Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dajecie na Owsiaka?

1111214161721

Komentarz

  • michnikoidalno faryzejska napierdalanka w przyzwoitość jest za to katolicka.
  • AArgento to tylko jeden z przykładów księży który udało mi sie na szybki znaleźć. Dalej podałam tych przykładów więcej. Księża wymienieni z imienia i nazwiska. Nie wstydzą się tego, że popierają WOŚP.
    ale matole nie rozumiesz że to manipulacja??? On od 3 lat nie żyje...kuźwa...
    [..]
  • AArgento to tylko jeden z przykładów księży który udało mi sie na szybki znaleźć. Dalej podałam tych przykładów więcej. Księża wymienieni z imienia i nazwiska. Nie wstydzą się tego, że popierają WOŚP.
    ale matole nie rozumiesz że to manipulacja??? On od 3 lat nie żyje...kuźwa...
    [..]
    To według Ciebie nie żyje! Masz monopol na prawdę?! To nie katolickie!
  • Ludzie - naprawdę chce się Wam tracić czas na dyskusje z M_Monią?
    :-q
  • M_Monia  Jak na razie, to na pozycji atakujacej sa wszedzie raczej zwolennicy WOSP - jak nie dajesz, to od razu jestes wyzywany od katotaliba, mohera, skapiradla etc. Tutaj rozmawiamy - wpewnym zamknietym groni ludzi - o tym dlaczego nie dajemy. Nie padly tu zadne oceny personalne pod adresem tych, ktorzy daja. Oceniamy sama akcje i przyswiecajace jej wartosci, a takze pewne dzialania  zalozyciela akcji w powiazaniu z WOSP. NIkt nie zabrania nikomu miec swojego zdania, nie wiem, gdzie to wyczytalas?
  • M_Monia NIe przeginaj. tatapafcia nie wyzywa ludzi, w przeciwienstwie do Ciebie, ktora uderzasz od razu w histeryczny ton...
  • @M_Monia pamiętaj że Gówno Wyborcze popiera też pandy...dajesz przykłady, że ho ho...
  • Tatapafcia ale przecież nikt nie może narzucić ci żebyś popierał WOŚP. Tylko ty nie narzucaj innych, nie wyzywaj tych którzy popierają. Czy ja wyzywam was od głupków, zaślepieńców czy od ludzi niemoralnych tylko dlatego, że nie popieracie WOŚP... NIE
    Nie łżyj jak bura suka bezczelna kłamczucho. Nigdzie nikogo nie "wyzywam". Owszem, bezczelnie po chamsku "w białych rękawiczkach" obrażasz ludzi, którzy śmią powiedzieć, że białe jest białe. Tyle odnośnie twojej manipulacji, w której pominęłaś istotę - głoszenie przez ciebie zła i napierdalanie w ludzi, którzy się nie zgadzają z twoim załganiem.

    Czynienie zła i pretensje do tych, którzy z życzliwości usiłują zakutemu łbu wyjaśnić jak się myli, to hipokryzja.
  • AArgento to tylko jeden z przykładów księży który udało mi sie na szybki znaleźć. Dalej podałam tych przykładów więcej. Księża wymienieni z imienia i nazwiska. Nie wstydzą się tego, że popierają WOŚP.
    ale matole nie rozumiesz że to manipulacja??? On od 3 lat nie żyje...kuźwa...
    [..]
    To według Ciebie nie żyje! Masz monopol na prawdę?! To nie katolickie!
    o mnie piszesz???
    :-B
  • AArgento to tylko jeden z przykładów księży który udało mi sie na szybki znaleźć. Dalej podałam tych przykładów więcej. Księża wymienieni z imienia i nazwiska. Nie wstydzą się tego, że popierają WOŚP.
    ale matole nie rozumiesz że to manipulacja??? On od 3 lat nie żyje...kuźwa...
    [..]
    To według Ciebie nie żyje! Masz monopol na prawdę?! To nie katolickie!
    o mnie piszesz???
    :-B
    Cytuję M-Monię.
  • edytowano styczeń 2014

    A skoro sprzęt jest już w szpitalu, to ma służyć publicznie i wszystkim - bez względu na wsparcie i poparcie i zarówno pan O. jak i jego zagorzali fani powinni mieć tego świadomość. Jeśli nie - niech sobie budują własne szpitale i tam ów sprzęt montują i używają. Zresztą nawet sam pan O. zdaje się nie twierdzi, że zakupiony przez niego sprzęt jest tylko do użytku jego wielbicieli???

