Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koszmar powraca

1789101113»

Komentarz

  • kociara powiedział(a):
    A nie @Odrobinka spoko.
    Przecież wiadomo,że moja to wina,że Klarcia obrzuciła mnie i to neibraz najgorszymi inwektywami,byłam dziwka, złodziejka, mój ojciec qrwi..em, zdradzam męża ..spoko,no przecież sama jestem sobie winna.

    KŁAMIESZ!!!
  • @Klarcia kociara nie kłamie. Sama takie rzeczy czytałam. Pewnie są usunięte więc ci niczego nie udowodnię.
    Co do matołków to tylko Twoja opinia i uważanie. I generalnie znowu brniesz w tłumaczenie się z tego że to co ty uważasz za normę to jest normą dla wszystkich. Nie jest. Każdy ma prawo do odmiennych opinii, poglądów i nie musi być ślepo posłuszny zaleceniom rządu zwłaszcza łamiących konstytucję.
    To nawet nie jest zabawne. 
  • @Klarcia Ja widziałam nieraz obraźliwe słowa w stronę innych. To mogło być dla kogoś niemile. Niemniej jednak zrobienie z Ciebie głównej winnej rozłamu uważam za przesadne.
  • Mało tego. Ludzie Ci piszą że nie chcą takich tekstów czytać od Ciebie. A Ty po prostu olewasz bo uważasz że ta Twoim zdaniem zabawna forma jest ważniejsza niż uczucia innych. 

  • Właśnie, usłysz to wreszcie @Klarcia i będzie spokój.
  • Klarcia powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Nie dość że żałosna to jeszcze i niezbyt mądra jesteś @Klarcia
    No musisz to znieść jakoś, bo ja akurat w przeciwnie atqoe do ciebie podatki co do grosiczka place
    I ani grosiczka od tego państwa w formie zasiłku jakiegokolwiek nie biorę 

    Nie wierzę ani jednemu Twojemu słowu; jesteś zwyczajną zdzirą.
    Wcale bym się nie zdziwiła, gdybyś męża notorycznie zdradzała - masz to we krwi.



    Klarcia powiedział(a):


    ***

     W przeciwieństwie do Ciebie, w miarę możliwości, na różne sposoby zabiegam o polską rację stanu.
    Zawsze na pierwszym miejscu stawiam polski interes narodowy.
    Wraz z moim środowiskiem, udało się przyblokować przyjęcie przez Polskę Eurowaluty.
    To moje środowisko (razem ze mną) wybrało do rządu partię, która wyprowadza kraj z głębokiego kryzysu, do którego doprowadziły podobne Tobie kreatury. To dzięki mojej partii, liczni Polacy wykluczeni wcześniej ze społeczeństwa z powodu biedy, odzyskali należną sobie godność.

    A tak w ogóle, na takiej samej zasadzie jak mnie tutaj, tak polskie państwo utrzymuje lub będzie utrzymywać Twoją matkę, która urodziła i wychowała antypolską gadzinę.
    Ja przynajmniej dałam Niemcom dzieci i wnuka,  będące przeciwwagą dla muzułmańskiej dominacji.
    Ty przysporzysz Polsce następne lewackie gadziny.
  • Klarcia powiedział(a):

    kociara powiedział(a):
    Ja już Ci mówiłam Klarcia
    Jak nie masz o czymś bladego pojęcia to po prostu nie wypowiadaj się w tym temacie
    A ja Ci mówiłam, spadaj na drzewo i nie wk... mnie.
    Mam więcej do powiedzenia, niż ty szantrapo.
    Nie dyskutuję z tobą i ty nie odzywaj się do mnie.

