Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Żyworódka - Deo Gratias! - komu, komu... ? bo mam w domu, za dużo ;)

1235711

Komentarz

  • @Hipolit:
    Te listki to właśnie małe żyworódki. Możesz sobie z nich wyhodować nowe rośliny.
    Ja najpierw brałam wieczko od pudełka po lodach, wsypywałam warstwę ziemi i na to sypałam ten "plankton". Jak się ukorzenił, to przesadzałam w pojemniczki po jogurtach. Możesz sobie trochę tego podhodować przez zimę, bo one w zimie bardzo wolno rosną. A na wiosnę już takie podhodowane dasz do większej doniczki i będzie rosło jak głupie :wink:

    Te nitki to faktycznie korzonki. I to może znaczyć, że sa za płytko wsadzone. Czyli albo zakop głębiej, albo daj większą doniczkę i ... zakop głębiej.:wink:
  • Cart&Pud
    Dziękuję
    Rano zabiorę się za "zakopywanie" ich głębiej.
    Zajmę się również "planktonem" :wink:, jak się odchowa z przyjemnością obdzielę chętnych, w ten sposób będę mogła się zrewanżować za wiele dobra, które płynie z tego forum .
  • a czy ja też mogłabym poprosić o taką żyworódkę?? proszę proszę proszę?:cool:
  • [cite] anmamako:[/cite]a czy ja też mogłabym poprosić o taką żyworódkę?? proszę proszę proszę?:cool:
    jak do mnie przyjedziesz to Ci dam:bigsmile:
  • oooo dobra ;) a dziewczyny zdrowe już?
  • [cite] anmamako:[/cite]oooo dobra ;) a dziewczyny zdrowe już?
    niestety jeszczesmy zaglutani:sad:
  • Czy ktoś z Warszawy ma żyworódkę do oddania? Moglibyśmy umówić się na odbiór osobisty. Jeśli nie, to czy ktoś mógłby nam wysłać? Mamy jeszcze wolne parapety:bigsmile:
  • Mam ze trzy nieduże sadzonki na wydanie.

    Są jacyś chętni?

    :D
  • Ja bym chciała, ale troché z daleko mieszkam, ehhh.... :(
  • No to co?

    Ja mam kochana duuuuuże doświadczenie w wysyłaniu roślin :D
    (i to worldwide, i to worldwide ;) )

    Dawaj adresik na priv.
  • Ja też poproszę, wysyłam priv.
  • edytowano wrzesień 2012
    @jukaa Możesz of kors - adresik na priw poproszę. :)
  • edytowano wrzesień 2012
    Ja mam z 10...
    Chce ktoś?
    Widziałam u Agi&5 jak się pakuje. :D
  • Eeee, o widzisz. A mne się wydawało, że roślinka zdechnie w przesyłce.
  • już myślałam ze się spóźniłam :)
    ja poproszę
  • @ziwa - to adresik poproszę

    Czyli moje trzy idą do Barbasi, Juki i Ziwy.

    Do wzięcia jeszcze 10 sztuków Olesiowych ;)
  • @Olesia - to ja nieśmiało poproszę - dostałam raz od Cart - pięknie mi się ukorzeniła - poszłam na tydzień do szpitala zostawiając żyworódkę w miejscu gdzie pierwszy mróz ją dopadł - w najbliższym czasie nie rodzę, więc jest szansa że przeżyje ta ona żyworódka znaczy:) baaardzo baaardzo bym chciała jedną!!!
  • Czytacie mi w myślach? 

    Ja też poproszę.

    ^:)^
  • edytowano wrzesień 2012
    To pisać na priv. adresiki i będziemy wysyłać. :)
  • uups - przeoczyłam Dankę na poprzedniej stronie :\">

    Olesiu - to Ty do Danki jeszcze wyślij
  • Czyli @Danka, @agga i @Anna78?
    To proszę adresy. :)
  • :D
    Poproszę.
    :D
  • Moje zyworodki maja sie dobrze,cześć dałam mamie i siostrze i jeszcze koleżance,ja mam z 6 i pięknie rosną.Dziekuje Irenko! Olesiu ta Twoja była śliczna i duża ale nijak nie mogliśmy ja do walizki wziąć,ale jednak mam swoje malutkie i rosną pięknie:-)
  • edytowano wrzesień 2012

    >:D<

    wszystkie adresy ja mam :-\" 
    mogę wysłać palmę daktylowa ;) jak coś 

    :D
    Co znaczy? Ze pocztę Olesi przechwytują taaaam na palmie?
    @Olesia - doszedł mój adres? Bo niepokoję się ;)
  • edytowano wrzesień 2012
    Otrzymałam 4 adresy do tej pory od Anny78, aggi, Danki i Ojejuju - oznajmiam, że żyworódki będę wysyłać po niedzieli. :)
     
    Asiu - podaj adres i także Tobie wyślę. :)

    Szykujcie doniczki. ;)
  • a ja czekam na adres juki.

    @jukaa heloł!
  • Guzik - nie mam. :P

    Sprawdź czy na Piaskowiec znowu nie poszło.
  • jeśli jest jeszcze jakaś wolna sadzonka to ja też chętnie poproszę i z góry mogę przelać za przesyłkę :) tylko przydałaby się jeszcze instrukcja obsługi :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.