    oczywiście że sprzęt jest dla wszystkich. Ja tylko chciałam wiedzieć, czy osoby które uważają, że cała akcja jest niemoralna i szkodliwa nie mają dylematów czy powinni z efektów takiej akcji korzystać. @Savia mi juz na to pytanie odpowiedziała. 
    A niby czemu nie powinni? Niestety akcja jest tak zorganizowana, że chcąc nie chcąc na nią płacimy wszyscy. Akcję dofinansowują samorządy, a jak wiadomo mają one kasę z naszych podatków, TVP, która daje darmowy czas antenowy ma kasę z naszych pieniędzy abonamentowych (oraz dofinansowania z budżetu państwa - z podatków). W akcje włączają się urzędy centralne - i znowu - skąd mają na to kasę? Z podatków. A skąd podatki? Wiadomo.
    Także nie widzę powodu, dla którego nie popierając akcji Owsiaka mam nie korzystać ze sprzętu "z serduszkiem", skoro nikt mnie nie pyta przeznaczając na to moje podatki.
  • Tatapafcia ale przecież nikt nie może narzucić ci żebyś popierał WOŚP. Tylko ty nie narzucaj innych, nie wyzywaj tych którzy popierają. Czy ja wyzywam was od głupków, zaślepieńców czy od ludzi niemoralnych tylko dlatego, że nie popieracie WOŚP... NIE
    Nie łżyj jak bura suka bezczelna kłamczucho. Nigdzie nikogo nie "wyzywam". Owszem, bezczelnie po chamsku "w białych rękawiczkach" obrażasz ludzi, którzy śmią powiedzieć, że białe jest białe. Tyle odnośnie twojej manipulacji, w której pominęłaś istotę - głoszenie przez ciebie zła i napierdalanie w ludzi, którzy się nie zgadzają z twoim załganiem.

    Czynienie zła i pretensje do tych, którzy z życzliwości usiłują zakutemu łbu wyjaśnić jak się myli, to hipokryzja.
    Coooo? Cooo????Czy ja napisałam, że Ty????
    Ide stąd. Uderz w stół to masz 
    słowa typu suka.
    DO WIDZENIA.
    idź już więcej nie wracaj...PROSZĘ!!!
  • edytowano styczeń 2014
    Bo widzisz jaka jest tu agresja gdy ktoś choc w połowie z taką samą agresja zaczyna mówić. 
    ale już się pożegnałaś...znowu wróciłaś???

  • Tatapafcia ty nie narzucaj innych, nie wyzywaj
    N.
    Coooo? Cooo????Czy ja napisałam, że Ty????
    Kto napisał mój nick +  "nie wyzywaj"?




     



    słowa typu suka.

    I znów łżesz. Użyłem wyrażenia "łgać jak bura suka." Moja wina, że postanowiłaś tak właśnie łgać? No tak. Moja. Przecież łżesz "pokatolicku"



    DO WIDZENIA.


    kij i tłumok na drogę.
  • Bo widzisz jaka jest tu agresja
    To po co ją zaczęłaś? I kontynuujesz?
  • To było w kontekście Wy którzy nie popieracie. W takim razie nie zrozumiałeś ale dokładnie to miałam na myśli.

    jednak chyba trochę się zagalopowałeś z pięknym epitetem do mnie jak bura suka bezczelna kłamczucho. 
    Przecież nawet tym wpisem udowadniasz, że nie.
  • Poza tym w którym miejscu kłamię?
    Już napisałem. Ale brniesz w zaparte. Oczywiście Tobie wolno bezczelnie kręcić, ale niech no spróbuję to zauważyć, od razu histeria.

    Żegnałaś się. Pociąg ci nie ucieka?
  • edytowano styczeń 2014
    Tobie wolno bezczelnie kogos obrazac????
    Dobrze, na tym przykładzie.

    1. Czy przyznasz, że Twoje zdanie oznacza implicite, że kogoś obrażam?
    2. Czy przyznasz, że twierdząc iż obrażam łżesz jak bura suka, czy dalej będziesz bezpodstawnie ***? A może manipulować, twierdząc, że tobie wolno łgać, obrażać itd, ale mnie nie wolno o tym pisać, czy to używając sformułowania "łgać jak..." czy jakiegokolwiek innego?
    3. Jakim prawem śmiesz oceniać Ty, która: a) głosisz zło, b) obrażasz tych, którzy z życzliwością Ci tłumaczą (nie tylko bez wyjaśnienia, bo Ci się coś wydaje, ale kłamliwie osądzając itd...)?
    4. Cała reszta.

    To na początek. Zachowasz się przyzwoicie, czy dalej po swojemu?