  • edytowano sierpień 2022
    Odrobinka powiedział(a):
    @Klarcia kociara nie kłamie. Sama takie rzeczy czytałam. Pewnie są usunięte więc ci niczego nie udowodnię.
    Co do matołków to tylko Twoja opinia i uważanie. Każdy ma prawo do odmiennych opinii, poglądów i nie musi być ślepo posłuszny zaleceniom rządu zwłaszcza łamiących konstytucję.
    To nawet nie jest zabawne. 
    Jestem przekonana, że to były "kocie" interpretacje moich wypowiedzi, bo nawet na forach gazeta.pl, nie komentuję w tak bezpośredni sposób. 
    Być może zasugerowałam, że rodzinie "kociary" za PO żyło się wygodnie, bo była możliwość kombinowania, co Polakom wychodzi świetnie, a co rządy ZP znacznie ukróciły. Jednak jest to daleko do nazwania kogoś złodziejem.
    Ja popełniłam setki tysięcy komentarzy, nie pamiętam, co, gdzie i komu napisałam. Jedynie zapamiętałam wpisy popełnione przed wieloma laty, bo były wulgarne na Maxa. To było na gazeta.pl. - błagałam później admina, żeby mi to wycięła, bo byłam czytana przez poważnych ludzi, w tym ks. biskupa.

    Osoby twierdzące, że ten rząd łamie Konstytucję RP, to osobniki dla ktorych nawet epitet barany, już nie baranki, jest zbyt łagodny.
    To są antypolskie kreatury dąrzące do zniszczenia Polski.
    Za Piłsudskiego odesłano by szkodników do Berezy, tam jest dla takich miejsce.
  • edytowano sierpień 2022
    makodorzyk powiedział(a):
    A tutaj, proszę państwa ma być miło, kulturalnie i życzliwie ;)                               .
    ***

    To co teraz wypisuję jest zbyt łagodne do działu Ring.
  • Jest czarno na białym.
    Więcej mi się szukać nie chciało,sporo poznikało. 
    Więc daruj sobie "być może ZASUGEROWALAM",nie pamiętam.
    Wyżej masz,co wyszło spod Twoich palców,więc już nie brnij.
    Był też Twój komentarz na temat śmierci mojego tescia(covid) napisałas,że i bardzo dobrze bo pewnie my z frakcji niewierzących w pandemię.
    Dopiero jak napisałam,że nigdy nic takiego nie pisałam,napisałaś "odszczekuje hau hau".
  • Obsestaję przy swojej ocenie. Nie mam chęci tluc przysłowiowej słomy. Bay
  • Możesz robić,co chcesz 
    Pokazałam dowody,czarno na białym.

  • kociara powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):

    kociara powiedział(a):
    Ja już Ci mówiłam Klarcia
    Jak nie masz o czymś bladego pojęcia to po prostu nie wypowiadaj się w tym temacie
    A ja Ci mówiłam, spadaj na drzewo i nie wk... mnie.
    Mam więcej do powiedzenia, niż ty szantrapo.
    Nie dyskutuję z tobą i ty nie odzywaj się do mnie.

    Na lie pamiętam, to pozwoliłam sobie pojechać na ostro, bo to już na ringu było.

    Ale babsztyl doprowadził mnie do białej goraczki.
    W realu dostała by po paszczy.
  • @Klarcia

    To nie jest kwestia Twojej oceny. Użyłaś słów obraźliwych, więc niedopuszczalnych w języku polskim. I my to wszyscy czytamy, nie raz i nie dwa. To są fakty.

    Zmień słownik.
    Podziękowali 2Odrobinka Joannna
  • edytowano sierpień 2022
    Odrobinka powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    In Spe powiedział(a):
    zostawcie starszą osobę w spokoju
    Ta starsza osoba potrafi zbesztać naszych mężów, wręcz zwyzywać. Nas - dyskutantów również, najczęściej bez powodu, albo dlatego, ze mamy odmienne zdanie. 
     Dlaczego wtedy nie upominasz starszej osoby? Czy starsza osoba może być niegrzeczna w stosunku do innych? 
    I czujecie się usprawiedliwione waląc w Klarcie bo ona tak się zachowuje?
    Moim zdaniem to też z waszej strony jest prowokacja i wbijanie szpilek.
    Bardzo mnie dziwi i nie lubię postawy że czyjeś złe zachowanie upoważnia kogokolwiek do zła. Świadczy to o braku kultury.
    Waląc w nia? 
    A Ty czytasz co ona pisze o innych? 
    Ta twoja sprawiedliwość jakoś tak na jedna szale przeciąża. 
    Mi koło zada lata co Klarcia wypisuje, jej wyzwiska. Mnie tym nie obrazi, bo ludzie jej pokroju nie mogą nikogo obrazić.  
    To ona sobie sama wystawia świadectwo i ona się powinna wstydzić, nie ja. 
    Ktoś kto sobie gębę Bogiem  wyciera, jest w takich momentach żałosny. 
    Szacunek należy się temu, kto na niego zasługuje. On nie jest zależny od wieku. 

