Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

13334363839

Komentarz

  • Zawsze chciałam założyć suknię z turniurą!
  • Z jakiego filmu te zdjęcia?
  • Bardzo lubię te stare ubrania. Pewnie dlatego, że były szyte na miarę, zindywidualizowane, a nie maszynowo, zestandaryzowane przez Chińczyków.
  • Za niedługo jedziemy na firmowy piknik rodzinny, z tej okazji powinnam wyglądać jak człowiek. Jak ja nie cierpię wyglądać jak człowiek... Nie będę brać udziału w grach i zabawach raczej , ale przydałby się odpowiedni strój - taki wypoczynkowo-jakiśtam. Nie mam butów, spodni/spódnicy, dresu, gacie tylko mam. Jestem gotowa pójść nawet do sklepu. Proszę o radę, natchnienie i pomysły..
    Na zachętę mam do oddania, dziś upolowaną, apaszkę jedwabną, ręcznie rolowaną znanej włoskiej firmy (na literkę "G", a kończy się na "i"), w kolorze czarnym i w delikatny rzucik w logo firmy w kolorze starego złota/beżu. Nie zostawię jej sobie bo będzie upaćkana fluidem zaraz. Kto chce?
  • @Joanna36 , jakąś kieckę sportową zanabądz.
  • Np.szmizjerkę? Taką safari? Czy dresową? I do tego jakie buty (płaskie)?
  • image
    ta nie wygląda jakby w kiblu się zawinęła?
  • nie, świetna :)
  • image
    Ostatnia
  • Pierwsza,druga i ostatnia pasują ,jeśli dobrze kojarzę Cię ze zdjęciem w sukience od Goka ;;)
  • dla mnie 4 ladna

    a Ty, @Joanna36 jeszcze do sklepu chcesz isc? na ktora ten piknik? na noc?

    btw a jasne spodnie i bialy tiszert plus jasny lub szary sweter?
  • A moze tunika + legginsy? Bardziej sportowo i wygodnie, a mozna tez jakas broszke przypoac, owinac sie szalem i juz jest troche bardziej elegancko.
  • Za dwa tyg. Dwudniowy. HM mogę zaliczyć. Nie mam spodni też - mam dwie pary dzinsów które młodość spędziły z kimś innym.. Mam lniane ale spadają z tyłka. Legginsów brak.
  • Sukienkę mogę 1 kupić. Myślę czy mam tunikę.
  • edytowano maj 2015
    Nic nie mam, zostanę Emo :(
  • Jest szansa na HM dziś jak mąż wróci ze strzelania głodny. Spodnie patrzę, lubię lniane. Muszę mieć wysokie w talii bo mi wystaje nad paskiem reszta mnie.
  • Dobra - sandały to jakieś tam dziadkowe znajdę, a kryte buty do tego?
  • Joanna, ale co sie bedzie dzialo na tym pikniku? Siedzenie przy ognisku, plywanie lodkami, spacery, wpinaczka? Bo to wszystko zalezy..
  • espadryle na koturnie też by mogły być :)
  • Byłam w HM, z dzieciakami poszłam, nędza panie, nic nie ma pyry są.
  • Kupiłam tylko rurki w panterkę za 20 zeta.
  • Nie było szmizjerek, te szara pierwsza to taka licha bawełna jak na majtki.
  • Na pikniku nie byłam do tej pory, nie wiem co tam się robi dzieci mają jakieś animacje a mąż będzie w piłkę grał.
  • edytowano maj 2015
    Ten tu to jakaś pomyłka, nawet nie ma tego co na stronie było online. Odechciało mi się tego całego pikniku. Nigdzie nie jadę :-<
  • edytowano maj 2015
    Joanna, no ale no co Ty? Jeśli to typowy korpo piknik, to nikt na nikogo tam nie zwraca uwagi, je się kiełbasę z rożna na papierowej tacce, jakiś jeden wodzirej się męczy, dzieci stoją w kolejkach po watę cukrową i na trampolinę. Koledzy i tak będą mężowi zazdrościć, bo jesteś po prostu ładna, więc załóż bluzkę/koszulkę i dżinsy, i tak się upaprzesz keczupem :)
  • A jak ktoś rozpozna moje dżinsy, że kiedyś były jego?
  • @Joanna36 - gwarantuje, że nie, jego dżinsy nie miały plamy o tu, przy szwie <:-P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.