Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

15960626465188

Komentarz

  • [cite] aginia:[/cite]Małgosiu - ale dużo sie działo! No i w sumie dużo małych kroczków:) Oby tak dalej :) Czy Weronika jest razem z Olą na sali, czy tylko na tym samym oddziale?

    OT: dostałaś moją wiadomość?

    Jest na tej samej sali...
    Wiadomomość otrzymałam, dzięki..

    Spadam stąd do nowenny.
  • Fajnie Małgosiu, że są już malutkie postępy w życiu Weroniki. Z dnia na dzień będzie lepiej, zobaczysz. Tak sobie myślę, że może z tą domową smakowitą:bigsmile:dietą, to ostrożnie, coby po tylu dniach głodówki nie przedobrzyć i nie narobić przysłowiowego bigosu.
  • dobre wiadomości

    za całą Waszą Rodzinę

    +++
  • dzieki! i ciągle pamiętamy w modlitwie.
  • Mam pytanie jak jest ile brakuje do bolesnych ??? Jesli nadal to ja biore prosze o odpowiedz
  • Ewo wszystko już dziś rozdane :bigsmile:
  • Jak miło było przeczytać wieści.
    Ciągle o Was pamiętam +++
  • Już kiedyś pisałam o moich dziwnych snach. Właśnie dziś całą noc śniły mi się obie córki Małgorzaty (dziwne nie?). I wiecie co Weronika w nich biegała i wesoła była (matko ja ich zupełnie w realu nie znam) i taka szczęśliwa. Była też Ola, tak trochę z boku patrzył na nas jakoś dziwnie jakbyśmy się niewiadomo skąd wzięły na tej łące. Sama się w tym śnie dziwiłam, co ja tu robię z tymi dwiema dziewczynkami. I się obudziłam, bo taki jeden zawołał: "mamo".
  • Monika otaczasz je opieką modlitewną. Bliskiej mi osobie śnił się tak JPII, podczas spowiedzi spytała księdza o co chodzi, ustalili, że ofiaruje msze św. za JPII, który w ten sposób prosi ją o modlitwę. Nie miała zamawiać mszy to była modlitwa, tylko modlitwa, czy aż modlitwa.
    Małgosiu +++
  • do Weroniki ma zajrzeć koleżanka Magg - lekarka z Niekłańskiej
  • Bardzo się cieszę z tych małych sukcesów. Będzie dobrze ! +++
  • + pamiętam
  • ja też żyję w przekonaniu,że wszystko skończy sie dobrze:bigsmile: +++
  • potrzebne 3 osoby do częsci bolesnej w nowennnie
  • Bardzo prosimy o 3osoby do bolesnych W Nowennie:hv:
  • Teraz już do światła zostały braki-:sad:
  • @Bridget - napisz konkretnie, co trzeba odmówić. Mogę trochę wziąć.
  • Weronika miała dziś ciężki dzień- dużo się działo. Sporo odwiedzających, bardziej intensywna rehabilitacja, kąpiel...Ogólnie jest zmęczona i wieczorem już tylko spała...
    Rehabilitanci i lekarze oceniają ją raczej pozytywnie. Całkiem nieźle reaguje na niektóre bodźce. Ale na razie bez rewelacji...
    Z tym jedzeniem trudności. Nie można przebić się przez ten szczękościsk. W sumie niewiele dziś jadła. Myślę, że chyba lepiej by było powrócić do sondy w celu karmienia. A doustnie tylko stymulować smaki...
    Ale nie jestem lekarzem...

    My też zmęczeni...A jeszcze któreś z nas musi pojechać na noc do szpitala.
  • A tak w ogóle to jestem przerażona tym, co dzieje się dzieje w polskich szpitalach...
    Bida z nędzą...
  • @M32 - w pediatrycznych i tak jest lepiej... :sad:
  • Taaaa. Dziś zabrali Weronice pulsoksymetr. Bo podobno są bardziej potrzebujący. Na cały oddział neurochirurgiczno-neurologiczny trzy takie sprzęty. Nawet o poduszkę ciężko...
    Smutne to bardzo:cry:
  • Dobrze, że chociaż materac przeciwodleżynowy udało się nam wywalczyć...
    Chociaż...dziś odkryliśmy odleżynę z tyłu głowy...

    Wszelkie podpórki, stabilizatiry rehabilitacyjne itp to już marzenie...Właśnie zamówiliśmy sobie sami...
  • Ale nic to...
    Nie można przecież mieć postawy roszczeniowej. Jest jak jest... Akurat na tą rzeczywistość wpływu nie mamy. Tylko, że to wszystko odbywa się kosztem pacjenta. W tym przypadku dziecka.
  • @M32 - może potrzebujesz opatrunki hydrożelowe? Mam dwa całkiem niepotrzebne. Z założenia są na piersi karmiące ale chyba na odleżyny też OK.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.