Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dajecie na Owsiaka?

18911131421

Komentarz

  • Bez WOŚP nie byłoby Ruchu Palikota! Dziękuję Jurkowi Owsiakowi i wszystkim ludziom Orkiestry! Dobrze służycie Polsce! I bardzo pomogliście nam! Rok temu oddałem swoją legitymacje PO. Legitymację posła PO na rzecz Orkiestry i poszła za 12 tys. zł! Dzisiaj, rok po tamtej licytacji, czerwony zegarek - symbol RP, został wylicytowany za 15 tys. zł! To najbardziej banalny dowód na to, że warto było!

    J.Palikot
  • [cite] M_Monia:[/cite]A do tej pory nie miałam podejrzeń wobec WOŚP i sama zawsze coś od siebie wrzucałam. Zbierali pieniądze pod Kościołem i nawet ksiądz zapowiadał ich, ze będą zbierać. Jak można się tak pomylić?

    Pod warunkiem że ktoś zadaje sobie trud i w ogóle sprawdza przed wrzuceniem. "Ludzie myślą telewizją".
  • Sam budynek (Muzeum Historii Żydów Polskich) ma kosztować 152 mln złotych, a jego wykonawcą jest konsorcjum Polimex-Mostostal i PBU Interbud-West, natomiast wyposażenie natomiast ma kosztować od 80 do 100 milionów złotych, łączny koszt wyniesie więc około 270 mln złotych. Wcześniej planowano, że cała inwestycja będzie kosztować 100 mln złotych i zostanie sfinansowana częściowo przez urząd m.st. Warszawy (40 mln zł), ministerstwo kultury i dziedzictwa narodowego (40 mln zł) oraz Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny i prywatnych darczyńców (20 mln zł).

    Bogate mamy państwo, 80 baniek to chyba 2 lata zbiórki na WOŚP?



    Dlaczego mam płacić na wyposażenie szpitali (właścicielami szpitali są gminy i państwo) skoro gminy (Warszawa) i państwo (Ministerstwo Kultury) stać na wybudowanie Muzeum za 80 baniek?

    Ile dzieci możnaby uratować za takś kasę, hę?

    I co się stanie ze sprzętem Owsiakowym po prywatyzacji szpitali?

    Zgodnie z Owsiakowymi umowami właścicielem sprzętu staje się szpital - czyli gmina- czyli pańtwo, a więc po prywatyzacji szpital wraz ze sprzętem kupi sobie pan Miecio biznesmen i będzie łoił kasę..

    A ile szpitali można wyposażyć zamiast budować najdroższy stadion w Europie (Narodowy)?
    Ile dzieci uratować?
  • Myzeum Hitorii Żydów Polskich? To nie będzie muzeum tylko instytucja do indoktrynowania mająca na celu rozbudzenie w Polakach winy za zagładę Żydów w II WŚ.

    To muzeum to jeden wielki skandal. Ale w dobie polit poprawności to już standard.
  • A potem żydki się dziwią, że jest antysemityzm.
  • przejeżdżałem w zeszły piątek (święto 3 króli - ustawowa wolne od pracy) robota szła pełną parą, robotnicy na rusztowaniach
  • [cite] Prayboy:[/cite]przejeżdżałem w zeszły piątek (święto 3 króli - ustawowa wolne od pracy) robota szła pełną parą, robotnicy na rusztowaniach

    ciekawe czy w szabes też zapieprzają? chyba, że zatrudniają co u faryzejskich żydków jest normą szebesgojów.
  • Nie głupie tylko cwane.
    Cwany gapo!
  • [cite] Paradidel:
    Albo na przykład taka Świątynia Opatrzności Bożej. Gupie żydki...

    A mieszkamy w Polsce czy w Izraelu?

    PS. do Świątyni dorzucałem się kilkakrotnie, za to nie słyszałem żeby żydzi dawali na tacę na swoje muzeum.
  • Nie mieli możliwości, dzieci i mąż byli świadkami jak ksiądz przepędził dzieciaki z puszkami z pod kościoła.
  • i co?
    poszli pod inny kościół?
  • [cite] Paradidel:[/cite]
    [cite] Spioch:[/cite]A potem żydki się dziwią, że jest antysemityzm.

    Albo na przykład taka Świątynia Opatrzności Bożej. Gupie żydki...