    Kociara pokazała jak Klarcia traktuje innych, przedstawiła czarno na białym, screeny wypowiedzi, pewnie dostępne tu jeszcze 
    i jeszcze usłyszała zarzut, ze kłamie. 
    Wiec mi już się nie chce szukać tego, co pisała do mnie. Bo przecież i tak ona a i inni powiedzą „oj tam, oj tam” 
    rzeczywiście, masz racje, Klarcia jest ofiara. 
    Wasze ręce, które ja głaszczą, tez będą pokąsane, oplute, tylko przyjdzie odpowiedni moment. Bo taka jej natura. A to zawsze wyjdzie na wierzch. Tego nie ukryje się. Tylko wtedy już nie powiesz, ze sama atakowałaś, tylko będziesz szlochać, ze jesteś ofiara. 


  • Nie sądzę, by @Odrobinka szlochała, bo ktoś jej napisze coś w internecie.

    @hipolit ;

    Sens jej wypowiedzi był taki, by nie odgrzewać kotletów, nie jątrzyć, nie prowokować i nie usprawiedliwiać swoich złośliwości wypowiedziami innych.


  • Berenika powiedział(a):
    Nie sądzę, by @Odrobinka szlochała, bo ktoś jej napisze coś w internecie.

    @hipolit ;

    Sens jej wypowiedzi był taki, by nie odgrzewać kotletów, nie jątrzyć, nie prowokować i nie usprawiedliwiać swoich złośliwości wypowiedziami innych.


    Ale tu nic odgrywać nie trzeba, 
    tu się opluwa na bierząco każdego, kto myśli inaczej niż ona sama. 
    Jak już repertuar się powtarzac zaczął to zaczęło się obrażanie członków rodziny. 
    Nie wiem czemu wszyscy maja chodzić na palcach i dawać siebie opluwać? Dla świetego spokoju? 
    Bo to starszy i schorowany człowiek? 


