Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1103104106108109188

Komentarz

  • 7 osób potrzeba do nowenny !!!
  • edytowano kwietnia 2012
    No więc...
    Dziś rano Weronika mocno mnie zaskoczyła!






























































    Zaczęła mówić zdaniami! Jeszcze niewyraźnie... Jeszcze z wysiłkiem... Jeszcze trochę bełkotliwie...
    Ale całkiem logicznie. Na temat.


    Poza tym jej słownictwo bardzo się poszeżyło. Nie jestem już w stanie wymienić wszystkich słów, które wypowiada. Bez trudu idzie jej wypowiadanie wszystkich samogłosek. Teraz już słownie sygnalizuje swoje potrzeby.

    I uwaga!








































    Po raz pierwszy wymówiła SWOJE IMIĘ!


    :D


    Nie macie pojęcia, jak sie cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





    BÓG JEST WIELKI!!!
  • Małgorzato, BÓG JEST WIELKI A JEGO MIŁOSIERDZIE TRWA NA WIEKI!!!

    Każda kolejna wiadomość to balsam na duszę, radość w sercu i uwielbianie Boga!

    Chwała Panu!!!

    K
  • Małgorzato , cieszę się ogromnie ! 
  • edytowano kwietnia 2012


    Tylko 'patrzeć', jak w Poranek Zmartwychwstania wykrzyknie: Alleluja! :-)


    Właśnie to nastąpiło!!! :D
    Wprewdzie dziś nie Poranek Zmartwychwstania, ale mamy wypowiedziane: ALLELUJA!
  • no tak, ale ranga uroczystosci jeszcze jest przez caly tydzien..:-)
  • Normalnie łzy lecą po policzkach!!! Tak bardzo się cieszę!!!!
  • Alleluja!!! To właśnie wydaje się odpowiednie na tą okazję - tak trzymaj Weroniczko
    :x
  • Czas Nowenny do Miłosierdzia Bożego obfituje w łaski :D 
    Do niedzieli to ho ho!!
  • Do Nowenny potrzebujemy!!!! 
    Haloooooo!!
  • Ona na drugie ma MARIA.
    Z bierzmowania zaś- KATARZYNA.
  • Żeby nie było tak słodko....

    Właśnie z drugiergo pokoju dobiegło mnie "głupia"

    Cóż dziewczyna ćwiczy wszystkie słowajakiekolwiek udaje się jej wypowiedzieć.
    :D
  • Ale super!!!
  • edytowano kwietnia 2012
    Fajnie. Wiesz, ja tak sobie myślałam, że jak wyjdziecie do domu ze szpitala, to dopiero zacznie sie prawdziwa rehabilitacja i stymulacja. To na pewno duża zasługa waszej liczebności i dzieci, które praktycznie non- stop są w towarzystwie Weroniki. Te małe kroczki są coraz większe i będą jeszcze większe. Bardzo sie cieszymy i mam nadzieję, że przy wigilijnym stole, Weronika będzie już siedziała z Wami całkiem zdrowa.Powodzenia!!!!!
  • Ale Weronika robi postępy!!! Dzielna dziewczynka ! Przyjdzie lato- Weronika będzie paplać jak nakręcona i zabierze się za chodzenie. Tak trzymaj mała !
  • Alleluja!!!
    Jak dobrze czytać takie wieści :)
  • Werka jestes dzielna a my tu natym forum wszyscy szczesliwi nawet z slowa nie ok ale te sa najwazniejsze hehehehehehe....pozdrawjamy
  • ALLELUJA!!!
  • My tu na forum płaczemy jak dzieci jak czytamy jaka jesteś dzielna Werka i jaka wielka jest Siła Boga...
    umacniamy się w modlitwie, bo widzimy jakie działa cuda!!!
  • Weronisiu jesteś bardzo dzielna .Niech Bogu będą dzięki.
  • Prorok ze mnie, czy co???? :-\"

    Jak to mówi nasz znajomy Jezuita: "Oktawa to po PROSTU JEDNO WIELKIE ŚWIĘTO"... Widać, że Weronika żyje 'czasem łaski', a nie linearnym czasem 'od do'... wiedziała, że nie ma się co spieszyć z tym "Alleluja!"... :-D

    Ale za słowo 'głupia' może też być dumna!!! =D>

    Jezus żyje!!!

  • Łał, jakie niusy. ;)

    Pan Bóg jest wielki!

    Werka jesteś niesamowita!

  • :)

    wszyscy jesteście dzielni

    +++
    No to jest problem, bo Faustyna to aż piszczy żeby coś na rzeczy miała wspólnego z Twoją córką.
    Przecież ma:



    Weronika Maria

    Maria Faustyna
  • edytowano kwietnia 2012


    Jak to mówi nasz znajomy Jezuita: "Oktawa to po PROSTU JEDNO WIELKIE ŚWIĘTO"... Widać, że Weronika żyje 'czasem łaski', a nie linearnym czasem 'od do'... wiedziała, że nie ma się co spieszyć z tym "Alleluja!"... :-D

    Ten " Czas Łaski " to:
    1. Oktawa WIELKANOCY
    2. Tydzień przed Świętem Miłosierdzia
    3. 13-ty dzień miesiąca- wiadomo, Kto za tym stoi
  • :D 
    Dzięki ci Boże...
  • Wspaniałe wieści!!!
    Bogu nich będzie chwała!!!
    Wzruszona dziękuję Ci Małgosiu za nieustanną relację, zdjęcia...Jaka Ona śliczna!...
    Wierzę , że niedługo nie będzie śladu po wypadku...
    Ucałuj naszą małą bohaterkę!
  • małą - wielką!!!
  • edytowano kwietnia 2012

    "Ktoś za tym stoi. Nikogo się nie boi!" \:D/

    Kocha!!!

  • W imieniu Weroniki nadal bardzo proszę o modlitwę!!!

    Wciąż potrzeba jej duuużo. Bo chociaż Weronika robi ogromne postępy, to są inne problemy (powiedzmy natury zewnętrznej), na które nie mamy wpływu. Wybaczcie, ala na razie nie chcę pisać o co chodzi. Niemniej problemy te mocno obciążają psychkę Weroniki- ona zwyczajnie się tym bardzo przejmuje. Wierzymy jednak, że wszystko dobrze się skończy- najlepiej dla Weroniki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.