Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

1387388390392393

Komentarz

  • +++
    wspieram modlitwą
  • Bardzo proszę o modlitwę za chłopca 13letniego Adriana ,2 miesiące temu jego mama zabiła człowieka ,chłopiec był świadkiem tego co zrobiła i awantur,pijaństwa od urodzenia.Teraz sprawia wielkie problemy wychowawcze w domu dziecka i w szkole.Chłopiec jest bardzo poraniony ,jestem tego pewna.
    Znam tę rodzinę i chłopca i szczególnie mi ciężko bo jak był mały opiekowałam się nim czasem.
    Żal mi Go bardzo.
  • Chciałabym bardzo wszystkim podziękować za modlitwę. Wstępna diagnoza okazała się koszmarna pomyłką.Dziś wróciłam do domu wraz z tym maleńkim cudem w moim brzuchu. Krwawienia ustały.
  • @MamaWeroni, jaka to piękna wiadomość! Cudownie!
  • A może nawet z dwoma cudami
  • o matko! :)
    jak z dwoma, to już nie płaczę, że mojego cudu znów nie ma :)
  • @MamaWeroni ,bardzo,bardzo się cieszę!
  • @Elżuniu kochana jak Bóg da.
  • Normalnie jest czas cudów!
    Chwała Bogu!!!
  • Tak!!potwierdzam
    !
  • Za D.
    Jest w ciąży i krwawi.
    Bardzo proszę o modlitwę
  • @Elunia, jeśli się tak modlisz, to... uwaga, zaczną się cuda :)
  • Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę - ma raka piersi, czeka ją długie leczenie. Tak bardzo chciałabym, żeby było skuteczne... Ona jest pogodzona z wolą Pana Boga, my - jej rodzina - pewnie mniej... Dziękuję!
  • edytowano maja 2015
    O zdrowie dla małego Rafała, światło Ducha Świętego i dobre decyzje dla prowadzących go lekarzy,
    gratias,
    k.
    Święci Michale, Gabrielu i Rafale - módlcie się za nim!

    [edit: z Rafałem lepiej! Módlmy się dalej.]
  • bardzo proszę za moją mamę Annę
    została przyjęta na onkologię, rak jajnika
    w piątek operacja
  • wiadomość z ostatniej chwili
    operacja już jutro tj czwartek

    proszę o westchnienie
  • Za mnie, boli mnie gardło i kiepsko się czuję, a mąż jutro już musi pójść do pracy...

    I za męża, ma do ogarnięcia mnóstwo spraw, a ciągle pojawia się coś niespodziewanego.
  • Za naszą rodzinę... Ostatnio wiele ciężkich przeżyć...
  • mama po ciężkiej operacji - narządy kobiece, otrzewna, jelita..
    ma stomię, będą chemie
    jest słaba, jutro wypis, zabieram ją do siebie bo bliżej (40 km) na wizyty w przyszłości
    (a tak daleko (90km do mnie +40 )sama by była i do tego 3 piętro)

    o siły dla mamusi i dla mnie żebym podołała opiece
  • Proszę o madlitwę za mnie i moją rodzinę. Wszystko się wali......już nie mam siły
  • Za pewne Maleństwo ktoremmu grozi aborcja. O opamietanie dla jego rodzicow! Niech Go Maryja chroni i nie pozwoli skrzywdzic!
    Za wszystkich +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.