    A Odrobinka, aż taka niewrażliwa nie jest 
    Akurat z tej strony Ja już ciut poznałam 
  • edytowano sierpień 2022
    Ja bardzo przepraszam,ale takie polajanki ,że nie jątrzyc,że prowokowanie to bardzo przepraszam,ale kalka tego,że zgwałcona sama sobie winna,bo w spódniczce była,czy że ofiara przemocowwgo męża też jest sobie winna, że w twarz zarobiła i kilka kopów,bo "prowokowała" pewnie.
    No litości.
    Klarcia rozrabia jak pijany zająć w kapuście, naubliżała nie tylko mnie i hipolitowi,ale kilku(nastu) innym osobom i wiemy,jak się skończyło.
    To nie jest normalne. Bo dyskusje na tym polegają,że się ludzie ścierają czasami nawet może i na granicy kłótni,ale tylko Klarcia jak oszalała wali wulgaryzmami,straszy,jak by to po buzi nakładła,wymyśla obelgi jakieś wielopiętrowe (co pokazałam)a jak ma czarno na białym to nadal brnie,że no skąd,ona nic.
    I wszystko to dlatego,że ktoś się mieć inne zdanie niż jej oszalałe uwielbienie dla naszego rządu i ich polityki.
    I ja mam to w imię niby swojej własnej mądrości czy kultury znosić czy pomijać? Nie pisać,bo ja sprowokują albo będą jątrzyć. Bo to starsza,schorowana osoba? Serio?
    Jak na starsza i schorowana osoba to jest szalenie zdrowa w obelgach i chamstwie 
    Podziękowali 2hipolit Pioszo54
  • Jak dla mnie Jej zachowanie jest obelgą w trochę inny sposób -  Jej "walka o Polskę" i "nawrócenie", kasujące poprzednie nędzne życie, jest obelgą dla tych osób, które starają się żyć uczciwie, całe życie.
    Kompletny brak pokory i świadomości własnej małości.
    Podziękowali 1kociara
  • No to teraz ciekawe, czy bedzie Ci zarzucony "chwyt poniżej pasa"...
  • Gdzie tak napisałam @hipolit? Nie uważam że Klarcia jest ofiarą. Wręcz napisałam że prowokuje hejt na siebie. Tylko po co w to wchodzić?
    I nie ja pisałam że to starsza pani.
    Dla mnie to niedojrzała osoba bardzo.
    @Klarcia każdy ma prawo do poglądów. Nawet ma prawo popierać LGBT i nie widzieć niczego złego w ich działaniach.
    Ja tego rządu nie uważam za dobry. I tak, uważam że obostrzenia covidove były niekonstytucyjne. Nie uważam się przy tym za baranka ani matołka. Za to Ty mnie obrażasz sugerując mi to. Albo twierdząc że działam na szkodę Polski bo nie popieram PiS i uważam ich za bardzo szkodliwe ugrupowanie.
    Nie życzę sobie tekstów tego typu, nawet jeśli Ty myślisz że są w normie i trzymają się ramy.
    Jeśli myślisz że są złe moje poglądy to spróbuj podać jakieś argumenty, ale nie takie że cała UE tak dziala bo to dla mnie żaden argument. Pokaż konkrety, do czego dobrego prowadzi taka polityka, w krótszej albo dłuższej perspektywie. Bo mam wrażenie że obrażanie następuje wtedy kiedy ci się kończą argumenty.
    A do przechodzonego materiału w stosunku do paulaarose w ogóle się nie odniosłaś a to jest tekst bardzo nie na miejscu zwłaszcza z Twoich ust. No sorry ale to że jakieś patologiczne środowisko tak się wyraża nie znaczy że ja mam ochotę czytać takie teksty na forum dla wielodzietnych.
    No ja osobiście nie piszę tutaj ze względu na Twoje teksty i mądrości i obrażanie. 
    Nie jestem połową forum co prawda. I nie obrażam się na wielodzietnych, ale nie bardzo mam ochotę uczestniczyć w dyskusjach w których jestem wyzywana bo myślę inaczej niż Ty. Nawet od matołków i baranków.
    Podziękowali 3kociara agnieszkamama Izka

  • Wyżej piszesz, ze prowokuje Klarcie, ze wale  w nia i jeszcze się usprawiedliwiam. Ze prowokuję  i wbijam szpilki .
    no tak, rzeczywiście, bo nie daje się opluwać, wiec jestem winn temu, ze ona pomyje na mnie i mojego meza wylewa. 
    Mam wrażenie, ze traktuje się jak rozpieszczone dziecko- może sobie robić wszytko, bylebym ja miał spokój. 
    A na koniec i tak zreszta wszystkich i będzie szlochać ze jest ofiara .

    kazdy ma prawo wyrazić swoją opinie i wszyscy potrafią dyskutować, czasem ostrzej czasem mniej ostro. Ale wciąż z zachowaniem normalnym, bez obrażania dyskutantów. Wszyscy oprócz jednej osoby. I jeszcze się od wszystkich wymaga szczególnego traktowania tej osoby. No chyba coś tu „nie pyka”

  • edytowano sierpień 2022
    To może teraz mały eksperyment myślowy.
    Niejaka kociara zaczyna używać słów Klarcia wobec innych uczestników dyskusji...ile czasu by minęło od ostatniego wulgaryzmy do wywalenia ?
    Edit wyleciala jakaś dziewczyna tylko dlatego,że miała inne poglądy chyba
  • edytowano sierpień 2022
    Hmm Tydzień ?
    Uprzejmie donoszę : Kociara ostatnio używała Zero-Ziobro
  • Kajla chyba wyleciała wydaje mi się.
  • zbyszek powiedział(a):
    Hmm Tydzień ?
    Uprzejmie donoszę : Kociara ostatnio używała Zero-Ziobro
    kociara powiedział(a):
    To może teraz mały eksperyment myślowy.
    Niejaka kociara zaczyna używać słów Klarcia wobec innych uczestników dyskusji...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.