Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne jedno Zdrowaś Mario

1126127128129130132»

Komentarz

  • Małżonka ma za chwilę stresujące zadanie do wykonania. Proszę o wsparcie modlitewne dla niej
    Podziękowali 2Aga85 nowa
  • Dzięki za wsparcie. Było dobrze, dzięki  Bogu  :)
    Podziękowali 1nowa
  • Bardzo proszę o modlitwę za córkę. W czwartek i piątek ważne dla niej życiowo a trudne rozstrzygające zaliczenia. O opiekę Matki Bożej i światło Ducha Swiętego.
    Podziękowali 3lidia2 Biznes Info nowa
  • Ostatnio ktoś mnie pytał na mspancu, czy w ogóle posiadam spowiednika. Otóż kiedyś, gdy szukałem takiego, kto mi da rozgrzeszenie, bo to antykoncepcja była, to trafiłem na księdza Mateusza: https://mateuszmisje.pl/ ;

    Wtedy on był bardzo młody, niewiele starszy od mojego syna. Z wyglądu był taki se, nie spodziewałem się, że w nim będzie się kryło tyle empatii i życzliwości. Minęło wiele lat, wczoraj go widziałem jak z misji wrócił. Bardzo się postarzał, ale nadal ma w sobie tą życzliwość. Tam gdzie pracuje, na południu Afryki, jest jednym z 24 księży obsłującym obszar półtora Polski. A jedynym białym człowiekiem. 

    W Kalaharii do niedawna nie było chrześcijaństwa. Tam nie ma instytucji małżeństwa. Zauważcie że tam wszyscy są bardzo młodzi. Z tego względu że hiv pozwala dożyć przy odrobinie szczęścia najwyżej do 17 roku życia. I zobaczcie na tą uśmiechniętą młodzież. Ten ksiądz mówi że dobrze się wśród nich czuje. My mamy tę mądrość, którą nam chrześcijaństwo przyniosło, ale powoli ją tracimy. Dlatego proszę o modlitwę za nich i za nas. Z góry dziękuję <span>:smile:</span>
    Podziękowali 1nowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.