Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ja tez blagam o modlitwe (rozwazana aborcja)

AgaAga
edytowano maj 2011 w Pomagajmy sobie
Blagam o modlitwe w intencji D. i jej nienarodzonego dziecka.
D. i jej maz maja juz dwojke, teraz ona jest w ciazy.
W nadchodzacym tygodniu ma inwazyjne badanie, punkcje wod plodowych. Chodzi o to, zeby usunac ciaze, jesli dziecko mialoby Downa (jest takie podejrzenie po usg). Jak sama przyznala, miala juz poronienia po identycznym badaniu, takze sporo ryzykuje, skoro wie, ze ma taka sklonnosc. No i sam fakt, ze ma dzieci, patrzy na nie codziennie, widzi, jak sie rozwijaja, a jest sklonna usunac najmlodsze... Nie pojmuje tego. Mrok.
Z tego, co zrozumialam, ojciec dziecka popiera takie rozwiazanie. Niestety w pracy dostaje wsparcie tylko od mojego meza, wszystkie panie wyrazaja sie o dzieciach z ta choroba bardzo haniebnie i popieraja aborcje.
Chcemy porozmawiac z D. i jej mezem na gruncie prywatnym, odwiesc ich, jesli to mozliwe od zamiaru aborcji (i badania tez, skoro objete ryzykiem poronienia).
Takze pomodlcie sie prosze, zeby temu dziecku pozwolono zyc i zeby znalazly sie jakies osoby, ktore beda umialy udzielic wsparcia (my mozemy byc tymi osobami, tylko zeby sie zgodzili chociaz na rozmowe!!!).
Na priva moge napisac, jak kobieta ma na imie, jesli komus ulatwi to modlitwe.
«134

Komentarz

  • obiecuję +++
  • +Jezu, ufam Tobie!+

    Duchu Święty, przyjdź!
  • +++
    Boże Ojcze przez wstawiennictwo błogosławionego Jana Pawła II dodaj nam odwagi i siły dla obrony najsłabszych.
  • Tak Olesiu, wlasnie tej sily i odwagi... Mojego meza wlasnie ten cholerny niemiecki akuratyzm dopadl (a czy ja jestem jakis idealny, zeby kogos pouczac; przeciez to dorosli ludzie; przeciez powiedza mi, ze to nie moja sprawa itd.). Ale wlasnie mi zrelacjonowal szczegoly argumentacji kolezanek z pracy, heh, komentowac sie nie da. Jacy ludzie potrafia byc bezwzgledni, egoistyczni, naprawde mozna tzw. wiare w czlowieka stracic. Jak kogos podkopac, to nagle tyle energii w narodzie, tylko do pomocy nikogo.
  • Będę pamiętała w modlitwie....
  • +++

    Pasowałaby Duchowa Adopcja...
  • +++ bądzcie narzędziami
  • Ago w intencji rodziny Twoich znajomych +
  • +++ za życie tego Dzieciątka
  • Co za ludzie ?
    Jeśli ta starsza 2 jest normalna to szanse na dziecko z zesp. Downa są minimalne.
    Weź zaprowadź tą dziewczynę do jakichś inteligentnych lekarzy bo dotychczasowi wciskają jej kit.
  • Moja bratanica miala miec downa bo w badaniu usg wyszlo,że cos tam ma przy nosku za szerokie,ale nic jej nie bylo,potem juz chyba nawet na to drugie badanie radzilam jej nie isc,bo po co!!zeby sie upewnic czy down czy nie ,zeby wiedziec ,czy bedzie mniej kochac czy wiecej ?
    +++
  • Czy zespół Downa jest w Polsce wystarczającym powodem by dokonać LEGALNEJ aborcji? Bo w swojej naiwności myślałam, że tylko śmiertelne nieuleczalne choroby...
  • [cite] marteczka:[/cite]Czy zespół Downa jest w Polsce wystarczającym powodem by dokonać LEGALNEJ aborcji? Bo w swojej naiwności myślałam, że tylko śmiertelne nieuleczalne choroby...

    To chyba nie jest w Polsce.
  • @marteczka - ZD jest wystarczającym powodem w Polsce do legalnej aborcji.
  • Tak niestety w Polsce też. Mojej koleżance proponowali aborcje dziecka z podejrzeniem ZD w piątym miesiącu ciąży...
    +++
    A modlitwa w takim przypadku naprawdę działa. Wiem o takim uratowanym dziecku, którego rodzice już byli umówieni na "zabieg" za granicą. Urodziło się, teraz ma już z pół roku :)
  • Niejednoznacznosc USG może wynikać z tzw "mozaikowatosci"...

    Ale może oprócz modlitwy spróbujmy tez wypisać argumenty dla męża Agi i to argumenty, które mogą przekonać ludzi niewierzących.

    Pierwsze: jak zamierzają uczyć swoje żyjące dzieci szacunku do osób niepełnosprawnych, upośledzonych?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.