Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

194959799100188

Komentarz

  • W RM jest właśnie wywiad z neurologopedą o rehabilitacji osób po urazach.
  • 12 osób zapraszam do nowenny   :-B :-B
  • to ja mogę wszystkie bolesne?
  • bolesne Twoje :)
  • edytowano marca 2012
    Kolejne maleńkie kroczki...
    Weronika kręci głową na "nie" i kiwa na "tak".
    Pojawiło sie też pierwsze cichutko wypowiedziane "a".
    Poza tym, kiedy wychodzimy zaczyna krzyczeć na znak protestu. I nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że Ona krzyczy z premedytacją. Kiedy zaniepokojona tym naprawdę przeraźliwym krzykiem zaczęłam się dopytywać czy przypadkiem nic ją nie boli, ona zaczęła się ....śniać!
    I miała niezłą satysfakcje, że mnie nabrała.

    W ogóle jest bystra. Normalnie czyta między wierszami...

    Gorący okres teraz mamy. Ostatnie dni przed jej wypisem do domu...
    A tu Misiek się dziś rozłożył...
  • Małgosiu, nasza radość jest wprost proporcjonalna do kroczków Weroniki.
    Idę zapisać się do nowenny, bo ostatnio nie miałam kiedy.
  • Jestem w wielkim szoku ile serc poruszyła historia Weroniki. Codziennie dostaję nowe sygnały...
    To naprawdę niesamowite!

  • Super dobre wiadomości. Bardzo się wszyscy u nas w domu cieszymy. Myśłę, że najlepszą rehabilitację bodźcową, pobudzającą mózg do pracy, Weronika będzie miała w domu. Szczególnie, że dom jest pełen dzieci . Zobaczysz, że teraz to wszystko pójdzie piorunem. Bardzo się cieszę, pozdrawiam i ściskam  :x
  • chcę się zgłosić do nowenny
  • W ostatnim czasie bardzo ograniczyłam forum, nie mniej jednak przez cały czas jestem z Wami. Z ogromnym wzruszeniem czytam, kolejne wieści o Weronice.
    Nieustannie Pamiętam w modlitwie +++
  • Czapka z mej głowy, Weroniczko!!!

    +++


  • Nie potrafię tak żarliwie się modlić ale coś postanowiłem w związku z tym co tu przeczytałem

    W ogóle to niby nikogo tu nie znam ale kiedyś byliśmy na rekolekcjach z żoną w Wisełce...jeszcze wtedy z 2 naszych synów i jakoś tak po ludzku cieszę się...choć domyślam się że droga jeszcze długa...
    w Panu cała nadzieja!
    +++
  • Irku, czyżbyśmy się znali z Wisełki?
  • :-h +++ 

     

  • Małgosiu - raczej nie, byliśmy tam raz - 8 lat temu w wakacje na rekolekcjach,  znam kilka osób które związane są/były ze wspólnotą Św Rodziny z Łomianek (Ba nawet moi najbliżsi przyjaciele) a po przeczytaniu którejś z Twojej wypowiedzi przypomniałem sobie tamten dobry czas... 
    Trzymam u Pana Boga kciuki za Weronikę, jej rychły powrót do pełni sił 

  • chcę się zgłosić do nowenny
    majki6 -proszę radosne dziś odmawiaj :D
  • zapisałam się na chwalebne i odmówiłam :). Dopiero później znalazłam tą tabelkę i zaczęłam łapać o co chodzi, choć jeszcze nie do końca :) 

    Ta modlitwa dała mi wielką radość na cały dzień

    Chwała Panu

  • Ten wielki dzień już jutro! Wielkie emocje! Szykuje sie komitet powitalny. Sąsiedzi robia transparent. Dzieciaki nie mogą się doczekać. Myslałam o jakimś ciastku, coby było uroczyście...

    Właśnie przywieźliśmy łóżko dla Weroniki. Takie elektryczne, z zabezpieczeniami. trochę mi to przypomina te emocje towarzyszące przygotowaniom do przyjęcia nowego członka rodziny...I chyba nie dziwne, bo ona naprawdę dostała drugie zycie...

    Po cichu Wam powiem, że trochę się boję tej rzeczywistości...Ale co tam...damy radę!

    W domu Weronika ma być do 24.04. Potem wraca do CDZ. Moglaby tydzien wcześniej. Ale ustaliliśmy tak, bo 23.04 Michałek kończy roczek i chcemy, aby ona też uczestniczyła w tym święcie.
    :D

    Oj, bedzie się działo!!!
  •  czekamy na zdjecia :)
  • edytowano marca 2012
    Małgosiu - poryczalam sie przy Twoim swiadectwie, przy Twoim stawaniu w prawdzie..

    Kiedy je czytalam przypomnialo mi sie czytanie o wskrzeszeniu Łazarza

    Zobacz - Jezus wcale sie nie spieszyl do Niego... ale cud sie wydarzyl ...... ale we wlasciwym, z punktu widzenia Boga, czasie. 
  • Małgosiu-czekamy na relacje :x
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.