Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1343537394050

Komentarz

  • niestety nie mogę inaczej pomóc ,ciężko jest ale na pewno było kiedyś lepiej może dobre wspomnienia trochę osłodzą choć trochę opiekę nad mamą
  • i tak trzymaj
  • Za to,że wczorajszy katar Marysi jakoś się nie rozkręca na razie............
  • edytowano września 2014
    Za wczorajszy chrzest naszego malucha i za to, ze dopisała pogoda i za to, że mogła się spotkać większość rodziny, często po długim czasie niewidzenia:)
  • U mnie tez jak u czekolady są zadowoleni, dało się towarzystwo ogarnąć i rozpoczęłam mszą św, niech Bóg da siłę nam wszystkim
  • Jestem wdzięczna za Pokój i radość cioci po przyjęciu Najświętszego Sakramentu
  • za naszą wizytę dziś przy grobie sł Bożego o Blachnickiego:-)
  • że ten koszmarny dzień wreszcie się skończył 
  • edytowano września 2014
    Za wielkie zacięcie do szukania pracy oraz planowania i jasny kierunek od Ducha Św!! Bardzo!
  • Za to ze elektryk naprawil co trzeba za darmo i ze jednak żaden ze sprzętów kuchennych się nie zepsuł. piekarnik juz spisalam na straty, ale jednak działa :) jupi
  • edytowano stycznia 2016
    :)
  • dziś teraz za to że Bóg stawia na mojej drodze cudownych ludzi 
  • koniec dnia
  • wreszcie koniec dnia 
  • za moje kochane dzieci
    30.10 mija 25 lat od dnia kiedy po raz pierwszy zostałam szczęśliwą mamą a mój pierwszy syn ważył 4,5 kg i urodziłam go naturalnie.
  • wylicytowałam figurę do kapliczki :)
  • bardzo ładna ! na all?
  • Mąż był ojcem na medal. Rzadko ma okazję.
  • tyle czasu nie byłam wzdzięczna? oj jestem bardzo :D 
  • Za to, że ten dzień minął.
  • Za dar życia
    za gości wszystkich dzisiejszych
    za radość i śmiech w naszym domu
  • Za moje dzieci. Nieustająco.
    Chociaż czasem doprowadzają mnie do załamania nerwowego, prawie.
  • Dużo tego. Za dzieci, za męża, za karkówkę którą zrobił z kiszoną kapustą i ananasami wczoraj i resztę obiadu rodzinnego. Za to, że byłam na mszy wczoraj, za szarlotkę od teściowej. Nie wiem skąd tyle dobra dla mnie właśnie. Wdzięczna jestem tym bardziej, że nie zasługuję (bez fałszywej skromności każdy to może potwierdzić).
  • moje skarby 
  • Joanna36
    przeczytałam "za kartkówkę, którą zrobił wczoraj" ha ha

    Ogólnie jestem wdzięczna za pracę. I że mi się jeszcze chce.
  • wreszcie cisza ,chyba śpią będę miała całe  łóżko dla siebie ,no prawie bo w nogi wpakuje mi  się futro 
  • Malgorzata, fajnie Ci.
    Nowa, wypocznij na zdrowie.

    A ja jestem wdzięczna, że udało się plan na dziś zrobić. Nawet ciut więcej.
  • tak tylko kawalera zagonię do łóżka futro przewietrzę 
  • mnie też jeszcze czeka spacer  z psem, ale najpierw chwila przyjemność (czyli prasowanie) :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.