Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1363739414250

Komentarz

  • Za rozum. (Ogólnie)
  • Za szaloną niespodziankę która nam dobrzy ludzie sprawili!
    Za nieznanych mi aniołów

    Za piski i radość dzieci

    Ze zobaczyłam po raz kolejny Jak Pan Bóg się o nas troszczy!
  • Za ciepełko (+11 stopni!!!) bez wiatru ;)
  • kiwi ale masz super
  • Ja także za ciepło, choć nie dorownuje temu u @kiwi.
    Za pierniki dziś.
    Za wczorajsze rozmowy
  • No, powiem Wam, że pogoda poszalała. Mimo zapowiadanego wiatru było cudnie.
  • Oj tak, pogoda cudowna
    Wczoraj i dziś po 10 stopni ciepła
    oby cała zima była z taką pogodą :))
  • Za spotkanie z koleżanką, przy winku..... :D
  • edytowano grudnia 2014
    Za piernikowanie z córkami i córką siostrzenicy. Aleśmy tego narobiły - z 3 kg ciasta. :D
  • Olesiu, miło Cię widzieć...dawno nie widziałam...mniej Cię tu w Adwencie
    Obie zmieniłyśmy awatarki hi hi
  • @AgaMaria
    Staram się być mniej, ale bywam :) Ściskam! :*
  • Za ogromny garnek bigosu.
    Za górę mielonych.
    Za zrazy.
    Ogólnie za prawie cały dzień w kuchni.
    Za kolejny dobry dzień... ^:)^
  • O, w piątek przed wichrami byłam mega śpiąca i w związku z tym między innymi zrobiłam porządek w szufladzie ze skarpetkami i bielizną.
    Małżowi kazałam to zobaczyć. Komentarz: czy to jawa czy to się śni :D
  • za wczorajszych gości i moje skarby błysk w oczach u A. jak dostała stworka
  • Za dobrą pierwszą połowę dnia. Chcę uczynić tę drugą połowę też dobrą. :)
  • Za przecudnej urody serwetkę od Iwony- Kochana dziewczyna.
    Za dostaną sadzonkę hoi-kwiatek taki... :-bd
  • Za to, że dzieciaki ogarnęłam rano szybko i sprawnie.
    Jest 9ta, przez godzinę zrobiłam pół planu na dziś. Poszło lepiej niż myślałam. I za to też jestem wdzięczna.
    A teraz kawa, forum i spokojne sortowanie małych ubranek. Za jestem wdzięczna jeszcze bardziej.
  • Dzieci przeziębione, słuchamy sobie z youtuba starych słuchowisk z mojego dzieciństwa :)
  • edytowano grudnia 2014
    Za to, że kupiłam takie drobne podarki, głupstewka, serwetki na stół, drobne ozdoby choinkowe, to takie prezenciki na ten czas...dla osób, z którymi się będę widziała.
    Sporo się udaje załatwić w tych dniach...
  • Za wyjazd na Jasną Górę, za taką intymność w kaplicy,mała grupka....
    Za to,że czuję się tam jak w domu.....
    za podkreślanie miłości małżeńskiej,jej piękna,zwyczajnych gestów, za słowa o łożu i stole...
    Za dwie Eucharystie-jedną w poleconych int. z forum ofiarowałam.
    Za spowiedź, za dobrych ludzi,
    za zmianę w moim małżeństwie,w mojej rodzinie,ja chyba jestem troszkę inna też od jakiegoś czasu.
  • Za stertę prasowania, którą poskromiłam.
  • KTO ma sadzonki hoi??????

    Ja też chcę ;;)
  • za paczkę z różnościami, którą dostaliśmy od Sióstr, a one z kolei od nieznanego darczyńcy z Anglii :x ;

    za męża i obecny spokój/rozkwit w naszych relacjach;

    za rodzinną spowiedź, za spowiednika, za przyjaźń z nim;

    za dzieci;

    za przyjaciół z orga i z reala;

    za kasę, która kapnęła, za to że zawsze kapie gdy trzeba;
  • Za roraty, za odnaleziony piórnik, za zdrowie
  • edytowano grudnia 2014
    @hipolit
    Sadzonkę sztuk 1 dostałam. Mała jest, ale jak tylko będą widoki na więcej to się odezwę i pochwalę :D
    I podzielę oczywiście :D
  • O! Świetnie @madzikg
    zatem niech rośnie :D
  • Za dzisiejszą wizytę @zapominajka i @elladoc , dzieci moje wybawiły się bardzo, ja w końcu pogadałam, posłuchałam mądrości, starszak szczęśliwy, bo za gośćmi przepada, a i wiele mu wolno przy takich wizytach. młodszy wstał zdziwiony, że imprezy już nie ma, ale wybitnie dobry humor mu po tym spotkaniu dopisywał.
  • Że dzisiaj będzie lepiej niż wczoraj !!! :D
  • Jestem wdzięczna Bogu za mojego wspaniałego męża, który troszczy się o nas cały czas. Za moją mamę, którą dziś wreszcie zobaczę, bo do mnie przyleci. Za mojego brata, który postanowił tak daleko się wybrać ze swoją całą rodziną i również odwiedzić mnie na święta. Za moje kochane dzieci, które starają się być dobre i przeważnie im wychodzi.. Jestem wdzięczna za to, że mam dach nad głową, że jestem kochana. Za to, że Bóg tak wspaniale troszczy się o całą moją rodzinę. Za moją najcudowniejszą przyjaciółkę, która za każdym razem pokazuje, że jestem dla niej ważna. Za to, że Pan Bóg postanowił dać mi stabilizację. Za to, że nie będę musiała zmieniać i szukać miejsca do zycia przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Wreszcie... Jest tak wiele rzeczy za które każdego dnia powinnam dziękować i jestem wdzięczna. Dziękuję Ci Panie Boże!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.