Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nieustająca Nowenna Pompejańska2 - ZAPRASZAMY - dziś można z nami zacząć :)

13468960

Komentarz

  • Teraz już nie mam wyjścia? Mam nadzieje, że wesprzesz modlitwą ;;)
  • Ej, ale chyba nie będziemy tu wpisywać wszystkich zdeklarowanych na FB?
    Bo rozesłałam zaproszenia wśród swoich znajomych i całkiem spora grupka się uzbierała.
  • Ja-cie-nie mogę....(jak mawiają moje dzieci ;) )
    Sześćdziesiąt!!!
    Sześćdziesiąt osób zaczyna od dziś pompować! Ale jazda!
    =D>
  • Więcej...
    Część z FB nie jest na naszej liście

  • czy tak jak poprzednio egzorcym za osobę przed i za nami na liście?
  • Tadaam!
    Zaczęłam, w nocy, miedzy jednym smarkiem Emilki a drugim, między jednym mierzeniem temperatury dziecku a drugim... Niezły początek...
  • Watpie ze dam rade. 

    Trudno.

    Was wspieram z calego serca!

  • a ja obudziłam sie wyjatkowo przed dziecmi i odmowilam prawie cala czesc radosna i teraz juz wiem, ze dam rade i Maryja mi pomoze.

    Dla sprostowania jaki egzorcyzm odmawiamy za sasiednia osobe z listy?

  • Myślę, że wszyscy powinniśmy odmawiać egzorcyzm za ProMamę. To dzięki Niej ten cały ruch pompejański, dlatego wiecie, że kudłaty będzie Ją męczył.
    Pro, wiem, że Ci bardzo ciężko, ale nie daj się. Jesteśmy z Tobą!!!
  • @Emlsia ;

    Święty Michale Archaniele,
    broń nas w walce. Przeciw niegodziwości
    i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną.
    Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy,
    a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą
    Bożą strąć do piekła szatana
    i inne duchy złe, które na zgubę
    dusz krążą po świecie.

    a u nas w parafii odmawia się podobnie:

    Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty Wodzu Zastępów Anielskich, szatna i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzki po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

    Amen.

  • ProMamo ja też mam podobne odczucia do Ciebie. Nie wiem z kąd to zniechęcenie i zmęczenie. Nie mam intencji konkretnej.  Ale zaczynam z Wami i narazie szukam nagrania z różańcem. 

    Damy radę ProMamo nie odpuszczaj.

  • @Pro - coś musi być na rzeczy.

    Tamtej nie dałam rady dokończyć a zaczynałam chyba dwa razy, jak pomyślę o tej to mi słabo a na dodatek inna intencja wypiera tamtą Tobie wiadomą......

  • Proszę jeszcze dopisać mojego K :) Dał się dzisiaj namówić :)

  • Pro, ja będę się za Ciebie modlić egzorcyzmem przy okazji tej NP, bo aż mi trudno uwierzyć, że Ty masz takie zniechęcenie, ktoś w tym palce, a raczej pazury macza...
  • Mnie Basja wyleczyła z mojego zniechęcenia. Basju, ulecz ProMamę. Proszę!
  • edytowano wrzesień 2012

    Radosne za mną. I intencja sama do mnie przyszła.

    Wcześniej coś ponaciskałam to ja mam Radosne za sobą.
  • Już dzisiaj odmówiłam 3 części, poszło nadzwyczaj sprawnie.
    Teraz tylko egzorcyzm za Annę78 i Kerimę :)

    Miałam ostatnio trochę przerwy w odmawianiu NP i teraz już wiem jak bardzo mi tej modlitwy brakowało 8->
  • edytowano wrzesień 2012

    Ja byłam bardzo zaskoczona spokojem jaki mnie ogarną w trakcie odmawiania. I też miałam tekie odczucie, że brakowało mi NP. :-h

    Odmówiłam egzorcyzm za nas wszystkich a teraz jeszcze za moje sąsiadki z listy.

  • Teraz dopiero doczytałam ja odmawiam za Promamę i Celinkę. Bardzo mi miło.

     Dziś idę z moim ministrantem na mszę do Michała Archanioła i będę o was szczególnie pamiętała.

  • wiecie co, ja bym sie chętnie dopisała,ale obawiam sie, że nadszarpnęło by to moje siły do tego stopnia, że nie dałabym rady z dziećmi .....bez sił, ja się muszę wyspać a jedyny czas i mozliwośc na skupiona modlitwę mam w nocy, bo tak cały dzień z dziećmi....



    ech.....żałuję!

  • edytowano wrzesień 2012
    Basja, ja musiałam coś gdzieś źle napisać, bo zaczęłam moją nowennę 17 sierpnia i kończę jakoś na początku października, ale zamierzam podjąć kolejną więc będę modlitewnie z Wami. Trwam, pomimo, że momentami wydaje mi się, że taka modlitwa nie podoba się Bogu (mam na myśli różne rozproszenia powodowane głównie brykającymi na okrągło dziećmi) Czasami zastanawiam się czy nie zrobić przerwy, ale z góry wiem, że jak ją zrobię to różaniec będę oglądać na półce :\"> I naprawdę nie wiem jak to się dzieje, że codziennie od roku trwam na Nowennie.
    Egzorcyzm codziennie za Was wszystkich +++
    Zachęcam oczywiście tych, którzy się wahają! :) Dzień się jeszcze nie skończył ;)
  • @Małgorzta32 - jeśli ktoś na FB się zapisał to go zapisałam. A dlaczego nie? :)

    @Agusia - poprawiałm :)

    @Promama - spróbuj choć, spróbuj!

    @Aga---p - spróbuj! zacznij,a może się uda :) Zapisać?
  • edytowano wrzesień 2012


    Kto następny?
    Jeśli ktoś mówi, też dopiszę.

    Za każdą osobę na liście która jest przed nami i po nas odmawiamy egzorcyzm:


    Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości
    i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy,
    pokornie o to prosimy, a Ty Wodzu Zastępów Anielskich, szatna i inne
    duchy złe, które na zgubę dusz ludzki po tym świecie krążą, mocą Bożą
    strąć do piekła.
    Amen.

    Link do wątku z częścią pierwszą, świadectwami...
  • edytowano wrzesień 2012
    Jestem, zaczęłam bez trudności, za to z poczuciem praktyki ;) , czuję radość, że znowu się tak modlę i że z Wami, i że tyle nas znowu :) , pamiętam o egzorcyzmie. :)
  • Tez juz odmowilam cala i jestem w szoku ze tak ladnie poszlo :)  oby tak dalej.

    Dziekuje za podanie egzorcyzmu, zobaczylam, ze na liscie modle sie m.in za Majkaosa, fajnie bo wlasnie imie Maja chodzi mi po glowie by nazwac te cudna trzecia nasza coreczke

    :\">
  • a zapisać.......nie wiem co mówie normalnie!!! szok!
  • a zapisać.......nie wiem co mówie normalnie!!! szok!




    =D>

    dodatkowa modlitwa za Ciebie bo domyslam sie ile Cie to kosztuje. zobaczysz, ze dasz rade i bedzie super.

  • Ja nie zaczęłam. I nie wiem czy zacznę. Źle się dzieje...
  • ja też zaczęłam dzisiaj, dopiszcie
  • Od tygodnia sie tak przymierzam do tej nowenny i z każdym dniem coraz więcej obaw mam. Pamiętam rok temu z ogromnym zapałem sie zgłaszałam, a teraz masa wątpliwości.Boję sie,że nie podołam...ale bez walki sie nie poddam!!!
    Dopiszcie mnie!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.