Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Budowa domu/dom drewniany

13»

Komentarz

  • Bambidu powiedział(a):
    @Pioszo54, ale wnętrze domu każde da się urządzić gustownie lub nie. W sensie ze wyglądać będzie super atrakcyjnie. Zwłaszcza  na zdjęciach w internetach. Co nie koniecznie przekłada się na funkcjonalność i wygodę codziennego życia.
    nie chodzi o urządzenie, a o brak kątów i np. 7-9 m nad głową
  • edytowano styczeń 2020
    jeszcze oświetlenie przestrzeni wspólnej od góry a nie przez boczne okna
  • No i po co te 7-9m? Żeby  ciepło  miało  gdzie uciekać?  Mi tam 3m spokojnie  wystarcza do  złapania oddechu.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Dla mnie z kolei te małe domki to potworki. I podobnie nieekonomiczne, wszystko na wymiar, wielofunkcyjne. Sprawdza się tylko tam, gdzie ziemia bardzo droga. W końcu Japonia przoduje w takich rozwiązaniach.

    Ostatnio spędziłam kilka dni w mieszkaniu w kamienicy, 3.2 wysokości, wielkie okna, sama sypialnia 25m^2. Taka idealna kubatura dla mnie :D cieszę się, że chociaż czasem mogę tak pomieszkac

    Odczuwanie przestrzeni to bardzo indywidualna sprawa. Ale jak ktoś chce mieć 7m nad głową, to tanio nie będzie :D
  • Takie mini domki sa świetne jak stoja w lesie w ciepłym klimacie. Wtedy i tak większość dnia spędzasz na tarasie, a srodku tylko śpisz. Kto spędził troche czasu w kamperze, ten wie jak powrót do normalnych przestrzeni cieszy ;)
    Ja tez lubie wysokie stropy, wywaliliśmy specjalnie strych, wstawialiśmy okna w dachu, jest przestrzeń, światło, moje ulubione miejsce w domu.
  • Papier w drugiej łazience moge pokazać, na drewnianym kołku wisi ;) to jest jednak ogólna, sorry.
    Podziękowali 1Izka
  • Ha ha... Właśnie się dowiedziałam, że mój syn zatrudnił się przy skręcaniu tych drewnianych domów kopułowych. Mają dużo zamówień.
  • Ciekawe czym z wierzchu je pokrywają żeby trwałe było. 
    Chyba, że to ma być krótkoterminowe budownictwo. Jak wszystko w dzisiejszych czasach - do wymiany jak zacznie szwankować albo moda przejdzie.
  • Szukam wykonawcy domu drewnianego z bali okrągłych lub prostokatnych, powierzchnia 34 m + 34m. Prosty dwuspadowy dach, bez zbędnych udziwnień, jestem tak zaskoczona cenami jakie mi są mówione za taki zwykły domek, że chyba się przebranżowię :D ale jakbyście znali jakiegoś wykonacę dajcie znac. Szukam w całej Polsce, najtaniej póki co znalazłam w łodzi.

  • Agnieszka powiedział(a):
    Co za paradoks @uJa w Twoich okolicach powinno być najtaniej i najszybciej  :/
    Może i najszybciej ale zdecydowanie najdrożej, za malutki domek (fakt odpicowany) chcą od 90 do 200 tys
  • edytowano luty 2020
    . Do nas na ulice ostatnio na budowę górale przyjeżdżali.
  • uJa powiedział(a):
    Szukam wykonawcy domu drewnianego z bali okrągłych lub prostokatnych, powierzchnia 34 m + 34m. Prosty dwuspadowy dach, bez zbędnych udziwnień, jestem tak zaskoczona cenami jakie mi są mówione za taki zwykły domek, że chyba się przebranżowię :D ale jakbyście znali jakiegoś wykonacę dajcie znac. Szukam w całej Polsce, najtaniej póki co znalazłam w łodzi.

    https://domibudownictwo.pl/firma,6012,--Gmyz-Paweł-Domy-Drewniane-Domy-Z-BALI.html nie znam cen, strona www się nie wyświetla ale dzwon i pytaj niby u nas tanio bylo
  • @jukaa, Danmar chyba szkieletowe tylko robi? Czy z bala też? Bo o tym nie słyszałam.
  • kto poda namiar z którego skorzystam, ma tydzień z rodziną w domku za freee :D :)
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.