  • ps. Naprawdę Ci pociąg ucieknie...
  • M_Monia off topa zrobię. Zapraszam zapisz się do Róży za mężów. Nudzisz się niemiłosiernie, to może zrobisz coś pożytecznego?   ;;) A Nowennę Pompejanską znasz? Zajmuje z dwie godziny dziennie.
  • Poza tym w którym miejscu kłamię? Jak juz to źle zostałam zrozumiana, ale to nie powód żeby az tak ostro atakowac. 
    ja pierdziu...powrót zombie...
    :-t
  • edytowano styczeń 2014
    Aha.

    "x, nie wyzywaj" w danym kontekście nie oznacza stwierdzenia, że x jednak wyzywa, popieranie owsikowego zła nie jest czynieniem zła, a mówienie prawdy jest opluwaniem i wyzywaniem. Mentorskie, bezczelne "nie przeszkadzaj" w reakcji na słowa prawdy, na ostrzeżenia, chamskie pouczanie sprawiedliwego przez kolaboranta + gejzetowa retoryka nie jest agresją i michnikoidalnym faryzejstwem, ale sprostowanie bezczelnego łgarstwa jest. I oczywiście wolno bezczelnie łgać, ale nazwać "bezczelną kłamczuchą" tego, kto dobrowolnie chce być tak nazywany, to ojojoj szczelę focha.

    Pociąg już uciekł?
  • edytowano styczeń 2014
    Zauważ, że po tym co tu naprodukowałaś, nawet gdyby ktoś napisał np. "M_Monia, dajesz Owsiakowi za darmo czy za pieniądze?", byłby całkowicie usprawiedliwiony. Choć byłoby to na wyrost. Dlatego że wybierając zło wybierasz również usprawiedliwione reakcje. Nie możesz oczekiwać, że gdy będziesz bezpodstawnie agresywnie atakować innych za sprzeciw wobec zła, za realizację pragnienia sprawiedliwości, do czego wszyscy jesteśmy zobowiązani - bo za to tryskasz żółcią - wszyscy będą potulni jak baranki. A więc nawet wtedy, gdybyś śmiała mieć pretensje o coś takiego, byłoby to bezczelnością.

    Ale nie. Nikt nic takiego nie napisał. Ty odpowiadasz agresją, pluciem i kłamstwem - na nagą prawdę.
  • Wystarczy żebyście nie przeszkadzali
    a dlaczego mamy nie przeszkadzać jak zło się szerzy?
  • Wystarczy żebyście nie przeszkadzali
    a dlaczego mamy nie przeszkadzać jak zło się szerzy?
    właśnie...jak często pod osłonką "dobra" jest szerzone zło!!! Ja też kiedyś rzucałem...ale po to człowiek ma rozum aby potrafił rozeznać pewne sprawy...Niestety dziś uważam że Owsiak robi więcej zła niż dobra...dlatego nie dam już złotówki...
  • Nigdy nie dawałem i nie dam, no chyba że WOŚPowcom po ryju albo kopa w dupę.
  • edytowano styczeń 2014
    wystarczy aby od kasy zebranej przez wośp odjąć:
    - koszt czasu antenowego wsztskich stacji tv i radia
    - koszt honorariów dziennikarzy gadających o wośp
    - koszt sprzętu tv do obsługi tego zamętu
    - koszty miast i gmin poniesione na ten zamęt
    i wyjdzie że zebranej kasy nie starczyłoby na pokrycie w/w kosztów
    więc całe to zamieszanie to jest wielkie deficytowe li tylko bicie piany
  • edytowano styczeń 2014
    M_Monia NIe przeginaj. tatapafcia nie wyzywa ludzi, w przeciwienstwie do Ciebie, ktora uderzasz od razu w histeryczny ton...
    "Nie łżyj jak bura suka bezczelna kłamczucho."
    "Zauważ, że po tym co tu naprodukowałaś, nawet gdyby ktoś napisał np.
    "M_Monia, dajesz Owsiakowi za darmo czy za pieniądze?", byłby całkowicie
    usprawiedliwiony."


    Aha.
  • M_Monia NIe przeginaj. tatapafcia nie wyzywa ludzi, w przeciwienstwie do Ciebie, ktora uderzasz od razu w histeryczny ton...
    "Nie łżyj jak bura suka bezczelna kłamczucho."
    "Zauważ, że po tym co tu naprodukowałaś, nawet gdyby ktoś napisał np.
    "M_Monia, dajesz Owsiakowi za darmo czy za pieniądze?", byłby całkowicie
    usprawiedliwiony."


    Aha.
    Dozwala się czytać ze zrozumieniem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.