Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nieustająca Nowenna Pompejańska2 - ZAPRASZAMY - dziś można z nami zacząć :)

1246760

Komentarz

  • @E.milia - może dopisać do nowenny? :D
  • @Sylwunia dopisać? :)
    zniechęcona jestem 

    na dziś nie
    ale do soboty zobaczę 
  • oki Sylwunia :)
  • @E.milia - może dopisać do nowenny? :D
    A, nie nie, dziękuję. Tamtej nie skończyłam, a to co się dzialo w jej trakcie nieco mnie przerosło. Więc niekoniecznie. A intencja, przeciwnie jak u Lili, niewysłuchana - a wręcz, jak wynika z ostatniej rozmowy - wysłuchana nie będzie. 
  • wow,ale się rozkręciło.
    Powiem Wam, że im bliżej sobota, tym mniej mi się chce, ale nie wycofuję się.
    Intencja, ech...powiem tyle, że w końcu się poddaję i zamiast zmieniać innych, akceptuję, że to ja mam się zmieniać...
  • edytowano wrzesień 2012
    @E.milia - rozumiem, moje nie wszystkie wysłuchane, ale wierzę, że dla Pana Boga nie ma spraw niemożliwych :)
  • Kurcze, to będzie 6-ta odmawiana przeze mnie nowenna, jak narazie nic nie wiem o wysłuchaniu którejkolwiek z nich, nie powiem że nie bardzo wiem dlaczego, ale lepiej trwać. Intencji dalej nie mam
    Aneto, a ja intencji mam aż nadto. Chętnie bym Ci którąś podesłała, ale czuję, że jednak powinnam sama z nimi się zmierzyć.
    To możesz odmawiać za mnie, żebym dała radę ;)
  • Tak sobie pomyślałam, że dlaczego tylko za mnie? Wszystkie nas mogłabyś wspierać :)
  • @E.milia - rozumiem, moje nie wszystkie wysłuchane, ale wierzę, że dla Pana Boga nie ma spraw niemożliwych :)
    Oczywiście, że nie. Pozostaja poprostu niewysłuchane, w imię wyższych celów albo czegoś tam. 
  • ja obstawiam, że są wysłuchane, tylko albo inaczej niż ja to sobie wyobrażam/chciałam/myślałam albo w innym czasie niż ja myślałam/chciałam. Dowiemy się albo nie dowiemy:)
  • edytowano wrzesień 2012
    Basja Dagmara chce być wpisana-wiesz która.
  • Brydzia jest pod numerem 34 :D
  •   Moje obie zostały wysłuchane na sposób Boga ,ale wiem że tak miało być i lepiej być nie mogło.
  • edytowano wrzesień 2012


    Kto następny?
    Jeśli ktoś już mówi, też dopiszę.


    Link do wątku z częścią pierwszą, świadectwami...
  • Zamierzałam napisać w weekend do Basji (bo tak ładnie zachęca do nowenny), że ja z chęcią się podjęłabym ale ostatnią skończyłam w listopadzie i nie została wysłuchana, a wręcz jest coraz gorzej, ze głupio napisać komentarz na forum, który byłby anty świadectwem.  :-S
    Ale w poniedziałek wszystko się zmieniło, moja modlitwa została wysłuchana! Mąż dostał pracę!

    Wiem już dlaczego tak długo czekałam na wysłuchanie - ktoś inny musiał uwierzyć patrząc na nasze życie, że Bóg istnieje! Alleluja! 
    O:-)

    dlatego bardzo proszę mnie dopisać - nie wiem jak ja to teraz zrobię, ale z Waszym wsparciem mam nadzieję, że dam radę :)
  • Proszę o dopisanie. Że tak peem, kolejny raz Pro mnie zmobilizowała. :-*
  • @Ziwa - bardzo się cieszę! :)

    Dziewczyny - dopisałam Was :)


  • Proszę o dopisanie. Że tak peem, kolejny raz Pro mnie zmobilizowała. :-*



    Yes, yes, yes !!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    PS. Jak wstałaś rano ??? Swoja droga, mobilizować Cię doPompy, aż do 01.00 w nocy w knajpie... żeby mi to ostatni raz było ;)

  • @ziwa dziękuję za to świadectwo.
  • Mam już intencję :) wydaje mi się ważna i właściwa :)
    I w pewnym sensie nie mogę się doczekać.
  • Mam już intencję :) wydaje mi się ważna i właściwa :)
    I w pewnym sensie nie mogę się doczekać.
    też tak mam.
  • edytowano wrzesień 2012
    Oj intencji to ja mam wiele. Na pięć nowenn by wystarczyło.

    A tak swoją drogą - ostatnio liczyłam ile razy w roku da się odmówić NP.
    Pełnych 6!

    I jeszcze kilka dni przerwy pomiędzy kolejnymi będzie.
    :D
  • Kto następny? NIE BAĆ SIĘ :)
  • edytowano wrzesień 2012
    PANOWIE! A Wy, gdzie???

    Nie bać się!
  • Myślałam, że tutaj tylko ci, co od 8 września, ale widzę, że Agusia od 16. A jakbym zaczęła 21, to co? Można dołączyć? :)

  • @Basja - ja razem z Wami od jutra, z tą od 15-tego poległam :-(
  • Trzeba Panów zwabić z innego wątku ;)

    Próbuję. Ale jakoś bezskutecznie :(
  • A mi sie nie chce...

    Zastanawiam sie nad wypisaniem.

    JEstem przemeczona, wyczerpana.

  • Nie, Nie czytam bloga tego człowieka.

    Może mu ktos powiedzial. :D

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.