Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Choroby moich dzieci

1235»

Komentarz

  • Zaufałabym własnej matczynej intuicji. Jeśli czujesz, że się poprawia, to może warto dać jej jeszcze czas. Jeśli się martwisz, że bez wizyty u lekarza zejdzie, to idź do lekarza.
  • W końcu dodzwoniłam sie do naszej pediatry (miała koszmarny dyżur i nie odbierała). Będziemy czekać. W razie czego w domu mam duomox. Dzięki @Katarzyna . Zawsze to potwierdzenie z dwóch stron.
  • O właśnie tez myślalam o tym watku.
    Tym razem nasza najmłodsza okazała sie  najsłabszym ogniwem.Najpierw  goraczkowała .Bez przeciwgoraczkowych minęło po 2 dobach.Jeden dzień spokoju.I dzis sie pojawila jakas dziwna wysypka.Takie czerwone plamy na całym ciele.Innych objawów ,poza marudzeniem nie zauwazyłam.Tulimy sie cały czas.I tak mi teraz do głowy przyszlo czy to nie jakas choroba zakazna.Tylko to sa plamy a nie ropne krosty  jak na zdjeciach w necie .Chyba że tak sie to cos rozwija.
    Nic mi do glowy nie przychodzi.Reszta dzieciaków tez smarcze i kaszle od wczoraj.Dzis sobota takze zostaje dyżur w szpitalu ale jakos nie widze na razie powodu żeby ja dodatkowo narazać na dodatkowe wirusy.Zreszta nawet jesli to w koncu Ospa czy cós podobnego( jeszcze zadne z dzieci nie przechodziło tych dzieciecych chorob) to i dobrze.Tylko jak to rozpoznać?
  • No i jeśli chodzi o jakas alergie to tez raczej wykluczam.Ale kurde trudno przewidziec czy marchewka albo inne warzywa nie były czyms pedzone.Niby to samo zródło.
  • Czerwone plamy, to może być rumień zakaźny (powodowany przez parwowirus b19).
  • Już czytam co to
    :)
  • Mój P. dwa dni gorączki ok. 39 stopni trzeci dzień gorączki nie było pojawił się kaszel dziś mamy czwarty dzień. Kaszel jest uporczywy, nie ma zmian Osłuchowych. Sąsiadka lekarz proponuje fromilid, antybiotyk. . . A ja bym poczekała z tym. . . Co poradzicie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.