Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

16263656768188

Komentarz

  • Może zle myślę, ale przypomniałam sobie że po oparzeniach pacjent często jest wprowadzany specjalnie w stan śpiączki farmakologicznej,może w pewnych sytuacjach natura sama tak działa.

    Niemniej za Weronikę, Olę i Was wszystkich o siły ++++
  • Cały czas +++
  • +++

    Małgosiu przesłałam Ci maila o tej lekarce
  • +++ Małgosiu, stale pamiętamy, najdzielniejsza z mam, jakie znam
  • Malgosiu, ciagle u mnie cieżko z dostępem do netu, raz mi się udaje z telefonu, raz nie, ale nie ustaje w modlitwie.
  • Rozmawiałam dziś z panią dr. anestezjolog z mojego szpitala. Między innymi na temat Bydgoszczy. Nasi lekarze mają bardzo sceptyczne zdanie na ten temat. A konkretnie, twierdzą,że ponieważ idą za tym ogromne pieniądze( pobyt w klinice), to jest to naciąganie rodzin osób w śpiączce. Ja sama nie wiem co o tym sądzić. Natomiast ta pani dr, bardzo chwaliła fundację Budzik, pani Ewy Błaszczyk. Fundacja solidna i uczciwa i warto do niej dotrzeć. Mówiła jeszcze, że widziała już dziesiątki dzieci, które opuściły OIOM w stanie wegetatywnym i po 3-4 miesiącach intensywnej rehabilitacji ruchowej i intensywnej stymulacji, rozmawiały i zaczynały funkcjonować. Radziła, aby stymulować mózg Weroniki. Kontakt z rodzeństwem, słuchanie ulubionej muzyki, audiobooki- bajki, lektury. Jak najwięcej rozmów z Weroniką. A odnośnie Oli. To dzięki Bogu, że już w domu. Trzymajcie się
    +++
  • No więc...
    Nie chce mi się gadać...Ale opgólnie to straszne nerwy dziś były...
    :devil::devil::devil:
    Na szczęście sytuacja została opanowana.
    Nadal jednak nie jestem w stanie zrozumieć pewnych decyzji lekarskich. I chyba nie ufam lekarzowi prowadzącemu....:confused:
    Może kiedyś o tym napiszę...
  • Za modlitwy dziękuję...
    A dla wiernych "fanów" Weroniki wczorajsze fotki:
    image




    image
  • nadal+++ Weronika kochana obudź się!
  • Wierzę w to że już niedługo powróci.+++
  • Małgorzato a jak obojczyki dziewczyn?
  • A my stymulujemy modlitwą +++
  • Weronisa wstawaj dziewczyno ile mozna spac my czekamy na nasza spiaca ksiezniczke i modlimy sie mocno wszyscy za ciebie i twoja rodzinke Buziaki z Aachen
  • Śliczne dziewczę.
    +++
  • Małgorzato jak się trzymacie? :iq:
  • +++
    Dziękujemy za zdjęcia!
  • Weronika jesteś piękna, czekamy na Twoje obudzenie kochana
  • Wzruszyłam sie strasznie:cry: Małgorzato dziękuje bardzo za zdjęcia.
    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.