Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne jedno Zdrowaś Mario

17172747677132

Komentarz

  • Proszę Was o modlitwę za pewną bardzo bliską mi osobę, czeka na biopsję, podejrzenie nowotworu złośliwego.
  • Jutro rano jedziemy na oddział chirurgii z niespełna trzylatką. Będzie miała czyszczone jelita, a po tym badanie z kontrastem. Dwa dni na oddziale - a ja 37 tc. Żebyśmy to znośnie przeżyli, żeby dziecku żadnemu nie zaszkodziło i żeby badanie miało sens diagnostyczny...

    (Ostatnio mieliśmy taką historię, że inne badanie diagnostyczne nam podważono, bo lekarz na miejscu kazał niepotrzebnie zrobić wlew. Sporo kilometrów do kliniki, jeszcze więcej nerwów przy przygotowywaniu, a potem na oddziale jeszcze więcej... Przed tym badaniem też już był cyrk, bośmy dziecko czyścili dwa dni, a w końcu badania nie zrobili... Tak że BARDZO proszę...)   
  • Wyobraźcie sobie, że odmówiono nam przyjęcia, bo jest jakaś groźna bakteria na oddziale. Jesteśmy więc w domu. 

    Zaczynamy się zastanawiać, czy to nie jakiś ZNAK, żeby jednak dać dziecku spokój z tym badaniem póki co... (bo to, jak pisałam, drugie podejście było...). Jeśli miałoby się odbyć przed moim porodem, to właściwie tylko przyszły tydzień pozostaje... Muism się u Pana Boga wywiedzieć, więc prosimy o jeszcze :-). I DZIĘKUJEMY ZA DOTYCHCZASOWE WSZYSTKIE ZDROWAŚ...!!!
  • Risen, z jakiego powodu takie badanie?  (jeśli mogę spytać)
  • @mamaw, od urodzenia właściwie nasza mała ma problemy z zaparciami. Ma podejrzenie choroby Hirschsprunga. Niewielkie, ale ma. To badanie z kontrastem do jelit - żeby zobaczyć ich budowę i ewentualne nieprawidłowości. Potem z kolei biopsja jelit. 
    Podziękowali 1mamaw
  • U naszego 6 latka też problemy z zaparciami albo wstrzymywanie wynikające z psychiki, dlatego zapytałam.
  • @mamaw, w nas psychika może i doszła (BARDZO PRAWDOPODOBNE) w tzw. międzyczasie, ale wic polega właśnie na tym, że od początku mamy jazdę. (Miała zdiagnozowaną dyschezję niemowlęcą - cokolwiek by to miało znaczyć...).

    Teraz w sumie robi już ślicznie kupy do nocnika i raczej bezboleśnie, bo ma mięciutkie, ale co z tego, jak stanowczo zbyt rzadko... Na pewno ma już poszerzoną bańkę odbytnicy - trudno zgadnąć, co stało się tego powodem, dlatego chcą diagnozować... Choć może się okazać, że nic nie wyjdzie.
  • Nasz też ma poszerzona, ale nic diagnozować nie kazali.  Dali jaki lek.  Mlody co dwa dni ma brudne majty. Sam prawie nigdy nie pójdzie do toalety, muszę ja go wysyłać jak widzę że inaczej się zachowuje. Staram się trzymać dietę, ale on nie lubi wcale warzyw. Lubi jabłko tarte z otrębami, jogurt z otrębami.
  • @mamaw, a kiedy mu się te problemy zaczęły? - bo w tym chyba tkwi clou - diagnozować/nie diagnozować. 
    Fakt, my mamy panią gastroenterolog mocno zaangażowana i chcącą z wszelkich sił pomóc, ale konsultowaliśmy tez z inną i potwierdziła "tryb" leczenia.

