Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1316317319321322370

Komentarz

  • @awia, mi tak nawracało po kolejnych dzieciach.
    na wizycie u gina 2 miesiące po porodzie nadal pokazywało na usg resztki krwi połogowej 

    @wielorybek, miałam opryszczkę uuuuu ile razy - nic nie działa tak dobrze jak witamina c 1000mg. Serio, żadne smarowania tak szybko jej nie ograniczały, jak zwykła doustna wit c
    Podziękowali 2awia wielorybek
  • Mhm...to poczekam jeszcze i poobserwuję....
  • awia też tak miałam, myślałam że okres wrócił. Ale po jakimś czasie przeszło. A okres dopiero po roku. Lekarz mówił, że tak może być. Ale jeśli Cię niepokoi, to umów się na wizytę.
    Podziękowali 1awia
  • Dziękuję.
  • Ja tak miałam. Po 6 tygodniach krwawienie jak na okres a potem przerwa kiła miesięcy.
  • Co to może oznaczać jak hemoglobina jest ponad normę tj.14.9
    Hematokryt też trochę ponad normę. ???
  • No mam nadzieje że u mnie to też tylko incydent :smile:
  • Może odwodnienie?
    Podziękowali 1awia
  • edytowano grudzień 2019
    .ed.pomyłka
  • Jakie trzeba zrobić badania żeby wykluczyć toczeń? Wystarczy ANA?
  • Synowi hematolog zleciła antykoagulant toczeniowy 
    Podziękowali 1mamaw
  • Ma ktoś wiedzę na temat diagnozowania i leczenia SM
  • @stasia1 o leczeniu to polecam książkę Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes Neo ( Jacek Safuta). Autor sam cierpiał na tą chorobę i się wyleczył. Podaje w książce jak to zrobić. Na Facebooku prowadzi swoją grupę pod tym samym tytułem i tam udziela rad.
    Podziękowali 1stasia1
  • Mój Józek od jakiegoś tygodnia codziennie ma takie plamy na policzkach, raz mocniejsze a raz prawie niewidoczne. Co to może być?
  • Może rumień zakaźny?
    Podziękowali 2Basja enigma
  • Też jestem ciekawa co poradzicie. Mój mały ma takie coś na jednym policzku od tygodnia i wychodzi mu to głównie pod koniec dnia lub zaraz po przyjściu ze spaceru. Smaruje mu to i nawilżam, ale znowu się pojawia. Dzisiaj mamy wizytę u dermatologa z innego powodu, ale o to też zapytam. 
  • Czy moze ktos polecic pulmonologa dzieciecego na NFZ w Warszawie?
  • Ja nie po poradę, ale może komuś się przyda (oby nie!) .... 10 dni temu nasza czterolatka oparzyla sobie dość poważnie rączkę od łokcia do nadgarstka....uratowały nas opatrunki Aqua-Gel i na to bandaż elastyczny samoprzylepny, zmieniane co 12h....młoda w ogóle się nie skarżyła na ból, normalnie mogła uzywac tej rączki, goi się rewelacyjnie (jestem w szoku... przez pierwsze dni mąż zmieniał opatrunki, bo oparzenia wyglądało fatalnie i ja nie byłam w stanie) 
    Podziękowali 2Aneczka08 In Spe
  • ok, a czy rumień jest niebezpieczny dla nowonarodzonego dziecka?
  • czy jak 2.5 latek wypił pól kubka kawy z mlekiem, to coś mu może być? Wziął sobie i wypił jak tata na chwilę te kawę zostawił...
  • @Aneczka08, raczej nic mu nie będzie, może być pobudzony bardziej. Ale na wszelki wypadek, poobserwuj uważniej.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • mader powiedział(a):
    Jemu nic, ale wam.może.coś być ;)
    Jak przez tydzień nie będzie spał ;)

    właśnie mąz mówi, że może być króliczek duracella :-) no nic biorę go dziś do zoo to może się zmęczy.
  • a wczoraj u dziadka zaczął nadgryzać Tramal czyli opiaty, złapałam go w ostatniej chwili. Bo oczywiście dziadek takie leki musi trzymać na 50 cm stoliczku....
  • edytowano grudzień 2019
    Basja powiedział(a):
    ok, a czy rumień jest niebezpieczny dla nowonarodzonego dziecka?

    nie wiem jak z noworodkiem, na pewno jest bardzo niebezpieczny w ciąży.
    Podziękowali 1Basja
  • Ok, nikt w ciąży w rodzinie się nie ogłosił, ale mamy nowonarodzoną dziewczynkę. Chyba odpuścimy i nie będziemy ryzykować.
  • mamuma powiedział(a):
    Czy moze ktos polecic pulmonologa dzieciecego na NFZ w Warszawie?
    Podbije sobie.
  • Oj, bardzo mnie bolało - tak kłująco - po oddaniu moczu. A dziś już w trakcie też. Zdecydowanie nie pęcherz, tylko cewka (?). Co mogę na to podczas karmienia? Urosept? (bo. oczywiście, na samą sobotę/niedzielę wypadło. Choć w tygodniu tez by było ciężko do lekarza)   
  • Rien powiedział(a):
    Oj, bardzo mnie bolało - tak kłująco - po oddaniu moczu. A dziś już w trakcie też. Zdecydowanie nie pęcherz, tylko cewka (?). Co mogę na to podczas karmienia? Urosept? (bo. oczywiście, na samą sobotę/niedzielę wypadło. Choć w tygodniu tez by było ciężko do lekarza)   
    Mi super pomaga żurawina. Ja zjadam suszoną. Podobno jeszcze lepszy sok z apteki. Jednak nie wiem jak to się ma do karmienia. I dużo wody pić.
    Podziękowali 1Rien
  • Piłam ostatnio regularnie herbatę z sokiem z żurawiny... Żuravit chyba w domu mam.
  • @Rien dobroczynne dzialanie ma rowniez sok z brzozy, tzw oskoła. Tu garsc informacji: 
    https://www.medonet.pl/zdrowie,sok-z-brzozy---wlasciwosci--przeciwwskazania--zastosowanie,artykul,1729047.html
    A tu zdjątko: 
    Podziękowali 1Rien
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.