    Para walnąłeś jak żyd łbem w ścianę płaczu...:cool:
  • z tym całym Muzeum wiecie co jest najzabawniejsze? że jak przyjechał Czarny Pan z Hameryki to powiedział - "mam nadzieję że będę mógł przyjechać i zobaczyć ukończone to Muzeum!"
    (miał na myśli że ma nadzieję że wybiorą go na drugą kadencję prezydencką i wtedy przyjedzie) - wiecie taki "piar" se robił.

    A te nasze baranki zrobiły przyśpieszenie prac i dowaliły kilkadziesiąt milionów aby za wszelką cenę skończyć budowę w trakcie obecnej kadencji Obamy.

    Komedia...
  • a mi o "gupie"
    jesteś antysemitą?
  • no co Ty Prayboy...Para to zwykła szowinistyczna świnia...:wink:
  • Czyli niewiadomoco:tongue:
  • [cite] agga:[/cite]Czyli niewiadomoco:tongue:

    wiadomo wiadomo...:cool:
  • Homo niewiadomo !
  • [cite] Spioch:[/cite]Homo niewiadomo !

    wiadomo wiadomo...:wink:
  • Up, bo niedługo znów grają...
    Przy okazji zalinkuję:
  • niech mu ziemia lekka będzie
  • dawałam od samego początku (nawet kwestowałam w trakcie pierwszej orkiestry, daje i dawać będę. Nawet skorzystałam, bo cały sprzęt do którego podłączona była moja córka w inkubatorze był kupiony przez Orkiestrę. Inkubator zresztą też. 
  • Była taka scena, podobno autentyczna, na jakimś filmie wojennym, jak to Niemcy dla potrzeb filmu propagandowego dokarmili ileś tam ludzi.
    Ciekawe czy ci beneficjenci uważali, że mają obowiązek zostać konfidentami.
  • Tak.... w przyszłych wyborach z tej wdzięczności chyba zagłosuję na CDU.
  • nie dawaliśmy i nie będziemy dawać


    bo to li tylko bicie piany jest. hough.
  • dając Owsiakowi   10 zl  to tylko 4 zł trafia dla potrzebujących
    a reszte chowa do kieszeni tak ktoś podsumował działalność Owsiaka
    http://polskiemedium.wordpress.com/2012/08/05/wielki-przekret-swiatecznej-pomocy/


    http://gloria.tv/?media=239380
  • Nie dawałam i nie będę dawać, bo

    - jest to współfinansowanie demoralizacji młodzieży
    - propagowanie sekt
    - darowizna to jest mit, który łykają wszyscy

    Dwa czy trzy lata temu duży szpital w W-wie odmówił Owsiakowej darowizny? Czemu? Powiedzieli, że ich nie stać...

    System jest prosty. Szpital dostaje sprzęt i podpisuje glejt, że przez X czasu zrobi Y badań, ale uwaga! aby je zrobić musi kupić "półprodukty" u producenta. No i pewnie "darmowy" sprzęcior się zwraca.


  • To by tłumaczyło dlaczego nas tak molestowali o to badanie słuchu.
  • Dla mnie to wszystko , co robi Owsiak jest od dawna bardzo podejrzane.
     Samorządy muszą się dokładać po kilkadziesiąt tysięcy na organizację koncertów; a z drugiej strony są inne fundacje, kierowane przez ludzi mniej kontrowersyjnych, nie ustawiających się wyraźnie po żadnej stronie ideowych podziałów, działające skutecznie, spokojnie, po kilkaset razy mniejszych kosztach, nie promowane przez publiczną TV, nie dotowane przez samorządy, czasem walczące o przetrwanie, a zbierające pieniądze na nie mniej szlachetne cele. Owsiak postawiony w ich sytuacji, zniknąłby w ciągu roku. 
    I uważam za skrajnie niesprawiedliwe, że jeden człowiek, prezentujący wyjątkowo nieciekawy styl, jest nieustannie promowany za publiczne miliony – tak naprawdę kosztem innych.

    Poza tym, gdyby w czasie  przeznaczonym na pokazywanie pokrzykującego w studiu Owsiaka puszczać reklamy i dochód z nich przeznaczyć na cel, wspierany przez WOŚP, byłoby to o wiele więcej pieniędzy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.