Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1181921232454

Komentarz

  • @Ergo - normalnie tylko czekam aż mi wyliczysz listę instytucji, które mi płacą, za to, że je popularyzuję na tym forum...
    ;-)
  • No nic tak jak wiadomo decyzje o tym jak leczyć czy leczyć, szczepić, czy nie szczepić i wszystko co dotyczy życia i zdrowia naszych dzieci są bardzo trudne. Decyzja należy do każdego z nas. jedyne co mam na swoją obronę ;) to to, że staram się zawsze poradzić kilku osób albo źródeł, następnie dyskutujemy z mężem a potem podejmujemy decyzję i musimy z tym żyć.:)
  • No właśnie @Katarzyna na bank jest opłacana ;)
  • No właśnie @Katarzyna na bank jest opłacana ;)
    Ba! Pewnie nawet nie jest prawdziwa, tylko logują się pod tym nickiem ze 3 czy 4 zatrudnione osoby...
    ;-)
  • Ale te decyzje czasami kosztują nas mnóstwo nerwów bo sami nie jesteśmy omnibusami a zdecydować coś trzeba.
  • No właśnie @Katarzyna na bank jest opłacana ;)
    Ba! Pewnie nawet nie jest prawdziwa, tylko logują się pod tym nickiem ze 3 czy 4 zatrudnione osoby...
    ;-)
    o kurczę, że też wcześniej na to nie wpadłam!  Gdzie też jedna osoba miałaby tyle czasu i wiedzy by odpisywać na te wszystkie pytania :)
  • To nie wiedza. To tendencyjne informacje podane przez pracodawców, które podstępnie wlewam Wam do głowy, żeby Was nagonić i na tym zarobić.
    ;-)
  • @katarzyna - bez sensu takie wykpiwanie, doskonale wiesz, o co mi chodzi. Pewne idee/produkty są w taki sposób wypromowane, że potem ludzie bezwiednie ulegają tym opiniom i je powtarzają. Na tym to polega. Nadal nie dowiedziałam się, co czyni wspomniane labo. i gabinet unikalnymi w skali kraju.
  • @fabulosita - gazetowe fora omijam teraz z daleka, bo ich poziom mnie osłabił (historie o strasznych teściowych albo walce z cellulitem). Na tym forum jest jakaś selekcja, więc jest trochę lepiej.
  • Najgorsze jest to, że nie wątpię, że polecacie pewne rzeczy z dobrą intencją. Tylko jeśli dotyczy to np. domowych sposobów, to jedno, ale kiedy jak mantrę widzę powtarzane tutaj to samo, co kiedyś na forach GW, że "tylko Ozimek", że jedyny z taką wiedzą i JEDYNE labo., to mi coś zgrzyta.
  • Ja nie wiem, opieram się na poleceniu Ozimka i na tym, że zajmują się tylko pasożytami, a sanepid okoliczny różnymi sprawami. Poza tym plusem jest to, że nie są drodzy.
  • edytowano grudzień 2013
    Jak się ma tylko klientów, to stawkę za jedną osobę można obniżyć. To ostatni mój post w tym temacie (tej firmy).
  • @Ergo - laboratorium Felix specjalizuje się w wykrywaniu pasożytów jelitowych. Może dlatego, że tylko na tym się koncentrują, potrafią to robić dobrze? Osoba, która te badania prowadzi ma doktorat z parazytologii i zna się na tym, co robi.
    To jest moje, całkowicie nieobiektywne zdanie na ten temat.
    Znam też w Warszawie inne laboratorium, które ma ponad pół wieku doświadczenia w robieniu wymazów i posiewów. Jeśli mam zrobić jakiś ważny posiew sobie lub komuś z rodziny, to się fatyguję do nich. Używają więcej pożywek, niż inne laboratoria i widać, że pasjonują się tym, co robią (to rodzinna firma).
  • Jak się ma tylko klientów, to stawkę za jedną osobę można obniżyć.
    Ha! I tu się nie koniecznie zgodzę. Jak się ma dużo klientów, to raczej ma się skłonność do ponoszenia stawki - dzięki temu można zarobić tyle samo albo więcej pracując mniej.
  • @Ergo - normalnie tylko czekam aż mi wyliczysz listę instytucji, które mi płacą, za to, że je popularyzuję na tym forum...
    ;-)
    no ale to akurat proste - na pewno producenci jaglanki, oraz jabłek/marchewki z których zalecasz kompot/wywar w przypadku wymiotów
  • @Postpalatum ;

