to otulacz od środka robi się dość wilgotny.
    Spróbuję ten trop z tetra, bo mam trzy rodzaje I sprawdzę która jak się spisuje.
    U Ma rceliny ta sama tetra dawała spokojnie rade, innych porównań nie mam :)
  • @mamaa nasz synek spokojnie już wchodzi pieluszki One Size, podasz adres na priv? To prześlę te noworodkowe :)
  • Podaję!
  • Ceną i materiałami się różni.
  • @PaniWiosna dostałam takie gatki, one nie oddychają. Jakbya dziecko w folie zapakowala. To juz chyba lepsze pampki
  • Czy wiecie czy mozna suszyc otulacze w suszarce?. Na niskiej temperaturze. Suszyl ktos?
  • Otulacze są robione z PULu i TPU to sztuczne laminowane tkaniny, których na kaloryferze też nie można suszyć, rozwarstwiają się i zaczynają przeciekać z tego co wiem.
  • Tak, specjalnie kilka rzeczy wełnaianych wrzuciłam do suszarki by się sfilcoway nieco!
  • Nawet jak suszyłam używając programu do suszenia wełny sweter skurczył mi sie.
    Podziękowali 1Dorota
  • Co ubieracie dzieciom na noc? Macie opcję, żeby nie zmieniać pieluszki do rana?
  • Ja swoje jak przestawały robić kupy w nocy, to już nie przewijałam.
  • Tylko, że moje w jednorazowych.
  • edytowano kwiecień 2017
    up! bo teraz dobry czas na zakupy w temacie i promocje u Marsjanki się pojawiły :)
    Podziękowali 1Tusia
  • tzn. gdzie te promocje?
  • @mamaw na wielorazowo.pl  :) to sklep Marsjanki
    Podziękowali 1mamaw
  • niech mnie ktoś kopnie.
    mam dużo pieluch wielorazowych, ale non stop kupujemy pampery. Za każdym razem ostatnią paczkę. Muszę zalanolinować otulacze. Nieeee chce mi się.
  • Poleca się przede wszystkim wielorazowo, ale prawie wszystkie sklepy mają teraz promocje :) 

    @malagala miałam podobnie, aż dokupiłam pieluszki na noc, starsze się odpieluchowało i przestaliśmy kupować pampery. Chyba najciężej było się przełamać, że się da bez pampera, a da się! Budżet odetchnął! 
    Podziękowali 1malagala
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.