Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Żyworódka - Deo Gratias! - komu, komu... ? bo mam w domu, za dużo ;)

1356711

Komentarz

  • O, jak dobrze, że żywa ta ródka :wink:
    To znaczy, że naprawdę niewiele rzeczy jest jej w stanie zaszkodzić.:bigsmile:
  • Ja również chętnie wezmę żyworódkę na wychowanie - jak komuś zbywa :wink:
  • Zbywa. Ale trzeba troszkę poczekać, bo jest kolejka...:wink:
    Wyślij mi adres na priv.
  • @Cart - odebrałam dzisiaj!!! Dorodna jest! I żyje jeszcze, choć wymizerowana nieco. Idę zrobić jej dobrze.
    Wielkie dzięki!!! :bigsmile:
  • Zastanawiam się czy da się tym np. podleczyć nadżerkę. Cholerstwo się pogłębia, a w ciąży nie za bardzo leczyć można....:confused:
  • Cart&Pud

    Dziękuję , dziękuję i jeszcze raz bardzo dziękuję :ih:

    Dziś dotarła w bardzo dobrym stanie !!! I szczerze spodziewałam się listka a TY aż tyle wysłałaś !!!!

    Już siedzi w doniczce .
    Moja wiedza o kwiatach taka, że i ładniejszy chwast kwitnący się u mnie zachowa i będzie podlewany :bigsmile:
    Ale to drugie to chyba aloes, tak?:shamed:

    Zasadziłam to wszystko w jednej donicy ( takiej dużej ) i teraz pytanie, może to wszystko być w tej jednej donicy?
    Czy osobno posadzić jednak ?

    A i najważniejsze, widziałam koszta tej przesyłki, Katarzyno skontaktuj się ze mną na priv celem zwrotu za przesyłkę !!!!!!!!!!!!!!
  • Kasiu, dotarła dziś, już straciłam nadzieję. Reanimuję ją teraz w misce z wodą. Dziękuje ślicznie.
    I pytanko jak wyżej....money
  • Hipolit, napisałam maila wczoraj, zajrzyj do skrzynki.
    Na razie mogą być razem, ale docelowo lepiej wsadzić rośliny osobno- na pewno będzie im lepiej.

    ganna, oby się udało, jak całkiem zdechła, to wyślę Ci drugą.
    Maila piszę.
  • Cart&Pud

    Katarzyno dziękuję za info, żeś maila posłała :shamed:
    Myślałam już na poczcie nadać , ale Twój adres "taki wyraźny" , że pewno by przez Kamczatkę szło zanim by doszło :bigsmile: jeśli w ogóle by doszło.

    Przelew zrobiłam , ale najprawdopodobniej będziesz je miała jutro .
    Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję .
  • [cite] hipolit:[/cite] ale Twój adres "taki wyraźny"
    Ważne, że Twój jakoś mi się udało po ludzku napisać.:wink:
  • hmmmm
    Katarzyno miałam na myśli, że tej kartce na kartonie ( jak to się nazywa :bigsmile:)
    tej kopii nadania tak słabiutko było odbite:wink: a nie że "koślawo" napisane :bigsmile:

    I ciężko byłoby mi poprawnie napisać gdybym nie dostała maila od Ciebie :D
    Ale już ok, proszę tylko , daj znać , że doszło .
  • Wiesz, ja to tak koślawo napisałam, że zdziwiłabym się, gdyby się ładnie odbiło.:tooth:

    Dam znać, oczywiście.
  • C&P wyśle wszystkie żyworódki i sąsiedzi jej będą do okien zagladać...:wink:
    To rzeczywiscie superowa roslinka! Dziś się solidnie sparzyłam o piekarnik....pół liścia poświęciłam (z żalem, przyznaję) i ból zniknął, bąbel nie wyskoczył, mam tylko ślad, jakbym się kilka tygodni temu sparzyła !
    Kasiu! Raz jeszcze::whorship:
  • Wiesz, jak mi się jasno zrobiło w sypialni?
    Las już miałam straszny...
    Pozostałe parapety tez już odzyskują właściwy wygląd. :cool:
  • Zazdrosek nie potrzebujesz? Żółte mam na zbyciu....:cool:
  • Nie, dzięki, ja z tej jasności tak łatwo nie zrezygnuję.:bigsmile:
  • Ja wczoraj dostałam przesyłkę, ślicznie dziękuję, roślinki przeżyły.
    I też numer konta poproszę, to zwrócę pieniądze, OK?
  • Cart - Dziękuję - roślinka dotarła, cała, zdrowa i zielona - biorę się za ogrodnictwo:bigsmile:

    Proszę napisz maila z nr konta!
  • Cieszę się, że dotarły żywe.

    Pozostałe żyworódkowe przesyłki nadam w poniedziałek, żeby nie leżały przez weekend w magazynie pocztowym.
  • o a ja świnia jedna nie zapłaciłam Sylwuni za przesyłkę:shamed: mona ja też się bym chętnie ciążowo podleczyła tą żyworódką,bo żylaki mi się na nodze rozrosły potężnie i bolą jak cholera.tylko czy ciężarówki mogą się leczyć tym roślinkiem?
  • Cart&Pud
    Kasiu czy dostałaś za przesyłkę ?

    I z innej beczki :wink:

    Za Agnieszką82 ta żyworódka też na żylaki ?
    W prawdzie nie mam takich żylaków, jakie nie raz widzę u innych ale moje żyły zrobiły się takie bardziej widoczne , nie sa że tak powiem wypukłe , tylko dość odznaczają się kolorem , najbardziej po jakimś ciężkim dniu .
    Szpile już ograniczyłam do minimum , człapię w płaskich ( jestem w nich niższa od mojego 12-to latka:confused: )
    Zastanawiałam się nad jakąś maścią z kasztanowcem ale przeca mam żyworódkę , tylko jak to stosować ?
    I jeszcze , siostrze porobiły się pajączki na nogach ( sporo ma tego ) mogłabym Jej " z liścia " podrzucić ? Tylko Ona w dwupaku jeszcze przez miesiąc .
  • Cart - ja też wczoraj dostałam przesyłkę z żyworódkami , pięknie dziękuję !!!

    I poproszę uprzejmie nr konta na priva :wink:
  • Ja też za przesyłki do mnie nie płacę...:shamed::shamed::shamed:
    Oj...
  • Olesia , wyluzuj . Kto może , ten płaci.
  • Cart masz jeszcze te żyworódki?
  • Bardzo dziękuję za żyworódkę.
    Przyszła wczoraj ,dzis już rośnie w doniczce.
    Wysłałam do Ciebie wiadomość.
  • Dziewczyny, spadł mi wątek na drugą stronę i zapomniałam o nim.:shamed:

    Wszystkie przelewy doszły. Bardzo dziękuję i przepraszam, ze tak późno potwierdzam.
    Mam jeszcze na liście do wysłania AB, kropkę i Arlettę.
    I to będzie koniec w tym sezonie.
  • Cart chciałam uregulować należność ale wiadomości nie otrzymałam.
  • Kristi, napisałam do Ciebie wczoraj, mam Cię w wysłanych.
    A dziś mam totalną padaczkę internetu i nie wiem, czy mi się uda ponownie wysłać.
  • padaczka internetu

    :bj:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.