Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię-sprzedam auto rodzinne

11314161819

Komentarz

  • Ja tez sie chetnie dowiem Malgosiu  :)
  • He he...dobre pytanie. Dłuuugi i zielony. Diesel. Jak dla mnie za duży. 
    O resztę muszę dopytac meza.

    Mamy go od urodenia najmłodszego. Ale od roku uzywany sporadycznie.

    Maz miał go gdziec wystawic, ale wciaz chyba tego nie zrobił.
    Nam juzvtak duzy nie potrzebny.
  • @bea duży vw lt, taki autobus ;-) jest super :-)
  • edytowano czerwiec 2017
    Myślicie, że jak w serwisie Toyoty w programie Pewne Auto, piszą o samochodzie "udokumentowana historia auta", to rzeczywiście będzie niekręcony licznik?
    Mówię o aucie za 15 tys, nie 50...
    I co sądzicie o Renault Espace? Są lepsze i gorsze silniki?
  • Ja teraz kupiłem auto ze Szwecji. Mam przynajmniej pewność, że licznik nie kręcony, bo tam się nie za bardzo da.

  • PawelK powiedział(a):
    Ja teraz kupiłem auto ze Szwecji. Mam przynajmniej pewność, że licznik nie kręcony, bo tam się nie za bardzo da.

    Zalezy kto i jak dlugo jezdzi?
  • Nie rozumiem
  • @Bea, dzięki. Możesz podesłać mi info. Ale ja dopiero się zastanawiam nad Espace, nie jesteśmy jeszcze zdecydowani.
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    A mercedesa viano 8os nikt nie chce?
    Gdyby jednak ktoś byłby zainteresowany proszę o adres e-mail na priv. Przeslę zdjęcia.
    Podziękowali 1nowa
  • Ponieważ kilka osób  mnie dopytuje to oficjalnie wrzucam:

    Sprzedamy auto rodzinne!
    Mercedes viano, 2,2CDI, extra long, skóra, 8os,
    2007, oryginalny przebieg 265 tys km, pełna dokumentacja.
    Więcej szczegółów i fotek na priv. Do obejrzenia w podwarszawskim Józefowie- Michalinie.

  • Up.
    Auto idealne na wakacyjne wyjazdy.
    Mysmy nawet rowery do srodka pakowali.

  • Małgorzata ile? :-) 
    Podziękowali 1Marcelina
  • @Malgorzata32, mogę prosić więcej szczegółów na priv? Cena, który właściciel itd.
  • @groszek, zapomniałaś podać najważniejszej informacji...

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    ...jaki kolor??? ;)

    Podziękowali 2madzikg Hope
  • Pewnie cena tez kogos by mogla zainteresowac.
    Podziękowali 3nowa kowalka MAFJa
  • Aż 2 raz sprawdziłam, bo myslalam, że przeoczylam.... ten kolor  :D
  • @groszek wybacz, ale cena wydaje sie z kosmosu. Za busa (fiata scudo) z tego samego rocznika dalem 28 000.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Tez mi sie wydała grubo przesadzona, ale uznałam, że nie znam się.
  • ja bym brała galaxa ;) Ale my właśnie użytkujemy starszego, jesteśmy zadowoleni. A Dacie, jak to mawia mój mąź, to mydelniczki... ;) Chociaż mam znajomych, co są bardzo zadowoleni.
    Podziękowali 2annabe ewaklara
  • Nie mam porównania z Dacią, ale galaxy jest fajny. Ma masę sprytnych rozwiązań (w bogatej wersji, ale o takiej piszesz) i jest bardzo ergonomiczny. Niestety w detalach jak się przyjrzeć bywa dość badziewny, ale jakoś nie podejrzewam by z Dacią było lepiej. Plusem to, że praktycznie i tak przez Was użytkowany od nowości, czyli bez niespodzianek. Chyba znacznie przestronniejszy niż Lodgy, prawda?
  • No tak, tych 160 tysi nie doczytałam. Trochę sporo, fakt.
  • Ford Galaxy bezdyskusyjnie
  • u nas jest głośno już przy zero plus, ale to nie wina samochodu ;)
  • AB powiedział(a):
    My myśleliśmy nad dacią logan. Ale obejrzeliśmy takie kilkuletnie i nam się nie podobało... chociaż jakbym miała 55 tysi to może bym kupiła :P 
    Ale ostatecznie lubię to, czym jeżdżę;)
    To jakie to auto?
  • @Lorelei domyślam się, że z fordami jest inaczej... Jednak ja się bardzo cieszyłam na opcję, że auto już ma swoje lata i mogę lżej podejść do serwisu (bo nie stracę gwarancji). Takie starsze (nasze) auta (5-10l) wydają mi się paradoksalnie tańsze w eksploatacji niż nówki, gdzie trzeba robić przegląd w ASO, płacić zwykle więcej za ubezpieczenie.
    To co nowe teraz wydaje mi się gorsze (lakiery, luty) niż to co nowe kiedyś, ale Dacie mieliśmy 30l temu więc to jest bardzo ogólna wypowiedź. Tamtą się dało w garażu naprawiać ;)
  • AB Zmieniłaś auto? 
  • Lorelei powiedział(a):
    A my zastanawiamy sie czy kupic nowa Dacie Lodgy, 7 os., benzyna za ok. 55000 zl czy za niewiele mniej Forda Galaxy, 4 letni, z salonu Pl, bogata wersja, uzytkowany przez meza od nowosci, sluzbowy (ma prawo wykupu), diesel, 160 000 km... cos byscie doradzili?
    Spojrz na testy uderzeniowe.Ponadto maz juz nim jezdzil wiec wie co kupuje.byl serwisowany.dostepnosc czesci.Ale tez pytanie na ile czasu takie autko.
    Podziękowali 1andora
  • Lorelei powiedział(a):
     Nowe auto to jednak nowe, gwarancji ma 3 lata... 

    Ty się dowiedz, ile kosztuje obowiązkowy przegląd gwarancyjny. Obowiązkowy, by utrzymać gwarancję.
    Kolega wygrał Dacie i jak się dowiedział, ile kosztuje przegląd gwarancyjny to najpierw go zatkało a potem zrezygnował.  6 lat temu 1200 zł, a podstawowa wersja to była, jeno z kierownicą ;) 
    Podziękowali 1wiesia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.