Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1356357359361362370

Komentarz

  • @Małgorzata32, dopiero w listopadzie. Dłuży mi się już...
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Polly, fajnie że wróciłaś :) Razem łatwiej będzie dotrwać do listopada! 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @Aga85, też o tym pomyślałam <3
    Podziękowali 2Aga85 Małgorzata32
  • Jak się czujesz? Macie już wybrane imię?
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @Aga85, czuję się od początku kiepsko, jak na razie moja najtrudniejsza ciąża. Bardzo już czekam na małą po tej stronie. Będzie Róża. A u was, jest już imię dla synka?
  • Adam lub Piotr, choć ja nie tracę nadziei, że przeforsuje jednak Stasia <span>:smile:</span>
    Fizycznie czuje się bardzo dobrze, ale przyznam, że przy moich dziewczynach to spokojnie mogę odpocząć. 
    Trochę mam stresu obecnie, bo czekam na jeden wynik :/ Mam nadzieję, że będzie negatywny.
    Piękne imię Róża i świetnie, że dołączy do Waszego męskiego teamu dziewczynka! 
  • @Aga85 mamy w jednej bliskiej rodzinie wlaśnie: Adasia, Stasia i Piotra :) Życzę żeby pomyślnie Ci wszystko wyszło...
    Podziękowali 1Aga85
  • @Aga85, gdyby teraz miał być chłopczyk, to też brałam pod uwagę Stasia. Super, że maluszek cię oszczędza a ciąża mija spokojnie, oby tak do samego końca.
  • Mam pytanie. Jestem już 18 dni po porodzie SN. Od 2 - 3 dni przy wysiłku pojawia mi się krew w wydzielinach. Mam wrażenie że już jej nie było. Nie jest jej dużo ale jest. Bywa że brzuch mnie trochę pod oblewa ale to odrobinkę. Martwić się? 
  • I źle napisałam, jestem 25 dni po porodzie. 
  • @andora też tak miałam, nawet dużo później i było wszystko ok.
    Podziękowali 1andora
  • Niby połóg 6 tyg.. przy pierworodnej tyle chodziłam w siatkowych majtkach i dużych wkladkach :-) czasem mniej czasem więcej... raczej bym się nie martwiła  
  • ja 8 tyg po pierwszym dziecku krwawiłam z czego 6 dość mocno. Wszystko ok
  • Na razie czekam. Myślę żyć będę bo generalnie czuje sie bardzo dobrze. Tylko się z martwiłam bo już prawie wszystko ustalono a ja już byłam jedna noga na rowerze i pływał am w jeziorze . A tu nic z tego. 
    Rower jeszcze dopadnę w tym sezonie ale z jeziorem słabo. 
  • Mam problem z 10- letnią córką. Od jakiegoś czasu bardzo źle śpi. Od roku powiedzmy, z różną zmiennością, raz lepiej, raz gorzej. Bardzo często przychodzi do mnie w nocy o 1.00 czy 2.00 i mówi, że nie może zasnąć, albo rano stwierdza, że całą noc nie spała. Jak śpi, to śpi bardzo czujnie, byle szmer ją budzi. W dzień funkcjonuje normalnie, nie dosypia.

    Czy macie może jakieś rady? Jak podejść do tematu? Badania krwi? Żyjemy w miarę normalnie, większych stresów nie ma.
  • Corka polknela zeba, trojke mleczna. Bezpieczne to? Cos moze sie stac?
  • Nic jej nie bedzie! 
    Podziękowali 2mamuma madzikg
  • Rejczel powiedział(a):
    Nic jej nie bedzie! 
    Martwilam sie, bo czula go dlugo w gardle. Ale po jakims czasie minelo. Jestesmy na wakacjach, dlatego troche panikuje.
  • Mam USG brzucha na 19... czy mogę zjeść śniadanie o 10?
  • Jak na 16 mialam to moglam lekkie sniadanie do 10 zjesc. 
    Podziękowali 1wiesia
  • wyszła mi jakaś gulka za ucham. mam podpuchnięte ciepłe czerwone i obolałe. miałam w niej ropę. mąż wydusił ale nadal bez zmian. co z tym mogę zrobić?
  • gulka się nie zmniejszyła od wczoraj
  • Za uchem to nie wiem. Ale na małżowinie mi wychodzą czasem, głównie w miejscu otworu. Najpierw gulka właśnie, taka ropna,ból rozpierający a potem zmniejsza się i wygląda jak zwykły pryszcz, przysycha i znika. Nie wyciskam. Nic z tym nie robiłam, nie pytałam, uznałam, że zmiana trądzikowa po prostu w nietypowym miejscu.
    Podziękowali 1awia
  • mhm trądzikowa chyba nie...ucho spuchnięte (ta część gdzie kolczyki się zakłada :)) i piecze
  • Zapalenie ucha zewnętrznego (czyli tak naprawdę skóry). Są na to maści tylko  niestety nań recept. Bardzo to bolesne jest. 
  • Trzeba też ta ogarnąć bo jak się zakazu chrzastka ucha to bywa nieprzyjemnie in wtedy antybiotyk do ustny. 
  • uuuu @andora dzięki. 
  • no pięknie...bierze mnie gorączka i zaczynam się kiepsko czuć. to pewnie od ucha. lekarka jutro....czy coś sama mogę zaradzić?
  • poratujcie :) lekarka orzekła przez tel że za uchem to napewno jest ropień i mam sie zgłosić do chirurga. Jestem na wsi....mnie chce do chirurga. Może moge jakąś maść?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.