Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

18990929495188

Komentarz

  • nieustająco+++
  • pamiętamy! +++
  • edytowano lutego 2012
    Ciekawe ,co u Weroniki? +++
  • Ciekawe ,co u Weroniki? +++
    Małgosiu-co u Weroniki?
  • edytowano lutego 2012
    Co u Weroniki?
    Napiszę słów kilka, jak znajdę chwilę...Tymczasem...
    image
  • Sliczny usmieszek Naszej Werki dziekujemy Malgosiu ze pamietasz onas i te fotki pozdrawjamy i duzo buziakow z Aachen
  • Fantastycznie wygląda!
  • edytowano lutego 2012
    Gosiu! Ile radości widać w Weronice... To zdjęcie jest NIESAMOWITE!!!  TAK TRZYMAĆ!

    btw, wyślij mi proszę adres Wasz, niespodziankę wyślę krakowską ;)
  • Pięknie wygląda. Dzięki za to zdjęcie. Naprawdę widać różnicę , jak się porówna z wcześniejszymi zdjęciami. 
  • edytowano lutego 2012
    Chciałam wkleić filmik, ale mi nie wyszło :(
  • Małgosiu, to jest kolosalna różnica w porównaniu z pierwszymi zdjęciami. Może widząc Weronikę (prawie) codziennie wydaje Ci się, że nic się nie dzieje, ale jeśli ktoś patrzy na zdjęcia robione w kilkutygodniowych odstępach, to naprawdę widać postęp.
  • pamiętam codziennie +++
  • Owszem, jeśli chodzi o świadomość, kontakt, to postęp jest kolosalny!
    Niestety postępy neurologiczne są znikome...

    A tak w ogóle to Weronika wciąż się śmieje. Śmiechem reaguje niemal na wszystko. Już nawet zaczęliśmy zastanawiać się, dlaczeo tak się dzieje i czy to przypadkiem nie świadczy o jakimś zaburzeniu? Ale w końcu uświadomiliśmy sobie, że to przecież jest jej jedyny (poza mrugnięciem powiekami) sposób komunikowania się.
  • Piękne zdjęcia. Ona wygląda, jakby sobie żartowała ze wszystkiego  ;))
  • AB, masz jakieś sugestie?
  • ja czytałam kiedyś artykuł na ten temat. Wyglądało to mniej więcej tak: są karty o różnych kolorach. Np na niebieskiej - boli. Na zielonej: chcę. Na żółtej: nie chcę.

    Na każdej z tych kartek rządki kwadracików. I tak - pierwszy rządek np. na zielonej karcie: jeść. Drugi: pić. Trzeci: słuchać. etc

    Potem: pierwszy kwadracik w drugim rządku na zielonej karcie: herbata. drugi: mleko.

    I tak dalej. Osoba z którą chcemy się porozumieć, na początku mruga i wybiera kartę, potem wybiera rządek, potem wybiera kwadracik (tzn. druga strona po kolei wskazuje aż do momentu aż zobaczy mrugnięcie)
  • edytowano lutego 2012
    M32, nie wiem, czy te piktogramy można gdzieś nabyć, ściągnąć, wypożyczyć, 
    ale jeśli byłaby potrzeba stworzenia ich od początku, to chętnie pomogę.


  • Małgosiu dzięki za zdjęcia, Weronika jest przepiękna.

    +++

  • Małgosiu no Weronika przecudownie się śmieje. Widać bardzo dużo zmianę jak już tutaj dziewczyny pisały. Super!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.