Mam ochotę przeczytać dobrą książkę...

1789101113»

Komentarz

• Z pozycji klasycznych polecił bym Steinbeck a "Grona Gniewu". Jest to dla mnie jedna z ważniejszych pozycji. Moc książki nisamowita. Z ostatnio czytanych to 
    "Uległość" M. Houellebec,  "Shantaram" G. D. Roberts.
  • Skoro ludzkość zwraca się ku upadkowi, Bóg mówi do Swojego stworzenia poprzez znaki w przyrodzie. Tym mocniej będzie przemawiał poprzez naturę, aż w końcu ludzie zrozumieją swój błąd. Są tacy, którzy oczekują widzialnego znaku a zapominają o tym, że to co jest duchowe, jest niezniszczalne. Dopiero owoce przynoszą prawdziwe żniwo. Tak dzieje się teraz, kiedy duchowa walka pomiędzy Dobrem a złem, przybiera na sile, lecz wynik tej walki jest wam dobrze znany, bo Bóg kocha Swoje dzieci i czuwa nad nimi. Pamiętajcie, że zwycięstwo leży w krzyżu i jeśli do niego się udacie, wejdziecie na Golgotę, wtedy dopiero zrozumiecie jak ważny jest owoc waszej modlitwy, waszej ofiary. Nie ustawajcie na modlitwie, aby owoc waszego świadectwa był pełny. Drogie dziecko, ta róża, którą trzymam w ręku to symbol modlitwy, o którą proszę Moje dzieci. Odnówcie wasze akty zawierzenie i jak najczęściej adorujcie Mojego Boskiego Syna w Najświętszym Sakramencie. W ciszy adoracji usłyszycie bicie Jego Najświętszego Serca. Trwajcie tak na modlitwie, aby wasze serce w jednym rytmie biło wraz z Jego Sercem. Błogosławię wam, drogie dzieci w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego a do ciebie, drogie dziecko będę przychodziła każdego 23-go miesiąca. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
    http://www.duchprawdy.com/ADAM_CZLOWIEK_OREDZIA_2005.pdf
    Podziękowali 1Rejczel
  • @OlaOdPawla , czytałam "Skafander..." i polecam, ale lepsza wydała mi się książka F. Pozzo di Borgo „Drugi oddech” . Bohater "tylko" sparaliżowany, z kontaktem ze światem. przemyślenia głębsze. Film "Nietykalni" jedynie na motywach książki.
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/139280/drugi-oddech

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.