    nam lekarka zapisała ten lek na robaki co Wam. Mi karmiącej, naszej 2 latce i mężowi. Młodego nie kazała odrobaczać. Ale ja go odrobaczę i tak :D tzn przemyślałam kwestię wzdłuż i wszerz i dam mu zawiesinę - ma 9 miesięcy
  • @Taja dzięki kolejna opinia za przyjęciem leku jakby co :)
  • Ja się też dziwię jak się moje pokolenie wychowało, lataliśmy po podwórkach całymi dniami nikt mi nigdy nic na robaki nie dawał, ani mojemu licznemu kuzynowstwu. Albo te robaki krzywdy nie robią, albo nas tajemniczo omijały.
  • Taaa @Zazapola a konsultowałaś to ze swoją mamą? bo moja teściowa inne rewelacje mi sprzedawała odnośnie Waszego pokolenia :P 


    ps. Wcześniej to dietę tez mieliście mało cukrową, a teraz dzieciaki jedzą go jednak  wiecej :P
  • A ja wspomniałam o odrobaczaniu mojej znajomej zupełnie nie związanej z forum, jest trzydziestolatką i mama odrobaczała ją jak była dzieckiem przynajmniej raz w roku, Ozimek chyba jeszcze wtedy nie działał ;)
  • My jeszcze o robakach? Wróciłam właśnie z pediatrii, chyba się lizolem wyszoruję
    :-&
    Ekbom czy syndrom Morgellonów? Urokiem zagłębiania się w cokolwiek paramedycznego jest znajdowanie nowej choroby tygodniowo.
  • My jeszcze o robakach? Wróciłam właśnie z pediatrii, chyba się lizolem wyszoruję
    :-&
    Ekbom czy syndrom Morgellonów? Urokiem zagłębiania się w cokolwiek paramedycznego jest znajdowanie nowej choroby tygodniowo.
    no wiesz?! :P przecież to wątek o tym :P
  • Zobaczyłam, żem cytowana, weszłam i się mocno rozczarowałam. Tylko wyrażam mój ból istnienia, nie bronię nurzania się w parazytologii...
  • Parazytologia to bardzo ważna nauka. Uświadamia nam jak bogate życie wewnętrzne prowadzimy.
    ;-)
  • Podałam pierwsza dawke. Jutro druga. I pojutrze mam posprzątać mieszkanie? Moze mi ktoś przypomnieć na co mam zwrócić szczególną uwagę?
  • http://lamblioza.blox.pl/html poniżej  w tekście to tak na szybko
  • Podziekować!;)
  • A mam coś nowego na odrobaczanie - właśnie stosujemy z małżem drogim :)
    błonnik BIO - bardzo dobry na wszelkie zaparcia
    i zakupiliśmy zieloną kawę do codziennego picia. Dużo zdrowsza od czarnej , a i na organizm bardzo dobrze działa :))))
  • A mam coś nowego na odrobaczanie - właśnie stosujemy z małżem drogim :)
    błonnik BIO - bardzo dobry na wszelkie zaparcia
    i zakupiliśmy zieloną kawę do codziennego picia. Dużo zdrowsza od czarnej , a i na organizm bardzo dobrze działa :))))
    Szkoda tylko, że paskudna w smaku... :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.