    Dieta, ach dieta... najlepsza z naleśniczków, makaroniku, pierożków - czyż nie? :wink:.
    U nas, chwała Bogu, kasze z grubego przemiału wchodzą lekko - przynajmniej tyle. Z warzywami tez problem.
    Podziękowali 1mamaw
  • Rien a stosujecie ciągle dicopeg lub podobne?
  • Za małą dziewczynkę, córeczkę przyjaciół właśnie ją zabrała karetka bardzo ciężki napad padaczki ma. 
  • edytowano listopad 2019
    @September, tak. Dicopeg od dwóch lat nieustannie (w róznych dawkach), teraz Lactuloza doszła. Gdy było najgorzej - parafina jeszcze. No i wlewki z Melilaxu, gdy kupy nie ma 3 dni. 
  •  U nas problem się zaczął jak skończył jakoś 3 latka.
  • Teraz i za pół godziny potrzebuję modlitewnego wsparcia. Bardzo.
  • Bardzo niełatwo. :-(
    Jeśli możecie pamiętajcie przez kilka dni, bo chodzi o dzieci nam powierzone.
  • @jan_u, czyżby sądy i inne instytucje na głowie? Jeśli tak, to znam emocje bardzo dobrze. Będę pamiętać.
    Podziękowali 1jan_u
  • jad.e dziś wieczorem z najstarszym do lekarza i proszę o westchnięcie bo boję się tej wizyty i ew diagnozy.
  • Ja również proszę o westchnięcie
    Podziękowali 1Quintana
  • Aneczka08 powiedział(a):
    jad.e dziś wieczorem z najstarszym do lekarza i proszę o westchnięcie bo boję się tej wizyty i ew diagnozy.
    Dziękuję było całkiem nieźle. Choć jeszcze musimy się pobrać.
  • @Bea, mam nadzieję, że ci się uda. Pamiętam.
  • @Bea kibicuję Ci z całego serca
    Podziękowali 2Nika76 In Spe
  • edytowano listopad 2019
    @mamlu, na alergie - tak (nic nie wyszło), na nietolerancje - nie. Celiakia wykluczona. Tyle że ona miała zaparcia, gdy jeszcze była na piersi tylko. I w ogóle kupy ma w sumie raczej rzadkie, co i tak to nie wpływa na częstotliwość wypróżnień. 
    Brzuszek ma jak chłop piwny - wybulony, taki paskudny, do przodu. Rozdętą bańkę odbytnicy... 

    Jutro się dowiemy, czy odblokowali przyjęcia na oddział. Jeśli tak, to pewnie w przyszłym tyg. pojedziemy na dwa dni, jeśli nie, to trzeba będzie badanie przełożyć, bo ja już 39/40 tydzień zacznę. I do szpitala mam się sama 'z sobą i nową osobą :smile: ' zgłosić...
  • asia powiedział(a):
    Mam paskudne zapalenie krtani, kaszel i duszności męczą mnie od 3 dni, a zlecenia terminowe czekają i już za chwilę braknie mi czasu, żeby zdążyć. Żeby trochę odpuściło i dało się pracować, gdyby ktoś mógł westchnąć będę wdzięczna
    Asia jak nie jesteś w ciąży i nie karmisz to może mogłabyś sobie nebulizacje że sterydu zrobić? U nas dzieciom pulmicort lub nebbud super pomaga i szybko.
  • Jutro czeka mnie komisja lekarska z Amelka, to trochę nasze być albo nie być. Gdy y ktoś mógł proszę o modlitwę. Bóg zaplać
  • Chciałam serdecznie podziękować. Udało się mamy orzeczenie z punktem 7 i 8. Chwała Panu ! 
  • Tyle godzin...
  • Niepojęte że w takim luxmedzie są w stanie w miarę określić godzinę wizyty a często u tych samych lekarzy na NFZ dokładność jest do 4 godzin....
  • O Bożą pomoc w trudnej i pilnej sprawie rodzinnej.
  • O światło Ducha Świętego. Mam szansę na rozwiązanie problemu, ale muszę wiedzieć, czy ten sposób jest zgodny z wolą Bożą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.