Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1151618202154

Komentarz

  • dobra a ten z Tajlandii czy innej egzotyki to jak wychodzi cenowo dla 4 osób? albo inaczej... dla naszej rodziny?
  • @Taja Alinię można dawać rocznym dzieciom. Nie można też jej brać podczas karmienia. Jeśli jesteś zdeterminowana, żeby przeleczyć też siebie to musiałabyś odstawić dziecko dwa razy na trzy dni. Cena to około 320 - 370 zł w zależności czy dla całej Waszej rodziny,  czy tylko dla Twojego męża i córki.
  • a Vermox działa tylko na owsiki czy jak? Bo nie ogarnęłam. I jedna tabletka wystarczy?!?!?!?!?
  • Mysmy zaplacili za 2 dorosle plus dziecko ok. 70 dolarow, w tym koszty wysylki 21 dol.
  • @Vermox na owsiki, glisty ludzkie i włosogłówki. Przy kuracji na owsiki starczą 2 tabletki na człowieka, na inne robale trzeba 6.
  • czyli jak chcę się odrobaczać profilkatycznie co roku to taki vermox ( czy lepsze to na p....?) wystarczy czy najlepiej zainwestować i od razy pocztę międzynarodową wciągać nasza kurację?
  • no właśnie też w to wątpię. ;)

    Ale mam dawać G bezpośrednio czy sobie  z mlekiem zje? Chyba temat jest głębszy niż przypuszczałam :(
  • dobra... jak zdiagnozowac te robale?na przedszkolu obwieszczenie o owsikach i oczywiscie od wczoraj u wszystkich widze objawy, :))) a szczegolnie u Fa...blada, since, niespokojne noce..czy cos poza swieceniem latarka po odbycie o 23 jest? bo obawiam sie ze mi caly dom na nogi postawi a i tak nie da zajrzec...
  • W sprawie psa doradzicie? dostał receptę na pyrantel - na glistę, ale co na lamblie mu dać? Bo nasz p. psi dr się waha i kombinuje, żeby badania robić,a ja bym chciała już, natentychmiast!
  • @MAFJa - zrób posiew przylepcowy w kier. owsików. Na stronach www.laboratoriumfelix.pl doczytaj jak.
  • Dziś już nawet zgrzytała zębami w nocy... zobaczymy, jak dalej będzie, bo wczoraj miała trochę wrażeń i to mogło też być powodem niespokojnego snu...
    ajajaj, ile to człowiek się nie musi naczytać i nauczyć wychowując własne dziecko. Jak ogarnie ubieranie, mycie i żywienie, to wyskakują mu jakieś robale... ech...
  • byłam u dr Ozimka z młodymi, od razu powiedział ze mamy lamblie, bez zadnych badan, nic

    dobra wiadomość jest taka, ze ten nitazoxanide można najtaniej w Egipcie kupic, nie wiem jaka jest nazwa handlowa, ale mam tam znajomego aptekarza, napisze do niego i pewnie będę sciagac

  • a ja po lekturze watku odwołałam Ozimka. Bo już wiem, że mamy lamblie, glisty i owsiki ;)
  • no i co z tym @PREDI robisz ? :)
  • :D no tak, ale chodziło mi o to, że kupi sobie te leki z zagranicy czy co? ;) czy w Polsce będzie załatwiać jakąś receptę?
  • Mój najstarszy syn kaszle bardzo intensywnie. Ostatnie 2 tyg miał infekcje gardła która wyleczylismy ale po kilku dniach ciszy zaczął kaszlem bardzo w nocy, takim duszącym kaszlem.
    Podejrzewam gliste. Tylko nie wiem kiedy zrobić badanie kału.
    Bo jesli teraz kaszle to jeszcze nie bedzie jaj w kale?
  • @annabe - a napisz może do Ozimka z pytaniem? Z mojego doświadczenia wynika, że on raczej odpowiada na maile.
  • a ja po lekturze watku odwołałam Ozimka. Bo już wiem, że mamy lamblie, glisty i owsiki ;)
    @Predikata - Wątku? na orgu czy gdzieś w innym miejscu w necie? Podasz linka, też poczytam:)
  • Karolka, chodzi zdaje się o ten w wątek ;) Jest co czytać!
  • a ja po lekturze watku odwołałam Ozimka. Bo już wiem, że mamy lamblie, glisty i owsiki ;)
    @Predikata - Wątku? na orgu czy gdzieś w innym miejscu w necie? Podasz linka, też poczytam:)



    Zacznij od pierwszej strony. :)) ;)
  • @karolkaostrzewa, ten oto wątek mnie przekonał, żeby odpuścić wizytę. A wcześniej już mi @Wanda tłumaczyła, dlaczego sensu nie ma.
    @Anulcia, myślę. spróbuję sobie jakoś receptę załatwić chyba. najgorsze, że mi się kontakt z moimi weterynarzami urwał więc będę musiała pokombinować z ludzkimi lekarzami. Przedzwonię jutro, dziś nie miałam jak oddzwonić.
  • @Katarzyna, jestem bardzo ciekawa Twojego zdania nt badania pasożytów aparatem volla? Podobno jest to bardzo skuteczna metoda. Zastanawiam sie, bo jesli nic nie wyjdzie w kale, zbliża sie pełnia wiec jeszcze raz z owsikami tez spróbuje, to myśle nad tym aparatem.

    A leczenie pasożytów ziołami? Czarnym orzechem?
  • Z czarnym orzechem mam dobre doświadczenia- wyleczyłam jersinię u syna- 3 dawki antybiotyków nie dały rady, a preparat z orzechem tak- tylko strrrrrasznie gorzki smak ma.
  • No ja słyszałam ze komuś na robale vermox nie pomógł a orzech tak.
  • @annabe - nie mam przekonania, co do wspomnianej przez Ciebie metody. Nie rozumiem jej. To trochę, jak z homeopatią. Nie twierdzę, że to nie działa, ale nie całkiem potrafię zrozumieć, dlaczego działa, więc pewną rezerwę odczuwam.
    Co do orzecha - wiem, że bywa skuteczny. Niestety, przy masywnej infestacji może powodować migrację pasożytów ze światła przewodu pokarmowego do innych miejsc (np. przewody wątrobowe lub trzustkowe) i poważne powikłania. Bardzo dobry jest prewencyjnie po odrobaczeniu chemicznym w celu zapobiegania nawrotom. A Vermox to dość słaby lek. Często niewystarczający.
  • Wygląda więc na to, że nam pomógł antybiotyk wsparty orzechem:) bo już 2 lata prawie i jest ok:)
    @Katarzyna, możesz zajrzeć do wątku niemowlęcego? proszę
  • No własnie pani masażystka poleciła preparat, który na swoich dzieciach stosowała: ANTIPA RASITIS.
    Czy warto? Podejżewam u syna gliste lub lambie - robimy badania.
  • edytowano październik 2013
    hhm wyszła nam candida. No i czytam sobie na forum jakieś zaległe wątki to tam @Katarzyna pisała o diecie całej rodziny. 
    Co myślicie o sodzie na zwalczenie candidy? Czy i co w wypadku 1,5 rocznego dziecka?
  • Jej, tamten wątek jest
    :-&
  • Naszą małą ostatnio odrabaczałam ,ale jak u kogoś widzi gumę to mówię ,ze od tego robaki się biorą. 
    Wczoraj pyta wieczorem -mamuś masz jeszcze tabletkę ?bo chyba urodził mi się robaczek w brzuszku. 
    A co boli cię brzuszek??
     Nie babcia mi dała gumę
    8-|
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.