Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1101113151659

Komentarz

  • Poprawcie brakuje już 5 osób. Podajcie mi tylko tajemnicę.
  • Tomira! :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:





    Iśkaaaa.... to Ktoś do Ciebieeee! :tooth:
  • Tomira, ale fajnie! Wolne tajemnice możesz sobie wybrać, w 1. poście zaznaczone są na niebiesko :swingin:
  • Biczowanie Pana Jezusa proszę :-)
  • Ok, to teraz czekamy na Iśkę, żeby Cię wpisała oficjalnie :D
  • Ufff - chyba się udało :smile:


    Tomira - witam w 3. Róży :hugging:






    To kto jeszcze, kto jeszcze?:hugging:
  • hmm a co dokładnie robi ten zelator?
    za Chiny ludowe nic nie kumam o co chodzi w róży
    :shocked: poza tym, że mam odmawiać codziennie jedną dziesiątkę? czy 5 dziesiątek?
  • Iśka!! Super! :clap::clap::clap:





    to ja teraz z czystym sumieniem będę rzadziej zaglądała na forum i zajmę się czymś relaksującym.. 7_1_119.gif







    hehe, a tak naprawdę to magisterka wzywa i Pan Bóg zesłał mi Was Dziewczyny - dzięki Wam będę mogła rzadziej zaglądać na forum pod pretekstem, że "tylko sprawdzę czy przypadkiem nikt nowy do Róży nie chce dołączyć...." :ah:









    także proszę o modlitwę!

    7_1_113.gif
  • [cite] Haku:[/cite]hmm a co dokładnie robi ten zelator?
    za Chiny ludowe nic nie kumam o co chodzi w róży
    :shocked: poza tym, że mam odmawiać codziennie jedną dziesiątkę? czy 5 dziesiątek?

    Haku - każda osoba w Róży odmawia dziennie jedną dziesiątkę (przez cały miesiąc tą samą) - 20 osób odmawia więc cały różaniec :) (polecam post #1 i #123 :)

    Zelator trzyma rękę na pulsie, dopisuje nowych, jest odpowiedzialny za grafik (co miesiąc zmiana tajemnic)

    Jak zacznie się tworzyć 4. Róża, to chyba wiem, kto będzie jej Zelatorką... :wink:
  • hmm. To brzmi interesująco.
    ale najpierw muszę załapać o co chodzi.
    Czy jest jeszcze wolne miejsce w jakiejś Róży?
  • w poście #1 - te tajemnice które są na niebiesko :)
  • ja proszę trzecią bolesną!

    od kiedy mam mówić?
  • od dziś :)

    Iśka Cię dopisze :)
  • mam dalej mówić "Zmartwychwstanie" czy zmiana?
  • Zmiana jest od 1.12 :)
  • Magmondo, zelatorko jedna Róży drugiej, pozdrawiają Cię Twoi...hmmm...poddani :-)))
  • [cite] Pompejanka:[/cite]Magmondo, zelatorko jedna Róży drugiej, pozdrawiają Cię Twoi...hmmm...poddani :-)))


    :bj::bj::bj::bj:

    Pompejanko, rozwaliłaś mnie! :ag:

    Zabrzmiało niczym Ave Zelatorka!
    Widzicie Dziewczyny, mówiłam, że to jest fucha! :bigsmile:
  • Ave :swingin: :fw:
  • Czy nasza Róże są zgłoszone oficjalnie? Jeśli nie, myślę, że warto. Polecam artykuł Romana Misiewicza z aktualnego "Uważam Rze". Krucjata różańcowa za Ojczyznę to strona, gdzie zarejestrowanych jest już 33 512 osób. Zgłośmy i nasze 60.

    Zacytuję fragment artykułu:
    (...) na Węgrzech zwycięstwo partii chrześcijańskich (...) nie nastąpiło od razu. (...) aby do niego doszło, od 2006 roku ponad milion Węgrów codziennie odmawia różaniec.
    (...)
    W smutnych latach 40-tych ubiegłego wieku dwóch prymasów - Węgier (József Midszenty) i Polski (August Hlond) wygłosiło proroctwa. Były one bardzo do siebie podobne. Pierwszy z nich powiedział, że jeżeli przynajmniej milion Węgrów będzie odmawiać codziennie Różaniec, wówczas można być spokojnym o przeszłość tego kraju. Nasz prymas zapisała zaś w swych notatkach opublikowanych w "Acta Hlondiana", że "jedyną bronią, której Polska używjąc, odniesie zwycięstwo - jest Różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga."
  • Zupełny OT: Kresowianko, skąd masz takie fajne emotikonki?
  • IrenoB - myślę, że koniecznie trzeba będzie nas zgłosić. Jak uformuje się 3. Róża, nadamy sobie patronów i oficjalnie zgłosimy :)

    A emotikonki mam stąd (wklejasz jak zdjęcie:) http://www.emotka.pl/emocje.php
  • Haku!
    Jesteś dopisana - możesz już odmawiać :wink:



    Kochani! Uwaga - jeszcze tylko 4 osoby!!!


    ZAPRASZAMY!!!
    :fw::fw::fw::fw:
  • To i ja się chcę dołaczyć! :smile:

    Tylko powiedzcie którą odmawiać, albo gdzie tej informacji poszukać!
  • post #1 i #123. :D

    Formalności załatwi Iśka, Zelatorka Twojej Róży :)
  • post 123 chyba szukasz (to te na niebiesko)na niebiesko wolnej dziesiątki i się dopisujesz
  • Iśka - wielka próba oto:

    4_17_11.gif
    dzięki Ci!
  • wyszło! wyszło!!!
  • http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_10.gif
  • Tez mi się udało...!!! Hurrraaa!!!
    (Mała rzecz, a cieszy!):bigsmile:
  • Dziewczyny, jakie Wy jesteście technicznie zaawansowane! Fiufiuu :wink:

    Biorę 4 Światła - Przemienienie na górze Tabor. Od dziś.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.