Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

18283858788140

Komentarz

  • obkupilam tam dzieci na ostatniej promocji Basic ;(
    Podziękowali 1In Spe
  • Hm ma kiepska jakość 
    Ich ubrania z ciucholandów są zupełnie innej lepszej jakosci
    Podziękowali 1formatka
  • Ja lubię zwykle koszulki z HM, 
    a białych „idzie” u mnie baaardzo dużo ;) 
    lubie kiedy biel jest biela, a te nawet dość długo są białe. I nie są drogie. 
  • Ja mam z hm problem ideologiczny taki, ze szyja w Bangladeszu. Dlatego staram się unikać kupowania w tej sieciówce, chociaż kolekcje Basic maja tanie i niezłej jakości, z bawełny. Z unikaniem reszty rzeczy jest łatwiej bo większość ciuchów w polskich hm-ach to wszechobecny poliester i kiepska jakość. Nawet na wieszakach w sklepie wyglądają jak szmatki które długo nie przetrwają. 
  • Dorotak powiedział(a):
    annabe powiedział(a):
    A właśnie weszłam powiedzieć ze jestem miło zaskoczona hm w tym roku- fajne kolekcje, dużo wiskozy. Kupiłam dziś spodenki i koszulkę bez poliestru :smile: 

    i spódnice stamtąd lubię!
    W jednym z komentarzy pod postem piszą, że 10% zysku przeznaczają na wspieranie jednej z organizacji lgbtqwerty. Tak tylko pisze, bo wszystkiego się ominąć nie da, ale sporo można.
    Pisza, ze sprzedazy tej konkretnej teczowej kolekcji przenacza 10%, a nie ze wszystkich sprzedanych ubran.
  • Szczerze? Wspierają, to wspierają. Jeśli kupuje tam nie-teczowy-ciuch, to wspieram wspierających. Ja lubię wiedzieć. I lubię omijać ;) 
  • Żadnych zakupów w HM więcej nie zrobię (i nie będę szczególnie płakać z tego powodu). Podobnie, jak od kilku lat nie robię zakupów w Empiku, chociaż wcześniej bardzo lubiłam tam zaglądać.
    Podziękowali 1Katanna
  • Ja też. Choć mi akurat trochę szkoda...bo czasem coś fajnego można znaleźć. W Ikei też już dawno nie kupuję. W paru innych miejscach też....wiem ktoś napisze że można się zafiksować ale nie będę świadomie wspierać promocji grzechu.
  • a ikea to czemu?
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Wiele marek prowadzi takie kampanie, w tym Google i Facebook. Ktos nie korzysta? :)
    Podziękowali 1mayamima
  • Ja, z Facebooka  B)

    A swoją drogą zawsze w takich chwilach przypomina mi się list do Diogneta o pierwszych chrześcijanach: że żyją w tym świecie ale są jakby nie z tego świata. 
    Podziękowali 3awia Wela AgaMaria
  • Czy ktoś może polecić długa sukienkę ciążowa, letnią.   Sprawdzony model.
  • @Monira, nie kupowałam typowo ciążowych, ale sporo modeli odcinanych pod biustem znajdziesz w Bonprix - większość ubrań miałam od nich. Typową linię ciążową też mają i nawet w dość dobrych cenach.
    Podziękowali 1Monira
  • @Predikata ; pozyczala mi cudowna, lekka sukienke, ale nie pamietam firmy moze ona pamieta
    Podziękowali 1Monira
  • My tez bojkotujemy choc smieszne to chyba trochę bo cóż to zmienia. Ale sumienie spokoj niejsze.
  • Nie lubię zakupów przez internet, w ciąży szczególnie. Wolę przymierzyć, a dopiero potem płacić.  Często jeszcze dostawa kosztuje, odsylanie też uciążliwe.  Dlatego pytam o sprawdzone sukienki na duży brzuch.
  • https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/sukienka-dzinsowa-do-karmienia-piersia-2038098/1 Mam bardzo podobną (chyba dłuższą) z poprzedniej kolekcji c&a i jestem bardzo zadowolona. Będę nosić drugą ciążę.
    Podziękowali 1Monira
  • @mamlu pokaż jakie zamowilas  :)
  • Jakie ładne! Ta pudrowa też mogłaby być z wiskozy, ale poza tym super!
  • Ja mam ich kilka bluzek sprzed paru lat. Tylko jedna się rozciągnęła, reszta trzyma formę. Wcześniej mieli dużo bluzek bawełnianych w ofercie, teraz dominują sztuczności, niestety.
  • edytowano maj 2019
    @mamlu ta granatowa też chodziła mi po głowie, głównie ze względu na długość, bo mam tyle wzrostu co modelka (niestety rozmiar już nie ten :p ) i zazwyczaj inne tego typu sięgają mi dużo wyzej kolana :) ale póki co nie zamówiłam - ciągle próbuje przekonać się do chodzenia w spódnicach, albo sukienkach, ale średnio mi to wychodzi. 
  • Nie wiem, czy wiem, o które zdjęcie Ci chodzi, ale to które podejrzewam, to nie ta kieca. Dekolt i rękawy inaczej skrojone, ta co ma D.wydaje się być z innej tkaniny też. 
    Krój melii jest ogólnie bardzo popularny, min milook produkowal takie kiecki z zamkami do karmienia ;)
  • A ja w tym tygodniu bede testować ciążowe sukienki misimi i little John.
    Happymum mnie mocno rozczarowało jak za ten pułap cenowy...
  • Jaki kroj sukienek polecicie na figure: szerokie ramiona, rece tez masywne, wielki biust, brzuch jak ciazowy (nie chce spasc), biodra w porownaniu z barami waskie. Dlugosc do kolan lub dlugie (za kolano odpada, bo miw takich zle).
    Jaki kroj wyszczupli troche gore i zamaskuje brzuch, zebym nie wygladala jak w ciazy, tylko najwyzej jak gruba.
  • Dekolt w serek się  sprawdza. Wiązanie kopertowe, lekkie drapowanie w okolicach tali - często z jednej strony.
    Zdecydowanie omijać kieszonki na biuście, szmizjerki też się nie sprawdzą.
    Warto uzbroić się w cierpliwość w trakcie poszukiwań. Powodzenia!
    Podziękowali 1mamuma
  • @mamuma chyba bym się starała coś rozkloszowanego na dole poszukać, nie obcisłego, żeby brzucha optycznie nie powiększać. Jeśli duży biust- to jak najbardziej może być i dekolt. 

    Może udało by się coś ciekawego z odcięciem w okolicach brzucha kupić? Jakiś pasek, czy coś i dół żeby też był tak szeroki jak góra. 
    Podziękowali 1mamuma
  • Coś takiego może?
    Wtedy brzuch ma szansę się nieco ukryć pod fałdami sukienki 
    https://tono.sklep.pl/product-pol-4304--Sukienka-ARRIVA-Plus-Size-Wzor-2.html
    Podziękowali 1mamuma
  • W takiej sukience osoba i szerokich ramionach dopiero będzie wyglądała grubsza niż jest.
    Sama mam szersze ramiona niż biodra, nigdy takiej sukienki bym nie zalozyla, jeszcze wyeksponuje brzuch.
    Raczej tuniki luźne, ale trzeba figurę ciągnąć optycznie w dol, a nie na szerokosc.

    Podziękowali 1mamuma
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.