Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1154155157159160188

Komentarz

  • znakomicie
  • A ja dzis widzialam Weronike na rowerze!! Bardzo ladnie wygladala, byla bardzo wesola.
  • Budujące wieści. :)
  • edytowano lipca 2016
    jak wiesci
  • Zuch dziewczyna. Teraz nie ma wyjścia - musi zacząć biegać :-) I ja wierzę, że to się stanie, i ta pani nie będzie miała wyjścia :-)
  • Wspaniale, radosne wiesc - mnie tez na duchu podnosza. :x
  • Woooow ! Brawo !
  • Słów pare o Weronice...
    Z wielką radoscią i zakonczylismy rok szkolny.
    Średnia 4.44. :) I są to oceny wypracowane bardzo ciezką pracą.
    Teraz zasluzone wakacje. Na dwa miesiace pozegnalismy wszystkie zajecia.
    Z osiagniec Weroniki nalezy wymienic, ze nauczyla sie wchodzic po schodach bez uzycia poreczy.
    I coraz czesciej udaje sie na krotkie spacery bez chodzika.
    Podziękowali 2Agax4 sylwia1974
  • No, to bieganie już niedługo! Niech się pani K. szykuje na te rekolekcje :-D
  • Do biegania jeszcze trochę. Choc chodzi coraz sprawniej i szybciej.

    Niestety problem porazonej reki i duzej ataksji na razie nie do przeskoczenia.
    Mielismy miec konsultacje ze specjalista w CZD, ktory sie tylko ataksja zajmuje i ewentualnie wdrozone leczenie farmakologiczne. Ale na razie cisza. Czekamy.

    A odpoczynek bardzo potrzebny.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Malgorzata32
    Zycze Corce wytrwalosci w pracy
    Spojnego wypoczynku
  • Nieźle. Schody bez poręczy. Brawo!
  • Podbije sobie...

    W wakacje całkowicie odpuściliśmy Weronice rehabilitację.

    I mam wrażenie, że jakby mniej sprawna :(
  • Chyba nie można odpuszczać rehabilitacji, to trudne - wiem, ale.. widzę po sobie, chociaż w moim przypadku upośledzenie jest niewielkiego stopnia. Jeżeli zaniedbam ćwiczenie palców, sztywnieją.
  • Może za długi wypoczynek? Może lepiej częściej i krócej robić przerwę? Bo że przerwa potrzebna, to oczywiste. Nie da się non stop pracować. Nadrobi, nie martw się. Jesteście bardzo dzielne. :)
  • Już niedługo wakacje sie kończą,pewnie nadrobi.Odpoczynek tez jej sie pewnie należał,będzie miała może więcej siły by znowu ćwiczyć.
    Bardzo Was podziwiam :)
  • Dzięki!

    Odpoczynek jest potrzebny nie tylko Weronice. Mnie również- dla równowagi psychicznej. Stąd taka decyzja.
    Podziękowali 1babka4
  • +++
    Będzie dobrze. Jestem pewna. Dzielna dziewczyna, gratulacje kolejnych sukcesów naukowych i ruchowych! :)
  • chyba nie leży całymi dniami z komputerem i komórką :wink: 

    zapewne jakiś ruch mniejszy czy większy ma
    a ten rower 3 kołowy macie jeszcze to dobra sprawa takie przejażdżki
  • Leżeć nie leży.
    Ale ruchu ma zdecydowanie mniej.
    I oczywiście znów przytyła. A na jakiekolwiek ograniczenia mocno zbuntowana.
    Rower w tym roku użyty kilka razy. My w sumie ciągle w rozjazdach- nie da się go niestety zabierać ze sobą.


    W sumie to mam trochę wyrzuty sumienia, że jej odpuściliśmy do końca te wakacje.
    Że mój egoizm i chęc odpoczynku wzięła górę...
  • Nie egoizm. To zdrowe podejście, bo też musisz mieć siły na cały rok szkolny.
    Podziękowali 3Nika76 Małgorzata32 tryk
  • Małgosiu, Ty też jesteś ważna, odpoczynek jest Ci potrzebny.
    Jestem przekonana, że to dobrze, że udało Ci się odpocząć, a Wam wszystkim pobyć razem tak na spokojnie i bez biegu.
  • Tylko teraz wraz z nowymi siłami trzeba wziąć w pakiecie cenę jaką zaplaciliscie za nie.
    Zawsze są jakieś koszty.
    Trzeba zainwestować żeby coś dobrego mieć. 
    Podziękowali 1tryk
  • Dzięki za te słowa.
    zabijają nieco moje wyrzuty sumienia.
    Podziękowali 1Nika76
  • @Małgorzata32
    ja też sobie odpuściłam wakację z logopedą, rehabilitacją, integracją sensoryczną, psychologiem Matyldy - ja miałam dość, byłam zmęczona - Matylda też była tym zmęczona

    zebrałam się troche do kupy, Matylda też zaczęła pytać kiedy idziemy na zajęcia -więc "reanimuję" terminy i umawiam na spotkania
  • My też od września startujemy z kopyta. Go końca roku W. ma tyle ustalonych różnych zajęć, że szok.
    Niby wiem, że odpoczynek potrzebny. czuję tę potrzebę niejako "w kościach". Tyle, że również podświadomie czuję, że mąż jakby miało to pretensje, że ona nic nie robi.

    Z drugiej strony...trudno tak jednoznacznie ocenić te postępy czy tez ich brak...
    Niby mniej sprawna.
    Ale ostatnio np obserwowałam ją na placu zabaw- wygłupiała się tak jak młodsze rodzeństwo- sama wchodziła na drabinki, zjeżdżała na zjeżdżalni, chodziła po równoważni...

     
    Podziękowali 4Nika76 Klarcia AgaMaria Agax4
  • Wow! Aż tak?
  • No to rzeczywiście mało sprawna, he, he...
    @Małgorzata32, czy taki naturalny, niewymuszony ruch to może lepszy, a przynajmniej inny rodzaj rehabilitacji... Uściski i gratulacje dla Weroniki. Osoby, które swego czasu prosiłam o modlitwę za nią dalej pamietają i pytają co u niej. I są w szoku. Spójrz z tej perspektywy. Wykonaliście i wykonujecie olbrzymią pracę a jej najlepsze efekty wciąż jeszcze przed Wami. Odpoczynek w pełni zasłużony i dla postępu konieczny.
  • Ood jutra startujemy z rehabilitacj@. Polecamy się! A dzis poznałam podobną historię pewnej młodej kobiety- 10 lat po wypadku. Daje nadzieję
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.