Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1383941434466

Komentarz

  • Nadal polecam się Waszej modlitwie,w bardzo ważnej dla mnie sprawie..Ania
  • proszę bardzo za KATIĘ dziwny wpis ma na swoim blogu ona to napisała o czym ja myślę
  • Nieśmiało za siebie poproszę - mam 38 stopni temperaturę i łamanie w kościach, -i ból głowy nie do zniesienia.Mąż na zebraniu w sprawie obozu harcerskiego a mnie tak już zmęczenie wzięło a tu jeszcze trzeba tyle w domu zrobić...
  • Dziękuję wam za waszą modlitwę podczas mojego pobytu w szpitalu. A teraz też poproszę o westchnięcie, bo zus mnie wzywa na kontrolę. Jak to wczoraj rehabilitanci usłyszeli, to się za głowy złapali. Na takie wycieczki (zwłaszcza że mieszkam na 3 piętrze bez windy) jest stanowczo za wcześnie. Chcę do tej szacownej instytucji zadzwonić, żeby się sami do mnie przejechali, ale trzeba się modlić, żeby racjonalne argumenty do nich trafiły. 
  • Jutro rano bardzo potrzebna będzie nam  wsparcie modlitewnej w pewnej Bogu wiadomej intencji. Bardzo proszę.
  • Dziękuję wszystkim za modlitwę,już jestem zdrowa i mogę się zabrać za obowiązki,gorączka przeszła a ból głowy ustąpił.
  • edytowano marca 2014
    w poniedziałek czeka mnie bardzo ważna rozmowa w pracy. O światło Ducha Św, bardzo dużo od tej rozmowy zależy. I o szczęśliwy powrót męża z wyjazdu służbowego.
  • Ogarniam wszystkie prośby modlitwą,
    i proszę o modlitwę za mnie - abym potrafił być dobrym i madrym ojcem...
    Pierwszy synuś w drodze:)
  • Znów proszę o wsparcie. Światełko radości, zapowiadające koniec naszych udręk "domowych", zgasło dziś i z nim nadzieja na wyprowadzkę. Doła mam strasznego, przepłakałam cały dzień, głowę ból mi rozrywa  :(
  • jutro mój Anioł kończy lat 15 proszę o jedno westchnienie w jego intencje
  • ślicznie dziękuje i Bóg zapłać
  • za szóstoklasistów, którzy jutro rano piszą test, zwłaszcza za orgowych i moich szkolnych proszę
  • Za męża Lili
  • Poszła Zosia pisać test.
  • Proszę w intencji mojej córki, która ma dziś urodziny. Niech jej Pan Bóg błogosławi.
  • Za pewną rodzinę w kryzysie, żeby Bóg dziś zadziałał całą swą mocą.
  • edytowano kwietnia 2014
    Za D. o światło Ducha Świętego i dla mnie - bym była prawdziwą pomocą.

    Bóg zapłać! :)
  • Oluś, ZTCW, zespół cieśni nadgarstka to też paskudna rzecz. Przyda się jeszcze jedno westchnięcie ;)

    I dzięki wszystkim za wsparcie :x

    Jest lepiej. W pt byłam u mojej lekarki (zaciągnięta za kudły przez @LacertaViridis :\"> ), potwierdziła, że takie stany jak u mnie ostatnio mogą być spowodowane wredną infekcją :)
  • Polecam się z malutką intencją: o siły do sprzątania i dokonanie tego wielkiego czynu 8-|

    Za tydzień przyjeżdża mój Brat, a ma alergię na kurz, więc... A w domu chlew dziki :-S
  • Nie mogę z pracą ruszyć do przodu od dwóch tygodni, dodatkowo coś mam z prawą ręką,prawą stroną ciała,  pisanie na kompie( i nie tylko) to prawdziwe katusze. Maści, leki nie pomagają. Termin ostateczny jutro...Proszę o modlitwę.
  • Artur  jutro będzie miał przeszczep. Proszę o modlitwę.

  • O bezpieczną podróż dla moich znajomych i dla mnie i raz jeszcze - za D.

    Bóg zapłać! :)
  • Dostałam taką intencję, myślę, że bardzo potrzebna modlitwa,  z całego serca o nią proszę.

    Proszę o stałą modlitwę za Karolinę. To młoda mama dwóch małych córeczek 8 mc i 2 latka. Choruje na bardzo
    złośliwego i rzadkiego raka. ma kolejne przerzuty. Ona odchodzi, dziewczynki
    nie mają nikogo...Tylko Bóg może jej pomóc. On jest Bogiem Mocnym! Z
    dziś..Karolina ma kolejne przerzuty. Podobno to kwestia tygodni..Bardzo cierpi,
    mimo że jest w fazie zaprzeczania chorobie. Pomódlcie się, by zechciała
    pojednać się z Panem, a nie ma wiary...
  • Co będzie z tymi dziećmi?
  • Za mojego przyjaciela, żeby mógł uczestniczyć w Triduum Paschalnym - ma przeszkody w pracy. Dziękuję :)
  • edytowano kwietnia 2014
    @tatapafcia, są małe , będą prawdziwie osierocone, więc może szybko trafią do adopcji. Teraz wraz z mamą są w domu samotnej matki w Łodzi.
     edit. niestety nie tak szybko trafią do adopcji, nieuregulowana sytuacja prawna będzie ich dotyczyć, więc tym bardziej proszę o modlitwę.
  • ...

    Dzięki. Nie wiem co myśleć, a wątek jest modlitewny.
  • Wysłałam priva
  • Kochani, dziękuję! Dojechałam bezpiecznie :) :*
  • Za mnie proszę, prozaicznie. Migrena taka że umieram a znikąd pomocy  :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.