Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1357358360362363370

Komentarz

  • @awia oklady: na wacik kosmetyczny naloz gesta papke z sody z mala iloscia wody. Mozesz zaparzyc sobie szalwii i tez przymoczki na ten fragment ucha przykladac. Jest jeszcze taki sposob na "wyciagniecie" ropy z jakiejs rany: oblozenie papką z szarego mydła z wodą. Oklady z babki lancetowatej. To domowe sposoby, tak na szybko.
  • jej @Rejczel dziękuję  <3 lecę do kuxhni!
    Podziękowali 1Rejczel
  • Warto isc z tym do lekarza i spróbować rad Rejczel
  • poproszę o interpretacje wyniku córki, może ktoś? mogę wysłać mmsa bo nie umiem wstawić.
  • awia powiedział(a):
    poproszę o interpretacje wyniku córki, może ktoś? mogę wysłać mmsa bo nie umiem wstawić.
    Wynik z czego @awia ?
    Jak jakieś badania krwi czy moczu to mogę,na innych się nie znam.
  • Ma ktoś pomysł czym leczyć zapalenie żył . Osoba tylko śiedzi śpi też na siedząco. Jakieś zioła
  • @olga tak moczu mogę?
  • awia powiedział(a):
    @olga tak moczu mogę?
    Tak,pewnie.
  • stasia1 powiedział(a):
    Ma ktoś pomysł czym leczyć zapalenie żył . Osoba tylko śiedzi śpi też na siedząco. Jakieś zioła
    Ciągle siedzenie uciska żyły udowe i utrudnia odpływ krwi z nóg. 
  • @olgal śpisz więc rano wyślę :)
  • mamaw powiedział(a):
    stasia1 powiedział(a):
    Ma ktoś pomysł czym leczyć zapalenie żył . Osoba tylko śiedzi śpi też na siedząco. Jakieś zioła
    Ciągle siedzenie uciska żyły udowe i utrudnia odpływ krwi z nóg. 
    Ja to wszystko wiem. Ale czym wspomódz krążenie.Antybiotyki od 2 miesięcy 
  • edytowano wrzesień 2020
    Miejscowo bardzo dobrze działa lioton1000. Przy stanach zapalnych żył, ale takich punktowych, po kilka-kilkanaście cm długości bólu. Lepszy niż arnika. 
  • Z ziół to są herbatki venosan czy pokrzywa ale to chyba bardziej profilaktycznie niż jak już coś się dzieje
  • ola_g powiedział(a):
    @stasia1 jest jakiś lekarz internista który "ogarnia" całościowo tę osobę? Może jakieś zastrzyki przeciwzakrzepowe? Zewnętrznie na pewno można maść lub żel z arniki, ale to tylko jako uzupełnienie leczenia... Którego nie da się zastąpić
    Zastrzyki od początku leczenia
  • Arnika jako uzupełnienie to jak dla mnie, bardzo dobry pomysł.
  • madzikg powiedział(a):
    Arnika jako uzupełnienie to jak dla mnie, bardzo dobry pomysł.
    Spróbójemy bo brakuje mi pomysłow
  • Stasia, a nie może ta osoba zmienić pozycji? Dlaczego tyle czasu spędza na siedząco?
  • Przy pozycji leżącej boli kręgosłup 
    Podziękowali 1mamaw
  • Może trzeba jakiegoś fizjoterapeuty, żeby można było leżeć normalnie, bo od takiego ciągłego  siedzenia to może się skrzep zrobić w żyle, a to niebezpieczne
  • Nie pozwala się dotknąć ,,bo boli,, .A my nic nie wiemy i nie rozumiemy 
  • stasia1 powiedział(a):
    Nie pozwala się dotknąć ,,bo boli,, .A my nic nie wiemy i nie rozumiemy 
    To faktycznie konieczna diagnostyka i to nawet szybka.
  • edytowano wrzesień 2020
    mamaw powiedział(a):
    stasia1 powiedział(a):
    Nie pozwala się dotknąć ,,bo boli,, .A my nic nie wiemy i nie rozumiemy 
    To faktycznie konieczna diagnostyka i to nawet szybka.
    Jest pod opieką bardzo dobrego lekarza . Ale go nie lubi bo lekarz każe chodzić a ona nie chce w badaniach jest wszystko ok. Bóle kręgosłupa się zaczeły jak ja się rozcjorowałam i mąż zaczą ze mną jeżdzić do lekarzy.
  • edytowano wrzesień 2020
    W zeszłym tygodniu biegając kopnęłam z całej siły o konar drzewa.  I cos w paznokciu zaczęło się ślimaczyc -  na pewno dziś mam już mocny stan zapalny, może wrastający paznokieć. Jakas ropa sie pokazała, bo wciąż ktoś mi nadeptuje na palec. Od tygodnia każdy członek naszej rodziny przynajmniej raz kopnał mnie w bolace miejsce.  
    Do chirurga najwczesniejszy termin w przyszły czwartek. Umówiłam się. Co moge jeszcze zrobić?
  • @Monira, do rodzinnego! Moja mama miała stan zapalny pod paznokciem (plewiła i coś jej wlazło). Najpierw odpuściła temat, ale jak już poszła, to w takim stanie, że z marszu dwa antybiotyki na raz. Fakt, prze koroną, to i o wizytę było łatwiej.
    Podziękowali 1Monira
  • @Monira , syn tak miał, pojechaliśmy na dyżur do szpitala, pani doktor zleciła dwa razy dziennie moczenie w gorącej wodzie.  Ale dasz do miski bardzo gorącą i zaczynasz wkładać od tego palca, najpierw na chwileczkę,  i coraz dłużej. Potem opatrunek z maścią Betadine. Jest bez recepty. Odkazila jeszcze czymś fioletowym w szpitalu, potem moczenie i maść, po 2 tygodniach się zagoilo.  Jeśli nie, miałby ściągany   paznokieć. 
  • Też z szarym mydłem chyba kąpanie wyciąga ładnie zapalenie ale dobrze aby lekarz też zobaczył 
  • Ale można już zacząć coś działać, poza tym niektórzy lekarze od razu zabieg robią, a można powalczyć. 
  • Bardzo dobrze odkażająco też działa moczenie w zwykłym szarym mydle. 
  • edytowano wrzesień 2020
    Tak, ja w ciąży wyleczyłąm sobie stan zapalny na palcu u nogi. Moczenie w gorącej wodzie samej i z szarym mydłem. Naprawdę pomaga.
    Pamiętam rodzina do nas przyjechała i pojechali wszyscy zwiedzać Warszawę, a ja siedziałam i moczyłam, polewałam nogę, ale taką naprawdę gorącą wodą.
    Na drugi dzień było bez porównania lepiej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.