Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

178101213105

Komentarz

  • @Elunia - nie mam supernowoczesnych wzorów.
  • Bardzo zabawne...
  • @nowa - mam taką torbę tylko ma lekko przetarty pasek
    Odbierasz SMS. ?


  • Z 1 obrusek jeśli by był okrągły wielkość bez znaczenia wzór też bo stol się rozkłada ,a nawet jak zamaly to za serwetka by robil
  • Tak odbiorę SMS @matka6
  • edytowano listopad 2017
    Ja bym się skusiła na taki pomysł @Małgorzata. Mam traumę pocztową, moje dzieci są jak dzikie stado kóz, a na poczcie jest samoobslugowy kiosk ze skarbami ;)
  • A zdjęcie w SMS. ? Jeśli tak to podaj na priv nr tel
  • @Elunia dziękuję postaram się 
  • scyzoryk/nóż składany by się też przydał coś nie za duże żeby ukroić kawałek chleba czy czegoś  ,tradycyjnie osełka /ostrzałka do noży 
  • Kartki poproszę, ciągle wysyłam.
  • Można zamówić kuriera na allekurier.pl z odbiorem na adres Katarzyny. Wystarczy żeby podała wymiary i wagę paczki. Każdy sam zamowi i za siebie zapłaci. Koszt wychodzi około 15 zł.

    Podziękowali 3uJa Katarzyna Wiol
  • Aha, każdy sobie zamówi kiedy mu będzie pasowało a @Katarzyna będzie warować z waranami w domu oczekując na dziesiątki miłych panów kurierów i rozkminiając którą paczkę ktoremu dać. ;)
  • Do mnie @Katarzyna możesz słać.
    Obojętnie jakim sposobem. Mogę zapłacić przy odbiorze albo przelać na konto.
  • edytowano listopad 2017
    kika0 powiedział(a):
    Można zamówić kuriera na allekurier.pl z odbiorem na adres Katarzyny. Wystarczy żeby podała wymiary i wagę paczki. Każdy sam zamowi i za siebie zapłaci. Koszt wychodzi około 15 zł.

    Chyba trzeba mieć wydrukowaną etykietę przyklejoną na paczce jak się kuriera wzywa?
  • edytowano listopad 2017
    Mozna zamówić kuriera bez drukowania listu przewozowego - kurier przyjeżdża ze wszystkimi dokumentami, oplaty za przesylke robi sie przez Internet.
    Ja tak zamawiam kuriera dla babci - kurier wpada, bierze paczkę, nakleja naklejkę i nadawca nie musi się o nic martwic.
  • edytowano listopad 2017
    @Agnicha, jak chcesz i @Katarzyna chce to możemy nasze połączyć. Mogę Ci podrzucić do domu czy muz.
  • @nowa- wysłałam wiadomość
  • mam tez czajnik, ale maż mówi,że wstyd wysyłać 
    to się wycofuję
    Podziękowali 1balbi
  • Dostałam dziękuję 
  • olgal powiedział(a):
    Do mnie @Katarzyna możesz słać.
    Obojętnie jakim sposobem. Mogę zapłacić przy odbiorze albo przelać na konto.
    @Olgal na poprzedniej stronie bez Twojego udziału, ustaliliśmy że do nas (do mnie i do Ciebie może pójść jedna paczka) może tak być? i czy może do mnie? (bo te świeczniki mi będą na niedzielę potrzebna) potem bym w tygodniu po 12 listopada przyjechala do Ciebie i przywiozła co trzeba :) i tą kawę wreszczie wypiła
  • Wanda powiedział(a):
    To napisz Katarzyno jaka procedura teraz? Czy mogę Ci po prostu podać mój adres naziemny i czekać na przesyłkę? Przy okazji: poczta ma usługę, że koszt przesyłki przerzuca się na odbiorcę, wyślij mi pls w ten sposób albo podaj konto to pokryje koszt paczki. 25× powiedzmy srednio tylko 15 zł to się robi konkretna sumka!
    Przyślij mi na priv adres. Jak przesyłka na koszt odbiorcy, to drożej wychodzi. Ja zapłacę i dam Ci numer konta na zwrot.
  • @Agnicha - jak możesz wspólnie z @Bambidu, to mi bardzo pasuje. Tylko proszę o adres @Bambidu, bo nie mam.
    Podziękowali 1Bambidu
  • @uJa może tak być,pewnie :smile: 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jeśli @balum nie ma nic przeciwko to można do nas słać. Na mój adres tym razem ;)
    Podziękowali 1balum
  • Sylwunia powiedział(a):
    Jeśli @balum nie ma nic przeciwko to można do nas słać. Na mój adres tym razem ;)
    A posłałam na nie Twój?
  • jak by były narzędzia to to też mój syn by coś przygarnął bo nie ma podstawowych nawet ,zaczynam kupować po jednym 
  • tylko kielnie packi to mu nie potrzebne
  • Ludzie, do narzędzi to ja się w styczniu pewnie dokopię! Nie każcie mi przez tyle czasu pamiętać, co kto chciał!
  • Bea powiedział(a):
    @Katarzyna wysyłka płatne przy odbiorze kosztuje 1 zł drożej. Mylisz z pobraniem.
    No, toż pisałam, że drożej. Nie mylę. Jak dla mnie, to i 1 zł szkoda. Uważam, że Poczta Polska i tak ma bandyckie ceny. Szczególnie, jak uwzględnić jakość i terminowość usług.
    Inna rzecz, że duże paczki będę puszczać kurierem - i taniej i wygodniej, bo mi ktoś z domu odbierze i nie muszę tego na pocztę targać.
  • Zamówienia do do św. Mikołaja, tu sie poluje! warany z Komodo, paskowane, wielkie, aż do miniaturowych, jaki wylezie, takiego sie łapie! 
    Podziękowali 3kika0 Sylwunia Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.