Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1106107109111112188

Komentarz

  • Nie mam żadnego doświadczania w postępowaniu z osobami niepełnosprawnym, ale - choć książka w postaci innej niż papierowa, to nie to samo, ale warto sięgnąć po takie rozwiązania, choćby dlatego, żeby Weronika nie zniechęciła się, że coś jej nie wychodzi. A tak, czytając z różnych urządzeń, wie, że coś robi sama, że coś od niej zależy, coś potrafi, co da jej motywację do dalszej walki. 

  • Iśka, a o której będziesz? Bo może coś wymyślę.
    napisałam priv.
  • Swoją drogą pokażcie jej film - "Niepokonany Seabiscuit" - o koniu wyścigowym i jego chłopcu, którzy zbierali się po wypadku
  • Ja tez myślę, że to była udana próba! Dziewczyna robi takie postępy, że to wszystko to tylko kwestia czasu i to krótszego niż nam sie zdaje:) brawo Weronika!!!
    Malgosiu- czuwamy modlitewnie!
  • edytowano kwietnia 2012
    Decyzja zapadła!

    Weronika jutro wraca do CZD na turnus rehabilitacyjny. Na jakieś 3-4 tyg. Podobno "dostanie w kość". 

    I duuuzo się ostatnio wokół niej dzieje. Tylko czasu brak na relację...
  • Zatem o niedociekanie i czekanie na relację 'w swoim czasie' pomodlimy się dla siebie... ;-)

    A dla Wery o wszystko pozostałe...  :)

    +++

  • ALE CZAD!!!
    To wszystko jest niepojęte. Cudowne i tyle :)
    +++
  • mamy ZALEGŁOŚCI w nowennie - zapraszamy!!
  • edytowano kwietnia 2012


    Weronika rzeczywiście dostaje w kość. Po dzisiejszych przedpołudniowych ćwiczeniach była tak zmęczona, że praktycznie nie ruszyła obiadu. Nie miała siły...

    Musi się przestawić na inny rytm dnia i inne zajęcia. 

  • edytowano kwietnia 2012
    No i w końcu ma rozpocząć naukę szkolną!
  • Wera, trzymaj się Dzielnie! +++
  • Małgorzato, powiedz jej, że jak będzie się starać, to forum zrzuci się na rower dla niej :D
  • Haku, jej nie będzie taki rower potrzebny. Za jakiś czas kupimy jej trampolinę, albo... rolki. :)

  • Małgorzato, powiedz jej, że jak będzie się starać, to forum zrzuci się na rower dla niej :D
    Obiecanki...

    A tak na serio to do tego roweru jeszcze droga daleka.
  • Haku, jej nie będzie taki rower potrzebny. Za jakiś czas kupimy jej trampolinę, albo... rolki. :)

    Co daj Boże! Amen!
  • Cieszą nas te wieści o Weronice, bardzo!
    Choć widać nas tu mało, zapewniam jednak Małgosiu - trwamy na modlitwie za Weronikę i całą Waszą rodzinkę
    +++
  • Zapraszam do nowenny - są ZALEGŁOŚCI!
  • edytowano maja 2012
    Powiem Wam (w sekrecie!!! ), że dziś byliśmy z Weroniką u babci na wsi. Weronika przeszczęśliwa!!!
    Spacery nad Wisłę, plener, kwitnące drzewa owocowe. Kury w obejściu...Mnóstwo dzieci wokół (lokalne i przyjezdne), stare koleżanki...Kazała się zawieść do jednej z nich. Potem się zamknęły w pokoju i "plotkowały":D
     Ona wszystko pamięta!!! Pamięta wszystkich z imienia i nazwiska! Kojarzy fakty. Ma mnóstwo wspomnień, bo mieszkaliśmy tam przez ponad rok, jak miała sześc lat...
    Naprawdę super!

    I jeszcze czymś się chciałam pochwalić...Jeszcze nieśmiało...
    Powoli jej ręce robią się coraz sprawniejsze- nawet prawa, która do tej pory była mocno spastyczna. Zauważyłam to właśnie dziś, gdy jadąc samochodem zaczeliśmy odmawiać różaniec- Weronika próbowała się przeżegnać
    :D


    A wieczorem oczywiście wróciła do szpitala.
  • Małgorzato...
    Twarda jestem. Na ogół... Ale bardzo wzruszają mnie i budują wieści o Weronice. 
    Wzruszyłam się głęboko...
    To wspaniałe, jakie postępy robi!

    Tym gorliwiej każdego dnia będę Was wspierać na modlitwie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.