Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

19091939596188

Komentarz

  • Wielkie dzięki, Małgosiu, za te zdjęcia!
  • Malgosiu jak i ja bym mogla na prv.adresik to bardzo prosze bedzie niespodzanka z znanego wam aachen ...
  • Malgosiu-dzieki Za zdjecia:-)))Caly czas +++
  • Werka, pamiętam +++
  • Piękną i taką radosną macie córkę, dzięki za zdjęcia, pamietamy
    +++
  • Ależ ona wypiękniała. Dziękujemy za zdjęcia.
    Pamiętamy cały czas +++
  • edytowano lutego 2012

    Twarz Weroniki ROZLUŹNIONA... Jeśli to jest ZNIKOMA poprawa... - to... Chwała Panu!!!! :-)

    Dalej... +++

    Jeśli Weronika może mrugać, to w Instytucie mojego męża powstała wersja programu dla niepełnosprawnych, którzy np. moga tylko mrugać powiekami...

    Sami nie wiemy, jak to działa w praktyce...

    http://www.tp.pl/prt/pl/o_nas/edukacja/687688/

    Mąż - jako specjalista - nie chce ceniać skuteczności tego programu ;-), ale ja - jako laik - twierdzę, że można spróbować. Komputer musi mieć kamerę...

    A i tak modlitwa ponad wszystko!

  • Małgosiu dzięki za zdjęcia. Cały czas pamiętam w modlitwie.
  • Weronika jutro ma kontrolną tomografię komputerową...
    I od kilku dni...płacze. Niby to dobrze, bo to nowa umiejętność. Ale musi jej być ciężko!
    Dziś płakała przy mnie. Ona  rozumie wszystko!!!
  • Małgosiu, a co mówią lekarze?. Czy widząc postępy Weroniki, dają nadzieję na całkowity powrót do zdrowia?. Bo jak patrzy się na zdjęcia, to gdyby nie fakt znajomości tematu, nigdy bym nie powiedziałby, że Weronika jest tak bardzo chora. Kurcze jak bardzo musi być Wam ciężko. Mniejmy nadzieje, że to sie wkrótce zmnieni.
  • Mamooli, prawda jest taka, że Weronika jest bardzo chora.
    Lekarze mówią, że jeśli idzie o świadomość, to rzeczywiście Weronika zrobiła spore postępy. Ale neurologiczne te postępy są słabe- spodziewali się, że będą lepsze. I raczej mamy nastawić się na bardzo długa rehabilitację.
    Ale oczywiście finału nikt nie jest w stanie przewidzieć...

    A roczny limit pobytu w klinice rehabilitacyjnej to 16 tyg.
  • No tak, to reszta rehabilitacji w domu i to pewnie na własny rachunek, bo znając hojność naszego Państwa, to nie ma co za bardzo na nich liczyć. To jest właśnie przykre, że takie osby jak Wy w pewnym momenicie są pozostawione samym sobie. Ze strony Państwa nie ma wsparcia. No ale nie ma się co martwić na zapas, jak długo jeszcze Weronika pozostanie w szpitalu? A propo basenu, to jakieś rozwiązanie musi być, bo przecież osoby niepełnosprawne,z porażeniami układu nerwowego korzystają z rehabilitacji w wodzie. Tylko na jakiej zasadzie się to odbywa. Trzeba by popytać. U nas W Matce Polce podobno likwidują basen, ale może coś się dowiem. 
  • edytowano lutego 2012
    Nieustająco +++

    Dzięki za zdjęcia i podziękuj Weronice za to, że jest :D Pobudza moje życie modlitewne do kwitnienia 
  • Pamiętamy w rodzinnej modlitwie, a pilnuje nas codziennie nasza 9-latka. Pokażę jej zdjęcia Weroniki - Dziękuję!
  • 5 osób jeszcze potrzebnych do nowenny
  • my 3 jestesmy do twojej dyspozycj Basja
  • @Theresa64 - 1 część radosna + 1 część bolesna - oddaję dla Was
    B-)
  • Wyniki wczorajszej tomografii całkiem przyzwoite:).
    Jest spora poprawa w stosunku do stanu poprzedniego...

    W imieniu Weroniki dziękuję wszystkim za modlitwę!

  • =D>
    +++
  • 3 osoby potrzebne do nowenny :)
  • Weroniczko! :-)

    +++

  • Dzięki Małgosiu, bardzo były mi potrzebne te słowa, że z Naszą Weroniką lepiej. Tak mówią na Weronikę moje dzieci.

    Pozdrawiamy i trwamy nadal w modlitwie.

    +++

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.