Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

18687899192188

Komentarz

  • Małgosiu-cudowne wieści:bigsmile:
    Małgosiu tak się cieszę!!!
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Bardzo fajnie :bigsmile:
    Nieustannie +++
  • piękne wieści!!!

    cały czas koronką +++
  • Jedyne co się nasuwa po takich wieściach to CHWAŁA PANU!!!
    :whorship:

    i oczywiście nieustannie
    +++
  • Jak się miło to czyta! Ciesze się razem z Wami!!! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • CHwała Panu!

    Poryczałam się ze wzruszenia!. cudowne wieści!:heartbounce::heartbounce::heartbounce:
  • Małgosiu, chwała Panu!

    Moja córka ofiarowuje za Weronikę swoje dokuczliwe boleści. Dopiero wczoraj mi powiedziała o tym i jeszcze to, że łatwiej jej wtedy znieść ten ból. Bardzo chciałaby poznać Weronikę i chyba w końcu zgodzę się założyć jej FB, bo chciałaby pisać do Weroniki.

    Wciąż pamiętamy
  • Miło czyta się tak dobre wieści .Oby tak dalej. Powodzenia!!!!!:bigsmile:
  • Takie wieści mobilizują do dalszej modlitwy +++
  • Pozwolę sobie w imieniu Małgosi.
    Weronika bardzo osłabiona, wymiotuje i ma gorączkę. Serdeczna prośba o modlitwę. +++
  • Wczoraj było pięknie. I dziś rano również...Weronika cała w skowronkach!
    Ale już rano pojawiła się gorączka. Z tego powodu odwołano wszystkie zabiegi...
    Po południu zaczęły się chlustające wymioty... Weronika wymiotuje od kilku godzin. Jest bardzo osłabiona. Jej żołądek nic nie przyjmuje... Dostaje kroplówki...
    Dopiero wróciłam do domu... Mąz został na noc. Przed chwilą dostałam wiadomośc, że wciąz wymiotuje...

    Dlaczego to dziecko musi tyle cierpieć???

    Prosimy o jeszcze więcej modlitwy...


    A w domu Julia z bólem gardła i Michał z wysoką gorączką.


    :cry::cry::cry:

    Padam na pysk...Ale UFAM!
  • Ufajmy Malgosiu
  • Wszystkie trudnosci dzisiejszej nocy za Wasza rodzine Malgosiu i za dusze czysccowe.... ++++
  • Małgosiu jak Weronika teraz się czuje??
  • Z modlitwą nieustanną ...
  • No niestety panuje teraz jakiś wstrętny wirus, który daje podobne do opisanych przez Ciebie objawów. Weronika osłabiona, wiec łapie szybko, wszelkie świństwa. my dopiero co się z tego wykurowaliśmy. Dużosił dla Was, a dla Weroniki, szybkiego powroyu do zdrowia.
  • Nie wiedziałam o tym pogorszeniu, ale wczoraj wieczorem bolesne za Weronikę miałam możliwość odmówić przed Najświętszym Sakramentem w Łagiewnikach

    Ufajmy Panu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.