Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lawendowa mafia

1235»

Komentarz

  • Klarcia, poprosze dziewczyne ktora mi o tym opwiadala, by napisala co wie.
  • Pax - najlepsze są kabiny, gdzie wchodzisz z dzieckiem/dziećmi czy wszyscy wchodzicie.
  • edytowano marzec 2012
     Właśnie, zastanawiam się czy pedofilia przypadkiem nie jest ( lub bywa) skutkiem przebierania sie czy kąpania dorosłych także rodziców przy dzieciach czyli gorszycielstwa. Potem takie dziecko jest dorosłe, myśli , że taki luz jest normalny,naturalny a tu pach aresztują go i nazywają pedofilem a on nawet nie rozumie co złego zrobił.
  • edytowano marzec 2012
    tak prowincjuszko. to na pewno to.
     image
  • wyłącznie
  • Klarcia, poprosze dziewczyne ktora mi o tym opwiadala, by napisala co wie.


    Nie chcę mi się szperać, ale wydaje mi się, zbyt wiele osób mówiło i pisało publicznie i po cichu, zbyt konkretne rzeczy, zbyt poważne, by można mówić o ściemie.
  • Szczurzysko No wiem ale na tym basenie nie ma...
  • Jak ktoś sobie myśli, że to wsdzystko takie proste, to powinien przczytać ten artykulik
  • Jak ktoś sobie myśli, że to wszystko takie proste, to powinien przczytać ten artykulik
    Pozwolę sobie zauważyć tylko, że o. Maciel Degollado zarówno wychowywał się w formacji przedsoborowej, został wyświęconym przed II Soborem, i swoją działalność - zarówno prawą, jak i mroczną - rozpoczął i kontynuował w formacji tradycyjnej.
    Ośmieliłabym się postawić tezę, iż dopiero zmiany wprowadzone w Kościele po II SV umożliwiły ujawnienie wielu nieprawości na łonie Kościoła.
  • Klarcia - powiem brzydko: pierd...sz
  • Klarcia - powiem brzydko: pierd...sz
    Nie godzi się takich słów kierować do kogokolwiek, a już do kobiety tym bardziej.
    Teza, którą Pani Klarcia stawia jest i może dość słaba, ale niekoniecznie zupełnie bezzasadna. Kościół bowiem, który napomina, sam także podlega napomnieniom. I jeśli zarzuty się powtarzają, z różnych niezależnych źródeł, to tym bardziej widać, iż jest jakiś problem, któremu by należało się przyjrzeć.

    Swoisty feudalizm, jaki cechował kościół przedsoborowy dziś nadal szkodzi katolikom. Widać to na różnych polach wzajemnego oddziaływania hierarchii i Ludu Bożego. Chrystus to wyraźnie ustawił w Ewangelii, jak powinno być:  Jeśli kto chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich! (Mk 9,34)
  • Nic mnie nie zabolało, masz spaczona logikę.

    x. Marek:A niech se xiadz bożkowi demos ukłony daje. Złoty, cielec, złoty cielec...
  • Nic mnie nie zabolało, masz spaczona logikę.

    x. Marek:A niech se xiadz bożkowi demos ukłony daje. Złoty, cielec, złoty cielec...
    Tylko byt pozbawiony duszy nie boleje nad tym, co napsuł. Iumentum taki byt się nazywa.
  • Hę? Może jaśniej?

    Tomasz: logika Klarci jest podobna do tego, jakbym powiedział, że św. Paweł jest be bo przecież wcześniej był Szawłem
  • Wojny były po soborze też. Ciekawą masz argumentację. Przypominam, że liturgia posoborowa nie wyprodukowała na razie żadnego świętego. i wcale nie uważam, że przed soborem było idealnie.
  • Przypominam, że liturgia posoborowa nie wyprodukowała na razie żadnego
    świętego. i wcale nie uważam, że przed soborem było idealnie.

    Nie znam się na tym ale na chłopski rozum to na uznanie kogoś za świętego to od czasów zmiany liturgii jest chyba za wcześnie. Po drugie co do świętości ma liturgia stara czy nowa?
  • oj moze miec.... moze...
  • ""Tomasz Terlikowski
    Właśnie się dowiedziałem, że jestem wrogiem Kościoła. Pomódlcie się za mnie. Zwyczajnie, niezależnie od tego, jakie jest Wasze zdanie. Bardzo proszę!"
  • edytowano kwiecień 2012
    Słuchajcie może się to wydać śmieszne zwłaszcza niektórym, szczególnie, że ja to piszę ale może gdyby tak pedofilów poddawać egzorcyzmom to kto wie ilu z nich zostało by wyleczonych na zawsze bez użycia tabletek, krat, bicia przez współwięźniów czy kopania prądem ( bo i takie są pomysły) itd ?
    Bo ten obrzydliwy grzech może nie we wszystkich przypadkach jest wynikiem choroby psychicznej ale opętania ? Przecież to jest zło, perfidne przewrotne i przyczajone , niszczące sprawców i kolejne pokolenia ofiar a więc typowa diabelska robota.
  • ""Tomasz Terlikowski Właśnie się dowiedziałem, że jestem wrogiem Kościoła. Pomódlcie się za mnie. Zwyczajnie, niezależnie od tego, jakie jest Wasze zdanie. Bardzo proszę!"
    No chyba nie pierwszy raz się dowiedział, to niech nie histeryzuje.


    Moje zdanie o nim też ambiwalentne.
  • Kto czytał książkę?
    Ja tak- nie jest to książka, która może się podobać bądź nie, ale jestem zadowolona i daleka od wieszania psów na obu (p.Terlikowskim i ks. I.-Z.)
  • edytowano maj 2012
    U psów Pańskich też się robi lawendowo...


  • o żesz, pojechali


    @-)
  • Z tego to było?


  • Przynajmniej habity wdziali. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.