Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nieustająca Nowenna Pompejańska2 - ZAPRASZAMY - dziś można z nami zacząć :)

1356760

Komentarz

  • Ja serio z tą zamianą, bo to tak dumnie brzmi ten numer 1 na liście, a takie wątpliwości mną targają.
     
  • Moze podpiac akcje pod FB?
  • @Haku - wiedziałam, ze będziesz wymiękać i dlatego dałam Cię na pierwszym miejscu byś poczuła się bardziej zmotywowana :)

    @Pro - jak najbardziej!
  • Może też na forum Nowenny Pompejańskiej podać link tutaj?
    Jak myślicie?
  • Haku - SUPER !!!!!!!!!
  • To może ja następna. Poproszę o dopisanie   ;;)
  • Świetny pomysł z tym rozsyłaniem wici w różnych miejscach...
    Ja póki co trwam w namawianiu mojej mamy. W zeszłym roku nie udało mi się jej namówić, ale w tym roku chyba się uda. Ma ważną intencję, oby ją to zmotywowało.

  • zarzekalam sie, ze na razie daje spokoj z nowenna, ale jednak mnie skusilyscie skutecznie i tez sie pisze na 8 wrzesnia. Powinnam skonczyc zaraz przed porodem. O intencje wcale nie musze sie martwic ..tyle ich jest.
  • Kto następny? :)
    Odwagi!
  • Tak myślę i myślę..., ale chyba jednak nie. Może innym razem
  • edytowano września 2012
    "- Modliłas się do mnie pod różnymi wezwaniam i zawsze odbierałaś łaski. Teraz, gdy mnie wzywasz pod imieniem Królowej Różąńca świętego z Pompejów, które jest mi bliższe ponad wszystkie inne, nie mogę ci odmówić. Odpraw trzy nowenny, oddawaj mi cześć a wyzdrowiejesz".

    Te słowa Maryja wypowiedziała w prywatnym objawieniu do ciężko chorej Fortunatiny- młodej dziewczyny, która niebawem została uzdrowiona...
    Takiech historii w książce Bartolo Longo jest wiele...

    Momobabciu, odwagi!!!
  • Mamobabciu, daj sobie szansę, daj szansę Maryi wejść w Twoje życie w tak pełnej obecności, jaką daje ta nowenna. Przyłączam się do Małgorzaty: Odwagi! :)
  • Tu nie chodzi o odwagę, bo już dwie Nowenny mam za sobą (ostatnią skończyłam 16 sierpnia). Naprawdę sam nie wiem dlaczego, ale czuję... nie wiem , co. Niechęć? Wiem jak to brzmi, ale w tych uczuciach jest domieszka i tego. I nie wiem, dlaczego. :(
  • Już rok temu chciałam do Was dołączyć, ale zrezygnowałam.
    Mam mieszane uczucia, ale jest o co się modlić i ta systematyczność też się przyda!
    Spróbuję więc. Proszę mnie dopisać ;)
  • Tu nie chodzi o odwagę, bo już dwie Nowenny mam za sobą (ostatnią skończyłam 16 sierpnia). Naprawdę sam nie wiem dlaczego, ale czuję... nie wiem , co. Niechęć? Wiem jak to brzmi, ale w tych uczuciach jest domieszka i tego. I nie wiem, dlaczego. :(
    uczucia mamobabciu są różne, najróżniejsze. Wola się liczy :)
  • Ja serio z tą zamianą, bo to tak dumnie brzmi ten numer 1 na liście, a takie wątpliwości mną targają.
     
    Nie pękaj. Pierwsza zaczniesz, pierwsza skończysz, hłe hłe, hłe.
  • masz rację, Kresowianko. Popracuję nad wolą 
  • Proszę o dopisanie.
  • Wiem, że nie o ilość chodzi, ale...dobrze, że nas tak wiele!!!
  • Proszę mnie też dopisać.
  • Dobra.
    "Wymiękłam" - dopisać mnie też proszę :) Męża teraz urabiam :)
  • Kurcze, to będzie 6-ta odmawiana przeze mnie nowenna, jak narazie nic nie wiem o wysłuchaniu którejkolwiek z nich, nie powiem że nie bardzo wiem dlaczego, ale lepiej trwać. Intencji dalej nie mam
  • ja odmówiłam pierwszą 
    w nieswoich intencjach i z tego co wiem, niewysłuchana

    a każdą kolejną, jaką zaczynałam "dla siebie" lub bliskich moich - porażka 

  • @E.milia, rozumiem, że chcesz się zamienić na lokalizację?
    :D

    Biegałam wczoraj sobie po 6 w parku i modlitwa sama mi do głowy napływała. Ciekawe jest to, że podobnego efektu wyciszenia jak przy Pompie doświadczam jak się zmęczę
    :|
  • @E.milia, rozumiem, że chcesz się zamienić na lokalizację?
    :D

    Biegałam wczoraj sobie po 6 w parku i modlitwa sama mi do głowy napływała. Ciekawe jest to, że podobnego efektu wyciszenia jak przy Pompie doświadczam jak się zmęczę
    :|
    Hłehełehłe. Nie, dzięki, nie przeprowadzam się do Twojego miasta i mojego mieszkanka też Ci nie oddam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.