Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

18911131459

Komentarz

  • wciąż są wolne miejsca ^
  • Podbijamy - zapraszamy!
  • Ja się mogę dołąćzyć, ale od kiedy zaczynamy i które sa wolne?? czy może jest któraś z radosnej,albo chwalebnej?
  • AiA z chwalebnych są wolne:

    2. Wniebowstąpienie Pana Jezusa - 1. 2.
    4. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - 1. 2.
    5. Ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny na Królową Nieba i Ziemi - 1. 2.

    zaczynasz - jak tylko się zapiszesz.

    P.S. Do róży zapisze się Ania czy Adam? czy oboje?

    :bigsmile:
  • To ja poproszę Ukoronawanie NMP tyle,że tylko Ania .Adam kończy NP we własnej intencji i jak tylko skończy (w piątek to zaczynamy razem NP we wspólnej intencji) poza tym pracuje... więc nie wim czy dałby rade jeszcze to, gdyż i tak do końca roku odmawiamy Modlitwy Szczęscia.. wiec dla niego byłoby chyba za dużo... ale zapytam.:bigsmile:
  • Czyli od dzisiaj zaczynam dziesiatkę UNMP przez miesiąc i później zmiana czy cały czas mam tę dziesiątkę?
  • zaczynasz dziś V chwalebną - do końca miesiąca. Potem zmiana. I jeszcze jako, że ostatnia to tajemnica - odmawiasz jeszcze 'Pod Twoją obronę" :)
    Witaj w Róży!
    Przyjdzie różyczka Kresowianka - to Cię dopisze w pierwszym poście :bigsmile:
  • Dziękuję bardzo:)
  • aa a potem zmiana na pierwszą światła, czy radosną?
  • no radosną oczywiście
  • :bigsmile: Dzięki
  • nie wiem dlaczego,ale światła zawsze wydawała mi sie ostatnie(pewnie dlatego ,że stosunkowo młoda) :wink:
  • dopisuję! :D Aniu - i polecam post 1. i 123. :D
  • tak ,doczytałąm,ale nadal nie wiem co znaczą te cyferki przy mojej 1,2 ?? czy to są wcześniejsze róże skompletowne?
  • tak, dokładnie :)

    Cieszę się bardzo, że dołączyłaś! :D :D :D
  • Niom ja też sie bardzo cieszę,tym bardziej,że to moja pierwsza w życiu Róża.
    :bigsmile:
  • jak już mówiłam wcześniej, moja też :ad:
  • Zgłaszam również mojego Adasia

    Wniebowzięcie NMP od dzisiaj:) jeśli można? :wink:
  • To może jeszcze ktoś się zdecyduje? :fw:
  • Jeszcze, jeszcze zapraszamy - Ojczyzna w potrzebie!
  • Ok więc zgłaszam się ja!!
    Mogę Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny?
  • Ok ,zatem zamawiam Wniebowstąpienie:ab:
  • i standardowo - odsyłam do postu 1. i 123.
  • Kochani,
    jeszcze tylko osiem osób nam brakuje i będą trzy róże.

    Jeśli chcemy zmienić nasz kraj na lepszy, to musimy zacząć od modlitwy i nie ustawać w niej do końca. Bez tego ani rusz - będzie coraz gorzej.
  • Kresowianko, jeśli można, to ja jeszcze poproszę o dopisanie moich sióstr H. i E.
    :smile: Tajemnice, obojętnie które.
  • Beni! :cheer::cheer::cheer:
    dopisałam siostry!

    H. - Wesele w Kanie
    E. - Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia
  • Jeszcze sześć!
  • Zapraszamy niezmiennie! Zwłaszcza że Adwent się zbliża - może właśnie dziesiątka w intencji Ojczyzny będzie radosnym postanowieniem na ten czas oczekiwania? :D

    Jeszcze 6 osób... Zapraszamy również członków Waszych rodzin, których nie ma na forum... :D


    Informacje na początek - post #1. i #123. :bigsmile:
  • O, właśnie miałam dobre postanowienie na dziś podbić wątek, ale mnie Kresowianka ubiegła w poszukiwaniu go w czeluściach forum.

    Zapraszamy, zapraszamy! Zaraz zmiana tajemnic a nam 6 osób brakuje!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.